Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Инсталация на Jelly Bean за Optimus L5 [Official 4.1.2] (вече и с ROOT)
#26

Ако се флашне без да се рутва правят ли проблем за гаранцията?

Sony Xperia Tipo >>> Samsung Galaxy S II >>> Motorola Moto G (1st Gen) 8GB >>Lenovo P70-A >>> Samsung Galaxy S5 >>Motorola Moto M XT1662
Цитирай
Аксесоари
#27

miglen97 написа:Ако се флашне без да се рутва правят ли проблем за гаранцията?
Никаква идея, но ако мислиш да го носиш в магазина от който си го купил, по-добре не си подритвай гаранцията. Big Grin

Samsung Galaxy S6HTC One M8 - LG G3 - HTC One M7 - Samsung Galaxy S5 - HTC Desire 816 - HTC Sensation XE - LG Optimus L5 - HTC Wildfire S - Sony Ericsson Vivaz - Nokia 5800 - и още какви ли не шитни които бяха модерни на времето...
Цитирай
#28

exlective написа:
miglen97 написа:Ако се флашне без да се рутва правят ли проблем за гаранцията?
Никаква идея, но ако мислиш да го носиш в магазина от който си го купил, по-добре не си подритвай гаранцията. Big Grin
Ами ако направи проблем нещо и ако трябва да се обслужи от гаранцията не може ли да се върне стоков и да няма проблеми.

Sony Xperia Tipo >>> Samsung Galaxy S II >>> Motorola Moto G (1st Gen) 8GB >>Lenovo P70-A >>> Samsung Galaxy S5 >>Motorola Moto M XT1662
Цитирай
#29

miglen97 написа:
exlective написа:
miglen97 написа:Ако се флашне без да се рутва правят ли проблем за гаранцията?
Никаква идея, но ако мислиш да го носиш в магазина от който си го купил, по-добре не си подритвай гаранцията. Big Grin
Ами ако направи проблем нещо и ако трябва да се обслужи от гаранцията не може ли да се върне стоков и да няма проблеми.
Може разбира се, праскаш V10L и нямаш проблем.

Samsung Galaxy S6HTC One M8 - LG G3 - HTC One M7 - Samsung Galaxy S5 - HTC Desire 816 - HTC Sensation XE - LG Optimus L5 - HTC Wildfire S - Sony Ericsson Vivaz - Nokia 5800 - и още какви ли не шитни които бяха модерни на времето...
Цитирай
#30

Инсталирах го и аз. Без проблеми. Всичко старо се запази. За Download mode първо опитах с Vol- и не стана, наизлязоха една камара надписи по екрана, не знам какво е. После опитах с Vol+ и Vol- едновременно и тогава сработи режима при мен.

HTC Desire 816
Цитирай
#31

Инсталирах го и е просто умопомрачително бърз!Наистина все едно съм си взел абсолютно различен телефон!!
За разлика от всичко което четох по форума,на мен ми отне има няма 5 минути от KDZ до напълно функционитащ андроид 4.1.2!В емърджанси мод влязох с задържане на ботчетата на звука и вкарване на кабела!Всичко си ми е запазено и видях куп нови и супер готини екстри в камерата,албума с снимки (има пинч ту зоом в галерията) и все готини работи!!Малко се стреснах при инстала защото ми даваше само че все dll не е намерен или нещо подобно и накрая ми крашна програмата като свърши,тела се пусна зареди ъпдейтите и летя вмомента!Благодаря ви!

П.С Polaris ofice не ми работи и иска някакъв ъпдейт!Давам да ме прати към мениджъра,но няма нищо там.Някой да си го оправил?

П.С. Оправих се!Кой да се сети да си пусне интернета ... Big Grin
Цитирай
#32

Polaris по default не е инсталиран. Има инсталационен файл в самия мениджър и мен като ме прати там ми поиска да се актуализира, пуснах wifi-а и инсталирането започна. След инсталацията отново иска интернет за първоначална регистрация.
П.С.: Докато се наканя да го напиша, неволята ти е помогнала Big Grin
Цитирай
#33

