Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Prestigio GeoVision 7780
#1

Здравейте на всички,имам два проблема на този таблет.Първият е,че като пипам по екрана и го мърдам на ляво и дясно има някъкво жужене и ме притеснява да не вземе да изгори или се прецака,и вторият проблем е,че не мога да вляза в google play.Изписва ми:Неможе да се установи надеждна връзка със сървара.Това може да е временен проблем или устроиството ви с андроид може да не е обезпечено за ослуги с данни.Ако проблемат продължи обадете се на отдел за подръжка на клиенти.Това ми изписва.Дано някой от вас знае нещо и да помогне.Мерси предварително.
Цитирай
Аксесоари
#2

Относно втория проблем - често срещан е сред китайските у-ва. Аз имам 3170 таблет и го имах същия проблем. Оправи се само с фърмуерен ъпгрейд, нищо друго не помогна. Провери в сайта на престижио, може да има и за твоя. Успех!
Цитирай
#3

Благодаря за отговора,ще проверя дано се оправи.
Цитирай
#4

Здравейте,
какво стана с ъбдейта, тъй като и аз имам същия проблем с google play. А като отида в "актуализация" ми дава грешка "актуализацията спря да работи"
Цитирай
#5

нищо не стана,върнах го в магазина.казаха ми там,че това не е проблем трябва само някакъв абдеит и няма ядове
Цитирай
#6

Аз имам същия таблет и оправих въпросния проблем с този ъпдейт:http://tranzit.dir.bg/load.php?id=OqVllY...jB31550332 Успех.
ПП. Да кажа как става: Копираш изтегления .zip файл в главната директория на вградената памет, след това от настройки влизаш в опцията "Всичко за таблета" (при мен най-отдолу) и избираш "System updates. Оттам посочваш да ъпдейтва от вградената памет, след малко се саморестартира и от този момент не би трябвало да имаш проблем при влизане в маркета.
Цитирай
#7

cotac написа:Аз имам същия таблет и оправих въпросния проблем с този ъпдейт:http://tranzit.dir.bg/load.php?id=OqVllY...jB31550332 Успех.
ПП. Да кажа как става: Копираш изтегления .zip файл в главната директория на вградената памет, след това от настройки влизаш в опцията "Всичко за таблета" (при мен най-отдолу) и избираш "System updates. Оттам посочваш да ъпдейтва от вградената памет, след малко се саморестартира и от този момент не би трябвало да имаш проблем при влизане в маркета.

Благодаря,утре ще ми пратят нов таблет и ако неиска да влиза в магазина ще го пробвам .
Цитирай
#8

Update стана много ти благодаря.Вече си влизам в маркета..А като цяло ти доволен ли си от таблета ?
Цитирай
#9

И аз си го взех за навигиране. Горе-долу съм доволен за парите му, но... Екрана му не е много качествен, яркостта му е слаба, няма сензор за светлина да става това автоматично. Също така не съм сигурен това от пред на екрана дали е стъкло, защото не е много равно в краищата. Силата на звука е доста слаба. Камерата също е много зле, особено като е малко по тъмно. В сравнение с таблета ми от подписа е на светлинни години и като характеристики и като изпълнение. Някой намерил ли е инфо как да го руутне? Пробвах с UnlockRoot, но не става.
Цитирай
#10

На мен таблета общо взето ми харесва. Имам го от 2 месеца. Яркостта му, когато е на максимум, е съвсем прилична, но тогава доста бързо хапва батерията (2,5 часа). И аз го взех главно за навигация, но и за телевизия - тя бачка идеално. GPS модула му е добър, бързо се свързва и държи стабилна връзка дори между блоковете в София. WI-FI-то му също е задоволително като чувствителност. Вярно, че дисплея му не е с качеството на Нексус или Галакси, ама цената ... Иначе за рутване не съм пробвал, но засега нямам нужда от такова. Досега не ми е правил проблеми, успокоителното е, че е с 2 г. гаранция към стабилна фирма. Та заключението ми е, че таблетеца си струва кинтите Wink
Цитирай
#11

Че си струва, това е ясно. И на пълна яркост, когато е на слънчева светлина не се вижда добре, но... На мен ми трябва руут заради Garmin. Работи стабилно, докато не спра програмата. След това, ако не изтрия кеша, не тръгва. Естествено преминавам през настройките на Garmin и отново мога да ползвам, но е досадно, а и с изтриване на кеша се трият потребителските точки и т.н.
Цитирай
#12

Преди да пробваш с UnlockRoot успя ли да инсталираш ADB драйвера за таблета с Moborobo?
И да те попитам, кой софтуер на Гармин си сложил, че аз нещо не мога да намеря за Андроид? И какви карти съответно?
Цитирай
#13

С драйверите няма проблеми. Сложих Garmin StreetPilot for Android v1.49 и 2.01 и карта на OFRM.
Цитирай
#14

Благодаря за отговора!
Цитирай
#15

cotac написа:Аз имам същия таблет и оправих въпросния проблем с този ъпдейт:http://tranzit.dir.bg/load.php?id=OqVllY...jB31550332 Успех.
ПП. Да кажа как става: Копираш изтегления .zip файл в главната директория на вградената памет, след това от настройки влизаш в опцията "Всичко за таблета" (при мен най-отдолу) и избираш "System updates. Оттам посочваш да ъпдейтва от вградената памет, след малко се саморестартира и от този момент не би трябвало да имаш проблем при влизане в маркета.

Линкът не работи.Моля за ново качване на този update!
Цитирай
#16

Ето друг : http://dox.bg/files/dw?a=9f8b07679e
Цитирай
#17

Благодарско!Получи се идеално!
Цитирай
#18

Работят ли при вас тв каналита.При мен няма нито един,дали е от таблета или са спрени всички канали?
Цитирай
#19

Работят. Настроил съм на Полша. Образа е доста качествен на всички канали, става въпрос за София. Сканираш ли, вадиш ли антената?
Цитирай
#20

Аз съм от Монтана.Далиима значение. КОгато го взех отваряше горе долу а сега неще.На нен не ми е излизало държви да му задавам.Много странно...
Цитирай
#21

Работят и при мен (София).Много зависи от силата на сигнала.Опитай близо до прозорец и извади антенката.Сканирай отново.Условията у вас и в магазина може да са различни.Това с държавите е направено за по бързо сканиране,предполагам. Успех!
Цитирай
#22

Пробвах всякакви начини и нестава.Няма нито един канал.Предполагам,че не е от таблета защото ми каза един приятел, че на тв-то му са изчезнали и на него, Sad дано е от това,
Цитирай
#23

Явно все още имате проблем с цифровизацията.
Цитирай
#24

Снощи руутнах навигатора Prestigio GeoVision 7780. Руутва се по същия начин като Prestigio GeoVision 7777. Оригиналната тема тук, а ето и приложението за руут тук(възможно е да иска регистрация, за да го свалите).
Цитирай
#25

Vami написа:Снощи руутнах навигатора Prestigio GeoVision 7780. Руутва се по същия начин като Prestigio GeoVision 7777. Оригиналната тема тук, а ето и приложението за руут тук(възможно е да иска регистрация, за да го свалите).

Би ли ми казал какво означава това рутване и какво става след като се направи???
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)