Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

email поща
#1

Здравейте , искам си синхронизирам Yahoo mail и абв мейла ама няма такова приложение .
Помагайте ?
Има само Фейсбук , Гмейл и скайп , друго не намерих !

HTC Desire X Black |mySENSEdx5_RC4.0 | JB 4.1.2 | HTC Sense 5 | PhilZ Touch Recovery | C800 hard shell (Black) | KINGSTON 16GB Class 10 |
Цитирай
Аксесоари
#2

За абв има приложение ама мен лично ме дразни, за Yahoo не ползвам и не знам нека някой който ползва да каже.

Samsung Galaxy S2 Plus ---> Huawei P8 Lite ---> Huawei P9 Lite
Цитирай
#3

На desire X ползвам вграденото а тука няма.

HTC Desire X Black |mySENSEdx5_RC4.0 | JB 4.1.2 | HTC Sense 5 | PhilZ Touch Recovery | C800 hard shell (Black) | KINGSTON 16GB Class 10 |
Цитирай
#4

Изтегли си някой mail от маркета. И си направи настройките за abv.bg. Какво не се получава?

I've learned that iOS is what Apple wants it to be and Android is, for better or worse, what you make of it
Цитирай
#5

Здравейте,
Имам проблем с пощата на Huawei P8 Lite. След като получа нов мейл старите автоматично изчезват. Вчера имах около 10 нови и след като отворих един, другите автоматично се изтриват. Няма ги в коша. Просто изчезват без дори да са отворени. Когато получа нов и го отворя след това inbox е празна. Няма прочетени, няма прочетени - нищо. Пробвах няколко добавки от playstore включително и тази от самия телефон, при всички едно и също.
Благодаря
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)