Ами минах само с актуализация без регистрации,но така ми е малко странен!Ще му свикна,на мене това да ми е кахъра!Вмомента Съблей Сърфър направо лети!Всичко е уникално бързо.Като погледна и ми дава също 200 мб свободна рам което е направо чудо! :thumbup:
Цитирай
#34

exlective написа:
miglen97 написа:
exlective написа:Никаква идея, но ако мислиш да го носиш в магазина от който си го купил, по-добре не си подритвай гаранцията. Big Grin
Ами ако направи проблем нещо и ако трябва да се обслужи от гаранцията не може ли да се върне стоков и да няма проблеми.
Може разбира се, праскаш V10L и нямаш проблем.
Извинявам се , аз искам да попитам откъде мога да сваля V10L ,търсих в Google ,обърках се ...би ли споделил колега "exlective" Smile :capitulation:
Цитирай
#35

Колеги, kdz нали инсталираше и не знам дали приключи и ми даде еди какво си stopped working, обаче сега включвам телефона и си работи. Проблем ли е това ? И екрана като че ли дава малко размазано, може ли да се оправи това ?

Sony Xperia Tipo >>> Samsung Galaxy S II >>> Motorola Moto G (1st Gen) 8GB >>Lenovo P70-A >>> Samsung Galaxy S5 >>Motorola Moto M XT1662
Цитирай
#36

unixcho написа:
exlective написа:
miglen97 написа:Ами ако направи проблем нещо и ако трябва да се обслужи от гаранцията не може ли да се върне стоков и да няма проблеми.
Може разбира се, праскаш V10L и нямаш проблем.
Извинявам се , аз искам да попитам откъде мога да сваля V10L ,търсих в Google ,обърках се ...би ли споделил колега "exlective" Smile :capitulation:
Като се прибера ще пиша на fenco да помогне със ъплоуда. Smile

Samsung Galaxy S6HTC One M8 - LG G3 - HTC One M7 - Samsung Galaxy S5 - HTC Desire 816 - HTC Sensation XE - LG Optimus L5 - HTC Wildfire S - Sony Ericsson Vivaz - Nokia 5800 - и още какви ли не шитни които бяха модерни на времето...
Цитирай
#37

Линк към V10L_00 EUROPE OPEN (От сайта на LG)
Линк от Data.bg
Цитирай
#38

fenco написа:Линк към V10L_00 EUROPE OPEN (От сайта на LG)
Линк от Data.bg
БЛАГОДАРЯ КОЛЕГА Dance :thumbup: :cheers: вече мога да тествам каквото си поискам ,благодарение на тебе (fenco)и другите които са помогнали(marto55 , exlective и.тн) в тази тема БЛАГОДАРЯ ВИ!!!
Цитирай
#39

Днес си сложих и роотнатата версия. Сложих една програма за повече рам, направих го да работи постоянно с видеоускорителя и на AnTuTu ми изкара резултат 4034. С предишната версия резултата ми беше 3700.

Nexus 4
Цитирай
#40

fenco написа:Линк към V10L_00 EUROPE OPEN (От сайта на LG)
Линк от Data.bg
Евала.

Радвам се че има толкова хора който пробват този ъпдейт, и на позитивната реакция на първия ми туториал. Big Grin

Samsung Galaxy S6HTC One M8 - LG G3 - HTC One M7 - Samsung Galaxy S5 - HTC Desire 816 - HTC Sensation XE - LG Optimus L5 - HTC Wildfire S - Sony Ericsson Vivaz - Nokia 5800 - и още какви ли не шитни които бяха модерни на времето...
Цитирай
#41

Забелязах две супер яки неща!!!
Стоковият плеър може да чете СУБТИТРИ. Не знам дали от LG са го добавили или е нововъведение към JB, но за мен е супер.
Другото нещо, което забелязах и ме зарадва е, че присъства процес, който се нарича Q Slide Framework. Ако е същата функция, която притежава Optimus G и Galaxy S IV, ще бъде супер яко. Но в последствие се замислих, че това може да е само за новия начин на появяване на смс-ите (сещате се, чрез балончето и fast replay). Прилагам 2 скрийншота, за Q Slide може само да гадая в момента Smile)
[Изображение: 8530949101426922524136562385003cu5ujH6GwSfRQwweeg_m.PNG] [Изображение: 3221740244103055891365623859NgQ2QRGLCussfDjX0R0G_m.PNG]
Цитирай
#42

miglen97 написа:Колеги, kdz нали инсталираше и не знам дали приключи и ми даде еди какво си stopped working, обаче сега включвам телефона и си работи. Проблем ли е това ? И екрана като че ли дава малко размазано, може ли да се оправи това ?
Това с KDZ-то не е проблем и екрана не е по-размазан, дори е по изчистен! Яркостта като че ли е по-малко...

