Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Prestigio GeoVision 7780

Колеги от каде мога да намеря оригиналния ром за този таблет.Нещо е правило детето и сега не иска да стартира.Пробвах с ресет но не стана.Мерси предварително.

huawei mate 10-moding/dual sim+128gb a-data class 10/

 
Цитирай
Аксесоари

И при мен се получи същия проблем като при boboe.Моля за помощ.
Цитирай

Здравейте колеги,
извинявам се предварително евентуално за ниската техническа култура за някой написани от мен неща по въпросният проблем!
Малко инфо ... , от около 5месеца имам таблета " Prestigio GeoVision 7780" като цяло не ми тръгна още със първата бройка която ми дадоха във "ТЕХН...РКЕТ ! Казвам първата защото на третият ден от покупката таблета се наложи да го върна защото заби и до там, както и да е замениха ми го без проблем със нов и до ден днешен нямах никакви оплаквания, таблетчето е прилично разбира се за тези пари Smile
Проблема за който пиша сега е следният: след включване на устройството се стартира до тази /третата/ картина:
[Изображение: 195419087b516ebb.jpeg]

след което таблета просто изгасва!

Последното което направих със него е изчистването и освобождаване на свободно място със "Clean Master" ,след което ми се сканира ус-то за вируси ,откри ми че трябва да бъде обновен Firefox ... сега съжалявам но избрах обновяване и екрана мигновенно угасна!!!
От тогава историята се повтаря включвам зарежда до третата картинка и угасва!!!
Батерията е заредена до край!
Включен във зарядното опитвам да го активирам и отново до третата картинка -угасва ,след няколко секунди показва на изгасен екран ,че батерията е заредена и това е всичко!

Зная че е гаранционен ,но от опита ми със гаранцийте следва една дълга агония която е със неясен край. Затова ако има нещо което аз мога да направя ще съм ви благодарен за споделеният опит!!! :capitulation:
Цитирай

Готово оправих си проблема :coffee:

Решението връщане на фабричните настройки!!!

РЕШЕНИЕТО за мен беше, да вляза в режим на възстановяване т.е.
Задържате бутона за захранването и Vol - бутона заедно, може да отнеме няколко секунди, но след това показва менюто!

След което можете да се движите с помощта на Vol + / - бутона.
Избирате и завършвате възстановяването на фабричните настройки.

Намерих решение и в YouTube:
https://www.youtube.com/watch?v=O6zffLTrQV4
https://www.youtube.com/watch?v=x6u2qWWeaEM

Надявам се, ако ви се наложи като на мен и не знаете какво да правите тази информация да ви помогне Smile

Сърдечни поздрави :cheers:
Цитирай

здравейте колеги!!!
имам питане за таблет prestigio geovision 7780 има ли някой навит да ъпдейтне,рутне и вкара читава навигация на това подобие на таблет? естествено всичко ще се заплати стига колегата да е от София да стане по бързо че не ми се занимава да пращам по еконти.Благодаря на всички които ще се отзовът на молбата ми. пишете на ЛС или на тел:0876864827
Цитирай

zelenilkata написа:здравейте колеги!!!
имам питане за таблет prestigio geovision 7780 има ли някой навит да ъпдейтне,рутне и вкара читава навигация на това подобие на таблет? естествено всичко ще се заплати стига колегата да е от София да стане по бързо че не ми се занимава да пращам по еконти.Благодаря на всички които ще се отзовът на молбата ми. пишете на ЛС или на тел:0876864827

Между другото това таблетче ме води по пътищата на цяла Европа повече от половин година,сложил съм ИГО,Сигик,Сигик Труск,Навигон и Гармин,всички работят коректно все пак аз ползвам предимно Сигик.Когато съм на път не го изключвам по цял ден и си бачка,като добавим,че има тунер и си гледам тв и то не само в Бг,за мен си струва парите,за съжаление съм от Плевен.За рутване съм го рутнал заради Гармин,Рот експлорер и Ад фре,не знам за какъв ъпдейт питаш. :cheers: :cheers: :cheers:

Оправих си Нота....най-после...>>>>>
Galaxy nexus......>>>Galaxy tab || 7.0^^^^Xperia Z3...И други неща вече...
Цитирай

Здравейте! Аз имам таблета от няколко месеца и днес ми се получи подобен проблем с забиването. Заби по време на употреба и пробвах да го рестартирам и като задържа бутона за включване ми дава да натисна ок или отказ , но тъча не действа. Някои ако може да ми помогне, дали е имал подобен проблем и дали тъча ще е проблема или нещо друго? Ако му дам ресет на настройките както е описано горе имате ли идея дали това ще помогне ? Благодаря ви предварително!
Цитирай

Здравейте, от вчера имам този таблет и незнам как да включа FM трансмитера. Някой може да ли да ми помогне?
Благодаря!
Цитирай

Отиваш на настройки-под Използване на данни има-> Още.... кликаш на него, излиза най-долу FM transmiter configuration, кликаш на него, излиза надпис FM Transmiter,слагаш чавка в дясно,след което нагласяваш честотата на радиото и на трансмитера да е една и съща.Таблетът е добре да близо до радиото.Приятно слушане!Извинявам се за неособено издържания език,но се надявам да съм бил ясен!А,сетих се за честотата... Добре е да е някъде по краищата на скалата, където няма станции да смущават трансмитера.
Цитирай

Привет! Мисля да си взема един такъв таблет. За момента ми трябва спешно за ТВ - искам да го дам на човек в болница, да зяпа нещо докато си излежава присъдата и понеже ако взема само ТВ без никакви други опции, после ще се чудя какво да го правя, та реших да е нещо по-мултифункционално, което ще мога да ползвам и в бъдеще. Можете ли да ме информирате къде е на най-ниска цена в момента? Аз намерих една оферта за 236лв. от следния магазин: http://gps6.bg/937-prestigio-geovision-7780.htm Не знам дали офертата е актуална. Има ли го някъде по-евтино?

И фабрично само с карта на България ли идва? Има ли някакви разновидности из търговската мрежа, примерно с повече карти и т.н. Някъде пишат, че другите били платени. Също така имало ъпдейт на картите веднъж на 30 дни или нещо такова към някакъв сайт. Някой може ли да ме светне по въпроса?

:thumbup: :bow:

Lenovo K3 Note
Цитирай

Моя Prestigio GeoVision 7780 15 дни преди да изтече гаранцията се предаде. На обяд му качих новите файлове за iGO и го поставих в калъфа. Вечерта го вадя, уж всичко здраво външно, а диспея спраскан. Ното е изпускан, нито е удрян нито нищо. Тъча от горе, всичко е ок. Явно е имало вътрешни напрежения в самоя дисплей и толкова му бил живота. В сервиза Вюпойнт, казаха, че гаранцията не го покрива, независимо, че нямало следи. Та никога повече такива боклуци не бих си купил. В същност преди време го взех, заради цифровата телевизия.
Цитирай

Здравейте, имам следния проблем:
Купих си таблет Престижо 7780 с цел да го инсталирам в автомобил и да мога да предавам екрана на друг монитор посредством HDMI. За целта се снабдих и с HDMI to AV конвертор. Всичко работи добре, но когато активирам HDMI от менюто на табета, DVB-T тунера и GPS-а губят сигнал. Не мога да си обясня проблема софтуерен ли е или хардуерен. Моля някой със същото устройство да пробва дали с активиран HDMI силата на GPS-сиганала е същата като при LCD. За целта трябва да се влезе в меню Дисплей - Output settings - Output type. Благодаря предварително.
Цитирай

Колеги, има си цял раздел за навигации и още един за програми. Не затривайте темата сами.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)