Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Prestigio GeoVision 7780
#76

Мисля, че това е файл, който служи на ъпдейтващия инсталатор да провери дали версията на Навител, която имаш е лицензирана. Разбира се, може и да греша Smile
Цитирай
Аксесоари
#77

Готово инсталирах го и вече е с нова версия.Не е било много сложно но все пак като незнае човек какво да направи се притеснява , че може да стане некой гаф.Аз си мислех ,че трябва някакъв сериен номер на таблета трябва да се вкарва но явно е направено по опростено. :cheers:
Цитирай
#78

cotac написа:
djundi написа:След ъпдейт на картите, таблета стига до екрана с Prestigio e-reader и върти но не продължава нататък. Какво трябва да се направи, да се префлашне или...... И другото как се прави хард ресет в такъв случай ?
Най-напред пробвай няколко пъти да го изгасиш и стартираш наново, като го изчакваш да мисли поне 4-5 минути евентуално да сработи. За хард ресет засега нямам идея, но мисля, че ще подкара ...
Ще опитам, сега започван начинанието.......но се съмнявам...........това е последния път в който купувам продукт на тази марка......проблема си е в мен Smile
За протокола, с гасене и пускане не става.....правих го безброй пъти стига до екрана с електронните книги и до там кръга си върти и не продължава напред.....според мен само хард ресет или в кофата за боклук.....
Цитирай
#79

Изчакваш ли търпеливо да се повърти кръга на екрана с електронните книги? Ако продължава да упорства с тръгването, можеш да се възползваш от двугодишната гаранция :angry:
Цитирай
#80

cotac написа:Изчакваш ли търпеливо да се повърти кръга на екрана с електронните книги? Ако продължава да упорства с тръгването, можеш да се възползваш от двугодишната гаранция :angry:
Би ли дефинирал "търпеливо".....за да си сверим часовниците, около 2 часа го чаках......Утре възнамерявам да го занеса във Вю Поинт да го погледнат колегите Smile
Цитирай
#81

За тези, които се мъчат с Иго да кажа - инсталирате си тази версия iGO Primo v.2.0.1 (Prestigio) 9.6.7.270570 (22 ноември 2012), и всичко си работи, лентата не скрива бутоните на Игото

HTC ONE X
Цитирай
#82

Днес се получи ъпдейт на Престижиото,но след като го инсталирах ми отказа Гугъл хром браузъра.Някой има ли подобни проблеми?
Цитирай
#83

Къде го получи този ъпдейт?

niko09 написа:За тези, които се мъчат с Иго да кажа - инсталирате си тази версия iGO Primo v.2.0.1 (Prestigio) 9.6.7.270570 (22 ноември 2012), и всичко си работи, лентата не скрива бутоните на Игото
С правилния sys.txt всички версии на iGO Primo работят без проблеми, а тази версия е остаряла и не поддържа новите неща от новите версии 2.4.
Цитирай
#84

В приложенията има-провери за нова версия.Включваш и всеки ден ти проверява за ъпдейт.Когато има нова версия ти дава възможност да я изтеглиш и инсталираш.Впрочем това е първи ъпдейт,откакто съм взел таблета(края на юли).
Цитирай
#85

То да е таблет, като таблет, а то при мен като е на български изписва "За съжаление Настройки спря". Мързи ме при всяка проверка да минавам на английски...
Цитирай
#86

Vami написа:То да е таблет, като таблет, а то при мен като е на български изписва "За съжаление Настройки спря". Мързи ме при всяка проверка да минавам на английски...
Явно не си се тормозил с безимен китаец,на който не може да му спре заредената страница,или минава на друг екран,не може да му се калибрира тъчскрина и натискаш 9,а пише 0,чакаш близо минута за да зареди страница .По добре да спра до тук за да не дотягам на тези,които са запознати с такива "устройства" меко казано.Този таблет е приличен,GPS приемника е добър,за разлика от някои които са само GPS устройства,поставени едно до друго-таблета в стаята намира сателити,а другото на балкона не намира за минути.
Цитирай
#87

Днес се получи нов ъпдейт на таблета,премахнато е крашването на Google Chrome.
Цитирай
#88

Ето сборка с последните версии на iGO Primo 2.4 - пост.

Инсталирайте iGO_Isr_tablet.apk и iGO_Turk_tablet.apk.
Цитирай
#89

Здравейте. И аз миналата седмица си купих такъв таблет за автомобила. Днес ми пристигна и ето това http://www.aliexpress.com/item/MINI-ELM3...40285.html и установих, че таблета няма bluetooth. Аз това пак мога да си го използвам с телефона или с лаптопа, но искам и с таблета... купих си един такъв usb bluetooth dongle http://trust.com/products/product.aspx?artnr=17772 с мисълта, че щом таблета има USB host (има си и такъв кабел в комплекта), трябва да мога да му го вържа, но за съжаление, като го вържа към таблета, не се случва нищо. Някакви идеи дали и как мога да го пусна bluetooth на този таблет?

