Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Замунда

(2022-06-12, 19:06:59)pepy1 написа:  Ми аз чакам поредна серия от 2 сезон на Техеран/който препоръчвам/, обаче към момента всичко от 2 сезон липсва. Съществува само 1 сезон.
На zamunda.se ги има,до 7 ми епизод.

Huawei P30
Цитирай
Аксесоари

Създаването на условия за онлайн пиратство да стане престъпление, предлага Министерският съвет. На заседанието си днес МС одобри проект на Закон за изменение и допълнение на Наказателния кодекс (НК). С него се цели наказателно преследване на лицата, създаващи условия за онлайн пиратство - чрез изграждането и поддържането на сайтове за торент тракери, уебплатформи, чат групи в приложения за онлайн размяна на пиратско съдържание и др. дейности. Не се предвижда наказателно преследване на отделните потребители на пиратски произведения.

Източник

 
Цитирай

Нямат шанс, това го играхме. Няма сървър на територията на България, следователно няма как да държат отговорен който и да е. Те да се захванат с измамните интернет магазини, пък после да минават на торентите!

времето е като парите - никога не стига
Цитирай

Ако не ги натискат от зад океана, едва ли биха си размърдали мързеливите задници.

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай

Българският торент тракер RARBG прекрати работа.Положението се влошава.

Източник

Huawei P30
Цитирай

Лично аз не вярвам на написаното! Проблемът със сигурност е друг. Както и да е, има и други торент тракери. Ако торкова са се загрижили за тия авторски права, и искат да плащаме за тяхните стрийминг платформи/на американците/ да се потрудят платформите им в България да имат качествени субтитри на български език на целия си каталог -  не да предлагат половин услуга, за цяла сума. Тогава ще имат много потребители и в България! Иначе P2P - а това няма да умре.

времето е като парите - никога не стига
Цитирай

(2023-05-31, 16:29:26)DoryanY написа:  Българският торент тракер RARBG прекрати работа.Положението се влошава.

Източник

Hello guys,
We would like to inform you that we have decided to shut down our site.
The past 2 years have been very difficult for us - some of the people in our team died due to covid complications,
others still suffer the side effects of it - not being able to work at all.
Some are also fighting the war in Europe - ON BOTH SIDES.
Also, the power price increase in data centers in Europe hit us pretty hard.
Inflation makes our daily expenses impossible to bare.
Therefore we can no longer run this site without massive expenses that we can no longer cover out of pocket.
After an unanimous vote we've decided that we can no longer do it.
We are sorry Sad
Bye

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай

(2023-05-31, 16:29:26)DoryanY написа:  Българският торент тракер RARBG прекрати работа.Положението се влошава.

Източник

Временно е.Пичовете имат някакви проблеми/явно с властта/,но сайта ще си функционира отново...(инфото е от човек на RARBG).Въоръжете се с търпение.

P.s.Има и други сайтове от където да се тегли всичко по-ново което излиза https://iptorrents.com .Лошото е че се влиза с покани.../разполагам с няколко,ако има желаещи нека пишат/

Redmi 11s 5G
Цитирай

(2023-05-31, 19:19:25)Djoro1974 написа:  Временно е.Пичовете имат някакви проблеми/явно с властта/,но сайта ще си функционира отново...(инфото е от човек на RARBG).Въоръжете се с търпение.

P.s.Има и други сайтове от където да се тегли всичко по-ново което излиза https://iptorrents.com .Лошото е че се влиза с покани.../разполагам с няколко,ако има желаещи нека пишат/
Здравейте ако може една покана да ги пробвам какво имат и дали си заслужават.

Galaxy S II / Galaxy S III / Galaxy S4 / Galaxy Note 4 / Galaxy S6 edge+ / Galaxy S8+ / Galaxy S9 +/ Galaxy S10+/ Galaxy S21+
Цитирай

(2023-05-31, 19:19:25)Djoro1974 написа:  Временно е.Пичовете имат някакви проблеми/явно с властта/,но сайта ще си функционира отново...(инфото е от човек на RARBG).Въоръжете се с търпение.

P.s.Има и други сайтове от където да се тегли всичко по-ново което излиза https://iptorrents.com .Лошото е че се влиза с покани.../разполагам с няколко,ако има желаещи нека пишат/
За сега не е проблем,но на скоро и някой сайтове за филми онлайн спряха,като filmi7 със същото извинение.Лека по-лека,като чели ги затварят.Ако продължи да има субтитри,за новите филми,може и от други торенти да се тегли,но ако няма,става зле Smile .

