Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Инсталация на Jelly Bean за Optimus L5 [Official 4.1.2] (вече и с ROOT)

hercules16 написа:
zdravko959 написа:
fenomen38 написа:Правя всичко както трябва, стигам до последната точка и натискам Launch software update. Log-a, който ми изкарва е този:
[R&D Test Tools Log File]

20:31:39 : Launching SW update
20:31:39 : Unpacking KDZ
20:31:54 : KDZ file extraced
20:32:04 : Files were extracted.
20:32:04 : LGMobileDL Load.
20:32:04 : Port = -1
20:32:04 : Connecting to phone
20:32:04 : PHONE WAS NOT FOUND!
20:32:06 : ===FINISHED===

Прегледах страниците и не видях никой със същия проблем. Някой идеи?

П.С. Пробвах първо с неруутнатия файл на операционната система, но след това видях, че има руутнат и реших да пробвам с него(v20a_root.kdz), но резултатите са еднакви.
И аз имам същия проблем. С Windows 8.1 (64-bit) съм.

Колега инсталирал ли си драйвърите за телефона тези LGmodem и тнт ако не си няма как да се получи , а това ,че си с Win 8.1 няма нужда да ни го казваш ,но пък ти препоръчвам да се върнеш на 7. Smile Кажи ако не се получи да видим как да решим проблема ти.
Справих се! Има официален firmware директно от LG Mobile Support Tool. Версията е: V20G
Честито на всички!

Sony Xperia 1 II, black
Цитирай
Аксесоари

zdravko959 написа:
hercules16 написа:
zdravko959 написа:И аз имам същия проблем. С Windows 8.1 (64-bit) съм.

Колега инсталирал ли си драйвърите за телефона тези LGmodem и тнт ако не си няма как да се получи , а това ,че си с Win 8.1 няма нужда да ни го казваш ,но пък ти препоръчвам да се върнеш на 7. Smile Кажи ако не се получи да видим как да решим проблема ти.
Справих се! Има официален firmware директно от LG Mobile Support Tool. Версията е: V20G
Честито на всички!
Не беше трудно да свалиш драйвърите.
Цитирай

Имам само един въпрос как да оправя рековери мода тъй като той не работи и ми излиза някаква глупост която ми казва да задържа палър бутона за 8 секунди и да продължа да използвам телефона xD
Цитирай

Колега не съм много наясно какво имаш предвид може ли да опишеш какво си направил и какво искаш да оправиш.
Цитирай

А за напълно не включващ телефон какво да правим след инсталация на моднат ром не включва по дадения начин на 1 ва страница ли ?
Цитирай

Нестава моля помощ windows 8.1 64bit... мъчих се нищо нестава а телефона само стой и пише Download is in proggres.... help..?
skype; naskolql_00
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)