HTC Evo 3d
Samsung Galaxy S4
Цитирай
#90

Като гледам линка, няма драйвери за Android, така че няма как да се ползва, ако не ги напишете сам.
Цитирай
#91

Според мен тия блюту устройства са за Windows.Този таблет е удобно да му се ползва FM transmitter функцията,когато се ползва за GPS.
Цитирай
#92

На него не му трябва да пренася звук, а данни от компютъра на колата.
Цитирай
#93

Vami написа:На него не му трябва да пренася звук, а данни от компютъра на колата.

Точно така - трябва ми bluetooth за този ODB adapter, понеже искам един път като сложа таблета, да не се занимавам с телефони и т.н. - от таблета да си гледам данните от колата, да си пускам музика, евентуално по нататък да си сложа и камера за задно виждане, като давам на задна и да я вържа по някакъв начин и нея към таблета... такива работи. Може и да опитам директно да го вградя в таблото някъде, но това като му подкарам всичко.

А за звука, първо - нещо не успявам да пусна FM трансмитера, и второ - скоро ще си сложа ето такова нещо на колата http://www.gromaudio.com/ , и чрез него ще си слушам музика от таблета, понеже през FM трансмитерите, качеството обикновенно е ужасно, а и така ще мога да си го управлявам от волана.

А някой знае ли, дали мога да му сложа cyanogenmod на този таблет... евентуално с него да видя дали ще подкарам този bluetooth?

ПП: @lubok58 - подкарвам го и на linux Smile

HTC Evo 3d
Samsung Galaxy S4
Цитирай
#94

Свещена простота(моя),от къде да знам какви очаквания си имал за този таблет?Това с цианоген мод е малко,като да сложиш Windows XP на мястото на Windows 7,но пак си е мое мнение,което не мога да докажа.FM трансмитера не е толкова кофти,просто трябва да влезнеш в настройки,да го включиш и с радиото си да го откриеш.
Цитирай
#95

Някой имал ли е проблем с преместване на програми и игри от вътрешната памет на SD картата.Опитах с App2SD, но не става

HTC ONE X
Цитирай
#96

Здравейте,

таблета го имам от около два месеца. За сега работи добре. Имам няколко въпроса относно навигации: инсталирал съм Гармин от "StreetPilot_201_Prestigio_sdcard_v3.apk" на Vami за този таблет и работи добре, но имам проблем с изгледа на началния хоризонтален екран. Иконите и надписите на "На къде?" и Пок.карта" са толкова големи, че надписите се скриват зад трите сини бутона - "Сила звук, Приложения и Настройки". (без регулатора на звука на снимката де...)

[Изображение: arx1389652694o.png]

Не е фатално, но малко ме дразни. Друг проблем е клавиатурата за въвеждане на адрес. При мен излиза андроидската клавиатура и е адски тъпо писането с нея. Не е като на другите навигации с изчезващи бутони в зависимост от това, което пишеш. В папка Garmin има една подпапка keyboards, в нея има файл за българска клавиатура bg_BG.kbd , но явно нещо не го чете. В Настройки/Език и клавиатура - "Език глас.навигация" е български, а също и "Език за текст" също е български. При вас така ли е?

Някой ако може да помогне ще съм благодарен...
Цитирай
#97

Не знам за какво ще ползваш навигацията,но има две навигации,които са най-популярни-iGo i Sygic.Според мен към тях се ориентирай.Има много мнения и препоръки свързани с тях.Прочети мненията и на Vami.Той има интерес към офроуд навигации,затова си прави разработки в тази посока,а за по пътя мисля ползва iGO.
Цитирай
#98

От известно време се появява червена рамка при докосване отстрани по целия дисплей около 5мм за около 1-2 секунди и изчезва,отначало при телевизията а сега почти при всяко докосване на екрана,не е изпускан или нещо подобно,някой да има подобен проблем?Рутнал съм го да не би от това да е,ако му върна заводските настройки дали ще се оправи и дали ще се махне рута?Гаранционен е но ми трябва постоянно,пътувам в чужбина и го ползвам за навигация,и сега съм навън.

Оправих си Нота....най-после...>>>>>
Galaxy nexus......>>>Galaxy tab || 7.0^^^^Xperia Z3...И други неща вече...
Цитирай
#99

Здравейте.Спрях се на този модел таблет.Искам да попитам собствениците как се справя с телевизията в движение.За София става въпрос.Мерси ...
Цитирай

За София няма да имаш проблеми, може би само в някои крайни квартали (Дружба) долу между високите блокове - излизат само 1 -2 програми с най-силен сигнал. Интересното е, че БНТ1 е с доста слаб сигнал в сравнение с бТВ и НОВА. В прованса сигнала е по-слаб, но нямаш толкова високи сгради. По магистралите почти нямаш сигнал. Има села покрай границата, в които дори още не са пуснати предавателите. От значение е дали се движиш или си спрял.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)