Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

RQ: GPS за велосипедисти ?
#26

=>  BikeComputer+Pro-7.4.5P+Google+Play.apk

                                         или 

=>  BikeComputer+Pro-7.4.5P+Google+Play.apk 

 не много доволен собственик на :   Alcatel OneTouch Idol3 5.5   
Цитирай
Аксесоари
#27

Здравейте! Не знам дали тук е точното място да попитам, но се надявам да се отзовете. Някой използвал ли е тракер за велосипед?  Наскоро си купих много хубаво и скъпо колело и много се притеснявам някой да не ми го открадне. Един приятел ми препоръча подобен тип gps устройство от диверсант. Още обмислям идеята, но реших да се допитам и до вас.
Цитирай
#28

BikeComputer+Pro-7.5.1P+Google+Play

СВАЛИ >

 не много доволен собственик на :   Alcatel OneTouch Idol3 5.5   
Цитирай
#29

(2017-09-06, 09:49:24)tonislav написа:  Здравейте! Не знам дали тук е точното място да попитам, но се надявам да се отзовете. Някой използвал ли е тракер за велосипед?  Наскоро си купих много хубаво и скъпо колело и много се притеснявам някой да не ми го открадне. Един приятел ми препоръча подобен тип gps устройство от диверсант. Още обмислям идеята, но реших да се допитам и до вас.

Ползвал съм тракери за дронове - със сим карта, ти му звънваш  или пускаш смс а то ти връща смс със координатите.... но трябва изахранване / батерия/ , и сим карта, тоест разбирай че на всеки няколко дена ще трябва да го зареждаш , а на всеки няколко месеца ще трябва да зареждаш сим картата с някаква сума / предполагам ще ползваш предплатена/ 
трябва да се замислиш и къде ще го скриеш

The dark side of the Force is a pathway to many abilities some consider to be…unnatural
Цитирай
#30

Това изглежда, като интересно решение за колело. Маскира се като фар/стоп: https://www.amazon.co.uk/Bicycle-tracker...943&sr=8-6
Цитирай
#31

Благодаря за съветите Smile
Цитирай
#32

На този Bike Computer как да се нагласи да не гаси дисплея докато караш (говорим за безплатната версия) ?
Цитирай
#33

Голяма част от менютата в безплатната версия от маркета са недостъпни, така че доколкото помня не може да се нагласи дисплея да не се заключва по време на ползване. Затова си сложи тази лекуваната версия и още в началния екран последното меню и си настрой картата ...
а ето последната версия
BikeComputer+Pro-7.6.2P+Google+Play.apk

СВАЛЯНЕ >>

 не много доволен собственик на :   Alcatel OneTouch Idol3 5.5   
Цитирай
#34

Аз използвам за тая цел Komoot https://play.google.com/store/apps/detai...roid&hl=bg и съм доволен.

Има възможност да се зареждат офлайн карти и/или да работи като компютър за колело или ходене със статистики. Също така смята маршрути и има гласова навигация с преизчисляване на алтернативни маршрути. Потребителите могат да качват маршути, да споделят мнения за тях със снимки и ти от своя страна да подбираш по степен на физичека подготовка, какво ти е колелото и т.н.
Цитирай
#35

BIkeComputer 7.6.2 Pro Patched

Сваляне >>

 не много доволен собственик на :   Alcatel OneTouch Idol3 5.5   
Цитирай
#36

BikeComputer+Pro-7.7.1P+Google+Play

Сваляне >>

 не много доволен собственик на :   Alcatel OneTouch Idol3 5.5   
Цитирай
#37

BikeComputer Pro 7.8.1
излекувана версия с всички работещи екстри 

Свали >>>

 не много доволен собственик на :   Alcatel OneTouch Idol3 5.5   
[-] 1 потребител изказва благодарност на naskogara за това мнение:
  • antyox
Цитирай
#38

BikeComputer Pro 7.8.1 като изтеглите тази програма в нея си избирате карти по списък от цял свят теглите си ги и вече работите без интернет.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)