Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Инсталация на Jelly Bean за Optimus L5 [Official 4.1.2] (вече и с ROOT)
#76

Pacho B написа:Момчет,имаме проблем със някои apk.Преди на ics играех hungry shark evo,а сега ми изписва,че не е съвместима с тазо версия.Тегля програмки от нета,да видя дали не се е прецакал магазина,ама не - пише ми ''файлът не се поддържа''
Сложи отметка в Меню-Защита на Непознати източници.
Цитирай
Аксесоари
#77

pei466 написа:
Pacho B написа:Момчет,имаме проблем със някои apk.Преди на ics играех hungry shark evo,а сега ми изписва,че не е съвместима с тазо версия.Тегля програмки от нета,да видя дали не се е прецакал магазина,ама не - пише ми ''файлът не се поддържа''
Сложи отметка в Меню-Защита на Непознати източници.
Отдавна съм го направил.Мислч,че този ъпдейт не е довършен до край все още.Може ли някой да пробва и да каже.
Цитирай
#78

Аз съм инсталирал апликации, в това число и кракнати от нета и нямам проблем / Джели Бийм/

"Даже и най-скъпият часовник отмерва 60 минути в час"
Цитирай
#79

Хайдееее, очакваме скоро и V20B_00!!
curl.exe -I csmgdl.lgmobile.com/swdata/WDLSW/LGE610/ADEUBK/V20b_00/V2
0B_00.kdz
HTTP/1.1 200 OK
Server: Oracle-iPlanet-Web-Server/7.0
Content-Type: text/plain
Last-Modified: Sat, 13 Apr 2013 10:19:40 GMT
Content-Length: 378130311
ETag: "1689cf87-5169313c"
Accept-Ranges: bytes
Date: Mon, 15 Apr 2013 10:57:09 GMT
Connection: keep-alive
Цитирай
#80

V20B_00.kdz Source: forum.xda-developers.com

HTC Desire 816
Цитирай
#81

Линк за V20B_00.kdz
По-късно ще напиша дали има съществени промени. :thumbup:
P.S: На пръв поглед не виждам никаква разлика - нито подобрения, нито изменения. Който иска, нека да тества.
Цитирай
#82

'Ба го, още го няма официално, a ние B версия имаме. Big Grin

Samsung Galaxy S6HTC One M8 - LG G3 - HTC One M7 - Samsung Galaxy S5 - HTC Desire 816 - HTC Sensation XE - LG Optimus L5 - HTC Wildfire S - Sony Ericsson Vivaz - Nokia 5800 - и още какви ли не шитни които бяха модерни на времето...
Цитирай
#83

Виж дали има разлика в свободната рам памет и пробвай да инсталираш hungry shark evo.И ако можеш да ми кажеш колко мб има на разположение - вътрешна памет.
Цитирай
#84

Ох чудати се дали да инсталирам защото такова нещо ще права за пръв път. Има ли вероятност да "умре " ако
объркам нещо? А и четох че изпива батерията страшно? Като цяло стабилен ли е
Много се чудя на LG L5 черен съм Android 4.0.3 :wall:

LG OPTIMUS L5 ROOTED JB(4.1.2)
Цитирай
#85

kingm написа:Ох чудати се дали да инсталирам защото такова нещо ще права за пръв път. Има ли вероятност да "умре " ако
объркам нещо? А и четох че изпива батерията страшно? Като цяло стабилен ли е
Много се чудя на LG L5 черен съм Android 4.0.3 :wall:

Просто прегледай всички коментари. Толкова много доволни хора би трябвало да те навие, пък ако имаш проблем сме насреща. Smile

Samsung Galaxy S6HTC One M8 - LG G3 - HTC One M7 - Samsung Galaxy S5 - HTC Desire 816 - HTC Sensation XE - LG Optimus L5 - HTC Wildfire S - Sony Ericsson Vivaz - Nokia 5800 - и още какви ли не шитни които бяха модерни на времето...
Цитирай
#86

Да де аз съм навит но ме е страх да не оплескам нещо и да трябва да го водя на сервиз защото миналият ми тел Nokia 5800 объркаш ли нещо си до там трябва сервиз при Android-а така ли седят нещата

LG OPTIMUS L5 ROOTED JB(4.1.2)
Цитирай
#87

Инсталирал ли е някой "В"-версията? Как се държи и какви благинки има?
Цитирай
#88

kavis написа:Инсталирал ли е някой "В"-версията? Как се държи и какви благинки има?

Виж коментара на fenco малко по-горе.

kingm написа:Да де аз съм навит но ме е страх да не оплескам нещо и да трябва да го водя на сервиз защото миналият ми тел Nokia 5800 объркаш ли нещо си до там трябва сервиз при Android-а така ли седят нещата

Едва ли ще направиш нещо което да не можеш да го оправиш сам, но както пише и във първия пост - всичко е на твой риск.

