Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Google Navigation вече и в България
#26

Да и аз това си мислих, но сутринта като тръгвах за работа ме домързя. По ми е интересно гласовите команди и изобщо гласа как идва. Дали вече е изтеглило гласов пакет някакъв, или си дърпа постоянно някакви гласови актуализации. Също и при изтегляне на регион, когато се прави търсене по улица дали прави заявка към апи-то на гугъл или търси първо в локално изтегления регион :confused:
А иначе + впечатленията ми от днес е, че винаги се опитва да ме прекара през по-главни улици, явно не ги харесва по-малките Big Grin
Ще се тества Wink
Цитирай
Аксесоари
#27

Когато си сбъркал, при промяна на маршрута, трябва да натискам стрелката отдолу в ляво за да тръгне новия маршрут? При вас така ли е?
Цитирай
#28

krasipl написа:Когато си сбъркал, при промяна на маршрута, трябва да натискам стрелката отдолу в ляво за да тръгне новия маршрут? При вас така ли е?
Не, самичко ми дава друг маршрут.
Цитирай
#29

Само при мен ли мацката говори на англииски?Как да го оправя?
Цитирай
#30

И на мен ми говори на Английски мацката защото тела ми няма бг меню за това предполагам че е така!А за навEгирането нещо не ми харесва Sad аз съм до бOлевард и посоката ми е направо а то ме кара през квартала да въртя а и също така ме шибна в насрещното движение!Това е за сега инЪче като задаване на адреси е ок!Ще я оправят такаче ще се изчака нормално е все пак сега навлизат в БГ и ще има какво да се поиздялка Smile

GALAXY S,HTC DESIRE 500-> HUAWEI ASCEND G7->HUAWEI P9 LITE white->HUAWEI HONOR 10 BLUE
Цитирай
#31

Истината е, че доста неточности дава в реална работна среда. За маршрут от 3.2 км. ме насочи през 2 забранени леви завоя. Да не говорим за оптимизация на маршрута.

Galaxy Note 4, Galaxy S5
Galaxy Note 8, Micro SD Samsung 32 Gb, class 10
Цитирай
#32

Така е !Все още е неточна за НАВИГИРАНЕ.Но ще я оправят :thumbup:

GALAXY S,HTC DESIRE 500-> HUAWEI ASCEND G7->HUAWEI P9 LITE white->HUAWEI HONOR 10 BLUE
Цитирай
#33

Иска постоянно интерниет
Цитирай
#34

CRUSARDER написа:Иска постоянно интерниет
Това е най-малкия проблем.... Какви маршрути само прави!!! Не бих и се доверил в никакъв случай Confusedtupid:
Цитирай
#35

Хубава работа - дава предоволно информация, предупреждава за маневри отрано.

ОБАЧЕ изобщо има ли пуснати някъде по света предупреждения като камери, пешеходни пътеки или поне неравности? Щото тия навигации се ползват основно в непознати води (или пътища както им викат АПИ). А там трагедията е пълна - невидими бабунки и прочее страхове на шофьора.

А да - за неточностите - съобщавайте на гуглето - оправят веднага. Като пуснаха стрийт вю им се накарах за един паметник на Ботев ми отговориха реално за 25мин, и ми се извиняваха 3 дена на мейла, че са го замазали. Tooth

Xperia SP//12.1.A.0.266//Root+CWM+Xposed Framework// Bootloader: unlocked//UC: 384-1026MHz//Cyber-shot™ SONY Smart Social Camera//
Цитирай
#36

A бе искa си интернет aз с сиджик 8.24 съм и нямa проблеми не и се доверявaм a и нямa кaк постоянно дa имa нет кaто пътувaм може с мобилен интернет aмa просто нямa смисъл еми.
Цитирай
#37

Ае вий бъзиките ли се бе?
Нито може да се запази карта за офлайн, нито спира да търси местоположение самата навигация? Кви карти, кви навигации. Махах я, слагах я. Данни чистих. ...

Apple iPhone 7
Lenovo
VIBE P2; 
XDA= Mitky82
Цитирай
#38

мен пък ме кефи, някак си по- лека Smile бачка си добре, прави хубави маршрути ( поне в моето малко градче ) Smile
DPapazov за да свалиш картата, не давай толкова голям зум Wink

Максимално допустимия размер е 400 символа, разположени на максимум 2 реда
Цитирай
#39

DPapazov написа:Ае вий бъзиките ли се бе?
Нито може да се запази карта за офлайн, нито спира да търси местоположение самата навигация? Кви карти, кви навигации. Махах я, слагах я. Данни чистих. ...
В смисъл? Какво имаш предвид да запази. Картите могат да се свалят локално, при това колкото големи ти искаш да са, в който район ти искаш да са и тн. Не виждам какво повече може да се иска от една навигация. За мен слабо място е, че не може да се променя езика без да си сменяш езика на телефона и липсата на предупреждения за висока скорост, камери, пешеходни пътеки и тн. Иначе като навигация е в пъти по-добра от iGO и Sygic. Да не говорим, че подбира определено по-бързите маршрути, не като iGO да ме прекарва през чудновати пътища винаги.
Цитирай
#40

@DPapazov, е то ако спре да търси местоположение каква навигация е тогава,... модерен вариант на хартиена карта.