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
На ICS Antutu benchmark ми даваше стоково (3400,3500) с хак (3600,3700) на JB стоково (4132,4218) и с хак (4399,4246,4215) - 3 поредни теста като при всеки тест падаха точките big_smile

1 Извод: Максималните ми точки - 4399
2 Извод: Всеки път изкарва различни точки
3 Извод: вижте 1-ви извод
4 Извод: Вижте 1-ви и 2-ри извод
5 Извод: Вижте всичките изводи ОТНОВО Big Grin

>> Huawei P8, Razer phone 1, Razer phone 2, Asus ROG phone 2 <<
Цитирай
#43

За тия, дето се питат дали ще им падне гараницята - отговорът е НЕ, понеже това е официален ъпдейт, също така програмата kdz е разработена за/от LG, така, че също е официална.Следователно ония лъжци ще се опитат най-вероятно да ви преметнат,но няма да им се връзвате Smile
Относно качеството на дисплея - много подобрен.Но от време на време ми се струва сякаш е размацан - като при cm10, но може да съм сгрешил. Smile
Цитирай
#44

Ето го моя първи бенчмарк след рестарт и спиране на всичко работещо.


Samsung Galaxy S6HTC One M8 - LG G3 - HTC One M7 - Samsung Galaxy S5 - HTC Desire 816 - HTC Sensation XE - LG Optimus L5 - HTC Wildfire S - Sony Ericsson Vivaz - Nokia 5800 - и още какви ли не шитни които бяха модерни на времето...
Цитирай
#45

Аз също флашнах с руутнатия ROM. Директно през USB debugging без да минавам в Emergency режим. Някой от вас успявал ли е да клокне малко CPU-то и ако да, с коя програма става успешно и какви резултати се постигат ?
Цитирай
#46

Kris Dimitrov написа:Аз също флашнах с руутнатия ROM. Директно през USB debugging без да минавам в Emergency режим. Някой от вас успявал ли е да клокне малко CPU-то и ако да, с коя програма става успешно и какви резултати се постигат ?
Ами до момента едва ли някой от тук е успял, но съм сигурен че след официалния релийз на ъпдейта ще се разработят кернели който да са стабилни поне до 1.1 gHz, тъй като сега системата е много по-добра от ICS. Имай в предвид, че това са мойте очаквания и размишления, нищо не е потвърдено. Smile

Samsung Galaxy S6HTC One M8 - LG G3 - HTC One M7 - Samsung Galaxy S5 - HTC Desire 816 - HTC Sensation XE - LG Optimus L5 - HTC Wildfire S - Sony Ericsson Vivaz - Nokia 5800 - и още какви ли не шитни които бяха модерни на времето...
Цитирай
#47

Много благодаря!Направих го стъпка по стъпка и стана от раз.Сега много се кефя на телефона,доста по-добре работи :bow: Dance :cheers:

LG G4 - leather edition; Motorola - Moto 360 (smart watch); Huawei Honor 3X G750 Octa Core 1.7GHz Android 4.2.2 Dual Sim; Samsung Galaxy Grand Duos I9082- Android 4.2.2
Цитирай
#48

а как да върнем обратно към v10l :confused:
Цитирай
#49

Момчета , искам да ви попитам това ли е emergency download mode което ми излиза на мене , не съм много наясно , предполагам снимката която е качена в обяснението на инсталацията е след "Launch Software Update"


[Изображение: img20130412001.jpg]

Uploaded with ImageShack.us

LG Optimus E610 Android Ice Scream Sandwich 4.0.3
Цитирай
#50

breycho написа:Момчета , искам да ви попитам това ли е emergency download mode което ми излиза на мене , не съм много наясно , предполагам снимката която е качена в обяснението на инсталацията е след "Launch Software Update"


[Изображение: img20130412001.jpg]

Uploaded with ImageShack.us
Прикачил съм снимка в туториала как трябва да изглежда. А тази гад как успя да я стартираш?

moro4321 написа:а как да върнем обратно към v10l :confused:

По същия начин както сложи JB, само че свали ICS-a от линка на fenco малко по-нагоре.

Samsung Galaxy S6HTC One M8 - LG G3 - HTC One M7 - Samsung Galaxy S5 - HTC Desire 816 - HTC Sensation XE - LG Optimus L5 - HTC Wildfire S - Sony Ericsson Vivaz - Nokia 5800 - и още какви ли не шитни които бяха модерни на времето...
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)