Huawei P30
Цитирай

Сега пък това

https://www.economic.bg/bg/a/view/sydyt-...-bylgarija
Цитирай

(2023-06-01, 16:38:13)murrey написа:  Сега пък това

https://www.economic.bg/bg/a/view/sydyt-...-bylgarija

Спокойно,ЗАМУНДА я спират от 15 години/и все неуспешно/.Могат да ограничат достъпа от някои доставчика,но самия сайт няма как да го спрат...Te спират и ПИРАТИ-те ама греда/в момента свалям от тях/...

P.s.Също от тук също има какво да се дръпне https://rutor.org/За UHD съдържание може да се види и тук https://4k-hd.club/movies/

Redmi 11s 5G
Цитирай

Няма да спират Замунда. Решението на съда е трима доставчици на интернет да блокират достъпа до Замунда, че нарушавали авторските права на Павел и Венци Венц. Тези смешници слуша ли ги някой?

https://www.ploshtadslaveikov.com/blokir...-skasvane/

1916 
Цитирай

Няма и 2000 пъти да е свален тоя албум, да се чуди човек.
Едит: ако бях на някой от замунда, шях да го направя на 20 сваляния та да им се смеят всички.
Цитирай

Аз от торенти нищо Българско не свалям,в Rutracker има всичко.На сайта на Замунда са написали.
Цитат:2023-06-02 - Към всички участници в п2п обществото на България:
Очаквайте позицията на Замунда във връзка с разпространените медийни публикации в следващите 48 часа.

Huawei P30
Цитирай

Реално бяха огледало на РАР, не им знам спатиите, но тези дни рязко падна броят на новите банани... Рашите и Залива са достатъчни, но без букви доста неща се обезсмислят.

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай

Те реално ако е само за едните субтитри, те се качват първо другаде (специализирани сайтове за това), и чак след това се качват в Замунда.

SM-G975F Prism Black + 64 GB SanDisk Ultra® microSDXC™ UHS-I Card 

Цитирай

То е ясно,че субтитрите са на други сайтове.Но не знам,ако да кажем спрат големите Български торенти,и онлайн филмите,дали някой ще се занимава да превежда субтитри за филмите.То и сега има сериали и филми които няма субтитри на български за тях.А в Руските торенти филмите са с руско аудио,има и на английски,на тях субтитри не им трябват,аз предпочитам филма да не е озвучен на друг език,а да си е с оригиналното аудио.

Huawei P30
Цитирай

Абсолютно съм на същото мнение!

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай

(2023-06-03, 11:51:44)DoryanY написа:  То е ясно,че субтитрите са на други сайтове.Но не знам,ако да кажем спрат големите Български торенти,и онлайн филмите,дали някой ще се занимава да превежда субтитри за филмите.То и сега има сериали и филми които няма субтитри на български за тях.А в Руските торенти филмите са с руско аудио,има и на английски,на тях субтитри не им трябват,аз предпочитам филма да не е озвучен на друг език,а да си е с оригиналното аудио.

Съгласен съм. Аз също предпочитам оригинално аудио (англ. ил каквото е там), но субтитрите не са пряко свързани със Замунда. Както и сам споменаваш и сега се качват сериали (при това доста гледани и с висок рейтинг), на които субтитри се бавят с месеци... И не ме разбирайте погрешно, НЕ СЪМ за спирането на Замунда, дори напротив, но за себе си отдавна съм взел решение, свалям си филм/сериал от чужд тракер, и  започвам да търся субтитри в последствие...

SM-G975F Prism Black + 64 GB SanDisk Ultra® microSDXC™ UHS-I Card 

Цитирай

Ако не свалиш субтитрите оттам, от където си свалил филма, не са много добре синхронизирани.

Xiaomi Mi Note 10 Lite, Realme 7, Acer Iconia One 10
Цитирай

Не е задължително..


Цитирай

(2023-06-07, 17:00:19)eleena написа:  Не е задължително..

Напълно съм съгласен...С малко усилие /и умение/ се синхронизират за съответния релийз...

Redmi 11s 5G
Цитирай

(2023-06-07, 12:48:45)Luke Netwalker написа:  Ако не свалиш субтитрите оттам, от където си свалил филма, не са много добре синхронизирани.

Напротив, първо че субтитрите се правят примерно за 2,3 че понякога и за повече релийзи на даден филм, съответно сваляш точните заглавия (релийзи). Отделно с малко заиграване почти винаги може да се постигне отличен резултат и с напасване на субтитрите и с тайминги, ако се стигне чак до там...

SM-G975F Prism Black + 64 GB SanDisk Ultra® microSDXC™ UHS-I Card 

Цитирай

Субтитрите се напасват с плейъра,но има случаи когато част от епизода липсва(изрязана е),и това е за другите релийзи.На пример Yellowstone-2018-04x06 епизода започва с-в предишния епизод....еди какво си,а това на практика го няма,епизода на право си почва,разминаване с цяла минута.Имало е и други подобни случаи,но този е от скоро и го помня.

Huawei P30
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)