М/у другото, забелязах едно звънкане от време на време, обаче не мога да разбера кога и защо. Преди малко пак ми призвънка точно на пешеходната до софисйки, но май не е заради нея, нещо друго ще да е било, мислех, че е за скорост, но тогава пък бях с около 30 :unknw:
Цитирай
#41

DPapazov написа:Ае вий бъзиките ли се бе?
Нито може да се запази карта за офлайн, нито спира да търси местоположение самата навигация? Кви карти, кви навигации. Махах я, слагах я. Данни чистих. ...
Отиваш в Моите Места, оттам офлайн карта и написваш мястото, което искаш да свалиш ( името на селището ) , определяш си чрез появилия се квадрат колко да е голяма запомнената територия и си я изтегляш ( най-добре през Wi-Fi ) Това е :cheers:
Цитирай
#42

Аз също я пробвах , хубавото е че гласовата навигация съобщава имената на улиците с българския TTS voice speech lab.Ако го имаш инсталиран естествено.
Само че този wi fi който иска да е включен!? Много ясно че в колата нямам wi fi. А данните през мобилния нет са много бавни. И при мен незнам защо започват да илизат прозорци 'приложението my uploads спря - изчакване, затваряне', приложението you tube спря- изчакване, затваряне, и така с още 10 приложения. това не мога да разбера защо се случва, Не смогва процесора ли паметта ли.../xperia ray/. A street view-a как работи. Показва ми само снимка на местоназначението когато пристигна. Няма ли опция да е на street view през цялото време?
Цитирай
#43

Добре работи,бързо включва и преизчислява маршрути. Линията на маршрута е доста тънка. Мобилния интернет за 5лв на месец на Виваком-бавна скорост е достатъчен.Надявам се в скоро време да я допълнят.
Цитирай
#44

Както съм с моят ром на профила където е изписан мога ли по някакъв начин да вкарам бг език защото ми друнка на English

GALAXY S,HTC DESIRE 500-> HUAWEI ASCEND G7->HUAWEI P9 LITE white->HUAWEI HONOR 10 BLUE
Цитирай
#45

Не знам колко е лека че видях един такъв коментар горе, но ако навигира с пуснат нет и то на 3G батерията ми ще издържи двойно по - малко сравнена с офлайн навигация пак с пуснати данни разбира се и на 3G. Та колко да е лека, като в определени условия хапва батерия като 3D игра? А за неадекватните маршрути няма какво да коментирам Smile.

Но се радвам че я пуснаха, хубаво е да имаш алтернатива която е безплатна най - вече. Ще мине малко време и поне ще оправят навигирането, за разхода на батерия е ясно че ще е трудно/невъзможно/. Но ако се наложи да се ползва навигация все ще свърши работа ако нямаш друга Smile
Цитирай
#46

Какво отва че хаова батерия!Взимаш зарядното за кола и си готов с проблема!

GALAXY S,HTC DESIRE 500-> HUAWEI ASCEND G7->HUAWEI P9 LITE white->HUAWEI HONOR 10 BLUE
Цитирай
#47

във Варна ме прекарва точно по маршрута по който минавам и то доста точно, не знам дали не е заради Глонасс но има разминаване с около 1-2 метра, което си е добре за начална версия на програмата

Samsung Galaxy Note - Note 3 - Note 4 - Note 8 - Note 9 - Note 10+ - Note 20 Ultra 
Цитирай
#48

Като за начало супер. Тествана в София центъра и Люлин. Пеша се справя също добре в цялото време в режим street view. С инсталиран SpeechLab говори дори и когато сте пеша с имената на улиците.

Lenovo K6 Note
Цитирай
#49

AntonGalabov написа:http://www.youtube.com/watch?v=B86XQEWHsCo

това което си дал е много хубаво , но при нас не работи - пише че не е достъпно за нашия район поне за София де Android

kalvin написа:Като за начало супер. Тествана в София центъра и Люлин. Пеша се справя също добре в цялото време в режим street view. С инсталиран SpeechLab говори дори и когато сте пеша с имената на улиците.

как така през цялото време в стрит вию как го пускаш хем да навигира хем да е в стрит вию ?

Samsung Galaxy Note ★★★Аryamod v6 with Kalagas theme★★★ yes yes yes !
Цитирай
#50

и на мен ми пишеше, че е недостъпен района, ама като намалиш зум-а, т.е. да обхваща по-голяма област и района става достъпен Smile
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)