Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Замунда

(2021-02-21, 14:14:16)nehranimaiko написа:  ама изпитал ли си го тоя сайт, има ли безкрайно много неща както в замундата програми/филми/приложения за андроид
щото сега тр да се регваме на ново
Не трябва, ако имаш регистрация в старата Замунда.

 
Цитирай
Аксесоари

Zamunda.net сега работи,пробвах на zelka.org със същата регистрация,но не стана,и си направих и там регистрация,сайта работи.
Цитирай

(2021-02-21, 14:14:16)nehranimaiko написа:  ама изпитал ли си го тоя сайт, има ли безкрайно много неща както в замундата програми/филми/приложения за андроид
щото сега тр да се регваме на ново

погледни го, той си е замунда
даже и визията е същата
влиза се с акаунта от замунда
Пишеш в браузера zelka.org и се отваря zamunda.se
Цитирай

Хора, Замунда нет е форка на Замунда се (зелката) не помните ли ситуацията...явно е била отдавана.
Лети времето.
Цитирай

Имам една регистрация, но след разпадането на Замунда тя си важи и за двата тракера.

 
Цитирай

Zelka org  работи, използвайте го, докато сменят сървърите.


Цитирай

Може и да съм забравил,да съм влизал в http://zamunda.se(zelka) но си гледам регистрацията-потребител-парола за zamunda.ch запаметени в Morzila и с тях не мога да влез на,показва грешен потребител-парола,пробвам и от друг браузър.Не ги въвеждам грешно защото си ги гледам от запаметени пароли,даже и ги копирам,включил съм паролата да се показва при въвеждане то,при вас ако става,при мен не е така.
Цитирай

Проверих сега Zamunda.net. Влиза се без проблем.

 
Цитирай

имало и zamunda.ch
интересно ми е тея хора как печелят от тези безплатни сайтове??? За тях все пак си е нужна голяма поддръжка и занимавка, т.е. някой работи там ежедневно.

 Xiaomi REDMI 4X   [4/64GB]
Цитирай

(2021-02-21, 14:17:02)Andon0v написа:  1337x точка to го ползвам от години

Storstark  Благодарско! Не съм го ползвал тоя сайт
Цитирай

Реклама естествено, без пари няма как.

времето е като парите - никога не стига
Цитирай

(2021-02-21, 14:17:02)Andon0v написа:  А за андроид приложения руснаците от 4pda просто няма кой да ги бие ,

я дай линк, не виждам да имат торенти или търсачка за приложения

 Xiaomi REDMI 4X   [4/64GB]
Цитирай

nehranimaiko трябва да влез не ш във форума на 4PDA-android-програми,но иска регистрация за сайта.
Аз ползвам и rutracer точка net за торенти,и там има всичко за каквото се сетиш.
Цитирай

Замунда си работи цял ден без проблеми. Току що пак проверих.
Тази статия наистина е писана през пръсти..Smile Пу-Пу да не чуе дявола,
че много мъка ще настане за нас пиратите............Smile

Huawei P 40 Pro    Angel
Цитирай

М/у другото Замунда и Зелка са различни сайтове, разделиха се отдавна и съдържанието евентуално може да съвпада... Рег в единия важи и за другия, но не и коефициентите.

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай

От поне 3-4 години коефициентите нямат никакво значение
Преди ако паднеш под определен коефициент и нямаше възможност да се даунлоудва, но сега не е така
Цитирай

(2021-02-20, 22:44:04)NoMaD написа:  Руските трекери не се един или два, а са доста повече, всичките просто няма как да ги блокират, а и не са известни достатъчно тук.

Много се извинявам, но това не е отговор на въпроса ми, а констатация, която на мен лично ми е много добре известна. Ползвам руски тракери, отпреди създаването на Замунда. Ще използвам клише, но количеството , не прави качество. Има 10-тина най-съдържателни и безвирусни , останалите не са дотам читави. Та стига тях да блокират. И не съм убеден, че се пишат и качват бг. субтитри и ще се превеждат интерфейсите на кракнати програми. Лично за мен не е проблем, но предполагам сте наясно за болшинството потребители.

Човек се учи цял живот и ненаучен умира!
Цитирай

(2021-02-22, 23:41:13)rorosims написа:  Много се извинявам, но това не е отговор на въпроса ми, а констатация, която на мен лично ми е много добре известна. Ползвам руски тракери, отпреди създаването на Замунда. Ще използвам клише, но количеството , не прави качество. Има 10-тина най-съдържателни и безвирусни , останалите не са дотам читави. Та стига тях да блокират. И не съм убеден, че се пишат и качват бг. субтитри и ще се превеждат интерфейсите на кракнати програми. Лично за мен не е проблем, но предполагам сте наясно за болшинството потребители.
Субтитрите се качват в независими сайтове, а вече има такива тулчета, че всеки полуграмотен може да си ги нагоди за конкретния релийз.
Програмите в повечето случай се превеждат от агенции, на добри начела, краудсорсинг и т.н. само в 1 процент от случаите някой кракнал програма ще я преведе и то камо ли на нашия език
Цитирай

(2021-02-23, 00:47:34)Andon0v написа:  Субтитрите се качват в независими сайтове, а вече има такива тулчета, че всеки полуграмотен може да си ги нагоди за конкретния релийз.
Програмите в повечето случай се превеждат от агенции, на добри начела, краудсорсинг и т.н. само в 1 процент от случаите някой кракнал програма ще я преведе и то камо ли на нашия език

Изказвате се от позицията си на знаещ. Не е чак толкова просто да нагаждаш субтитри писани за конкретен релийз , за друг! Полуграмотни или не , наблюденията ми показват, че повечето потребители не могат да го направят. Освен , че е и досадно. Мисля, че ще се върнем в ерата на FTP от преди20 и повече години!

Човек се учи цял живот и ненаучен умира!
Цитирай

Най-големият сайт за торент съдържание в България zamunda.net бе свален след хареска атака върху сървъра.

https://it.dir.bg/web/haknaha-sayta-za-s...ne-zamunda

 
Цитирай

Най-накрая зареди.

Sent from my M2007J3SY using Tapatalk

LG Optimus 4X HD 1/16 -> S3 Neo 1.5/16 -> Huawei P10 Lite 3/32 -> Samsung A50 4/128 -> Redmi Note 9 Pro 6/128 -> Mi 10T 5G 6/128 -> S23 Plus 8/512
Цитирай

Зареди, на само до торенти качени миналата година.

 
Цитирай

Всичко до 2и5та се отваря.

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай

Ми аз чакам поредна серия от 2 сезон на Техеран/който препоръчвам/, обаче към момента всичко от 2 сезон липсва. Съществува само 1 сезон.

времето е като парите - никога не стига
Цитирай

Да, доста торенти след това хакване липсват на сайта им, но предлагам, че след време ще бъдат възстановени.

 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)