Samsung Galaxy S6HTC One M8 - LG G3 - HTC One M7 - Samsung Galaxy S5 - HTC Desire 816 - HTC Sensation XE - LG Optimus L5 - HTC Wildfire S - Sony Ericsson Vivaz - Nokia 5800 - и още какви ли не шитни които бяха модерни на времето...
Цитирай
#89

Айде и аз съм вече със желето при мен стана за около 5мин а аз се бях подготвил за продължително чакане.Всичко е екстра аз съм с Руутнатия ROM ама старт лентата и др неща не изглеждат толко тъмно колкото преди изглежда някак към лилаво или не съм свикнал илитака си изглежда и при вас :huh2: :huh2: Иначе телефончето лети subway Sufers и Temple Run 2 вървят без никакъв лаг е минимален но не е като преди.

LG OPTIMUS L5 ROOTED JB(4.1.2)
Цитирай
#90

Колеги, отдaвнa не бях влизaл във форумa и по-точно в този рaздел и нaпрaво немогa дa повярвaм, че Л5 имa ъпдейт! Хa сегa дa видим всички критици които плюехa по LG, зa ъпдейтите кaкво ще измислят този път, че LG този път и мен ме изненaдaхa, ъпдейтнaхa си aбсолютно всички модели зa рaзликa от някои други които не ъпдейтвaт дори средния клaс, кaмоли ниския. В моментa тегля официaлния зa Фрaнция (не рутнaт) и го флaшвaм.И без туй 4Х HD-то ми е нa ремонт, тa се чудя кaкво дa прaвя.
Пс. Брaво нa exlective зa темaтa, зaкaчих я при вaжните!


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#91

помагайте от както го сложих този ъпдейт... звука ми на звънене се намаля... аз го усиля и той по някое време се намали....... и изпускам страшно много обаждания :wall:

Samsung Galaxy S Advance 4.4.2 CaynogenMod 11-20140211-Unofficial-janice
Цитирай
#92

Странен проблем, виж да не си пуснал без да искаш "Време за спокойствие".

>> Huawei P8, Razer phone 1, Razer phone 2, Asus ROG phone 2 <<
Цитирай
#93

И при мен има подобен проблем със звука.Случва се,когато вляза в дадено приложение и реша да намаля звука,в това време се намаля и тона на звънене също.
Цитирай
#94

Pacho B написа:И при мен има подобен проблем със звука.Случва се,когато вляза в дадено приложение и реша да намаля звука,в това време се намаля и тона на звънене също.
Нормално, ти намаляш целия звук на телефона, не само на играта.

Samsung Galaxy S6HTC One M8 - LG G3 - HTC One M7 - Samsung Galaxy S5 - HTC Desire 816 - HTC Sensation XE - LG Optimus L5 - HTC Wildfire S - Sony Ericsson Vivaz - Nokia 5800 - и още какви ли не шитни които бяха модерни на времето...
Цитирай
#95

Не е норнално.
Цитирай
#96

Pacho B написа:Не е норнално.
:facepalm:

Samsung Galaxy S6HTC One M8 - LG G3 - HTC One M7 - Samsung Galaxy S5 - HTC Desire 816 - HTC Sensation XE - LG Optimus L5 - HTC Wildfire S - Sony Ericsson Vivaz - Nokia 5800 - и още какви ли не шитни които бяха модерни на времето...
Цитирай
#97

Е кaк дa не е нормaлно, дaвaм пример с нaвигaциятa... Пускaш нaвигaциятa,зaпочвa инструкция,виждaш, че говори силно и искaш дa нaмaлиш звукa. През товa време обaче инструкциятa е свършилa (не говори) тогaвa нaмaляш системния звук, a звукa зa медия и aлaрмa остaвa нa същото полужение. Влез в нaстройки/звук/силa нa звукa и си опрaви нaстройките.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#98

без да искам флашнах versiqta za lg l7 :facepalm: някой да помогне
Цитирай
#99

moro4321 написа:без да искам флашнах versiqta za lg l7 :facepalm: някой да помогне
С какво? Просто прочети туториала.

Samsung Galaxy S6HTC One M8 - LG G3 - HTC One M7 - Samsung Galaxy S5 - HTC Desire 816 - HTC Sensation XE - LG Optimus L5 - HTC Wildfire S - Sony Ericsson Vivaz - Nokia 5800 - и още какви ли не шитни които бяха модерни на времето...
Цитирай

Абе хора - нямам директория external sd.Тегля игри,като real racing 2 и те се записват във вътрешната памет и тя не достига.За кеша говоря.Също така тегля картите за навигацията Navigon, по същия начин се записват във вътрешната памет...
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)