Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Замунда
#51

Ето архив с шотове от темата в форума на оригиналната замунда, като темата е отворена непосредствено след "странните" събития според някои хора. Който му се чете да хвърли един поглед.

http://www10.zippyshare.com/v/33125915/file.html

Сега видях, че субтитри гилдията subs.sab.bz ще имат разговор с човек от екипа на замунда.се в техният сайт. Някой ако иска може да види какво ще каже. Ето какво са написали в фейсбук:
Код:
Днес, 17.04.2013 г, в нашия чат "на живо" разговор с член на Екипа на Zamunda.se от 18:30 до 20:30 часа.

'Love and sex are two things that really hang people up. And why that is..... I’ll, I’ll never fully understand.'
Stay open minded and... Be paranoid
Цитирай
Аксесоари
#52

Така трябва, това е правилния път, но с глобите трябва да дойдат и големите пари, но това е друга тема.


EDIT: Почнаха минусите, само така. Като направите филм ще ви го свалям от торентите да видим как ще се чувствате. Говоря за малките, но хубави филми, не титаник и този с клеопатра дето бюджетът им е повече от БВП на някой страни.

Samsung Galaxy S21 Ultra Phantom Black 256 GB ANDROID 11
Galaxy Watch3 46 mm LTE  Galaxy Buds+ | RED
Цитирай
#53

centur написа:Когато някой те предаде независимо колко години той е работил за теб - съвсем естествено е да премахнеш всички за всеки случай, ако ще и от 100 години да са били uploader-и.
Колега, объркал си се. Не старият екип е предал Ицо, а той тях. Макар че "предал" е грешната дума.
В конкретната ситуация, не е бил доволен от бъдещите действия на колегите си и е решил да направи преврат като е задигнал сайта. Впоследствие останалите (вече бившият екип) вдигат zamunda.se.
Не го виня, защото не знам точно каква е била ситуацията, но той е действал пръв. Призна го няколко пъти, може да посетите темата във форума на zamunda.net и да прочетете дадените от него обяснения.
Нямам намерение да вземам страна, защото всичко е много мътно. Всеки си има някаква версия и държи на нея. До истината едва ли ще стигнем, но проблема си е между тях. Не би трябвало да засяга и нас като потребители.
Ще посещавам и двата сайта, стига да ми бъдат от полза и ще следя ситуацията, но само толкова.

My lack of punctuation is purely intentional.
Huawei P30 Pro
Цитирай
#54

Сега казаха за замунда по ТВ7. Обясниха почти всичко каквото пише тук, за сега не се знае нищо със сигурност. Иначе е явно, че стария екип седи зад *.се замундата, който иска да си вярва на ФБ замунда.

Siemens M55>>Nokia 3250 Symbian v9.1>>Nokia E51 Symbian v9.2>>hTC Wildfire - CyanogenMod V7.1.0.1 Android 2.3.7 or Stock ROM Android 2.2.1>>hTC E\/O + root + 3D Stock ROM>> 
LG G2 + CloudyG3 2.2 + Dorimanx 9.9 >> LG G4 >> Moto X4 >> Samsung Galaxy S10
Цитирай
#55

А другите пък ей така без да искат са пророкували, и тайно от него са направили бекъп... С каква цел? Да направят тайно нов сайт ли? А ако другите са кроили подли планове и единствения вариант е бил този - да им се ограничи достъпа ненадейно?
Няма смисъл да съдим, при положение че нищичко не знаем...

ПС: Писах го по време на поста на dada
Цитирай
#56

И на мен много странно ми стана как уж имал най-високо ниво на достъп, всичко знаел и планирал, а някак си не е знаел за този бекъп...
Абе да се оправят...
Цитирай
#57

Нали има пиратски залив, за какво ви е "по български"?

Dell Latitude E6420/I5-2540M/Quadro NVS 4200M/8gbRAM/128gb SSD/750gb HDD + Sony Xperia M4 AQUA black + iPhone 4s + Sony SLT-A57//Viva la Cosa Nostra!/Mi casa es su casa!
Цитирай
#58

Отговора се състои във въпроса ти. Защо американците купуват Apple?

Samsung Galaxy S21 Ultra Phantom Black 256 GB ANDROID 11
Galaxy Watch3 46 mm LTE  Galaxy Buds+ | RED
Цитирай
#59

arrogant написа:И на мен много странно ми стана как уж имал най-високо ниво на достъп, всичко знаел и планирал, а някак си не е знаел за този бекъп...
Абе да се оправят...
Едно от обясненията на стария екип, респективно .se, е че от съображения за сигурност са държали въпросния бекъп на друга машина, до която "крадеца" случайно не е имал достъп. Благодарение на тази случайност са успели да пуснат новия сайт. Къде е истината ще покаже само времето. Следя в момента чата при прeводачите от sab.bz и е интересно.

LG V10, Huawei P20
Huawei MediaPad T3 9.6 LTE AGS-L09
Цитирай
#60

Защо да няма резервно копие, за което да не се знае? Има логика. Превантивноста си е правантивност. Че виж какво става.
Така .SE се оказва истинския, за .NET-стария, от който доста (почти всички) ъплоудери се отказаха.
Цитирай
#61

Защо в сайта с новия домейн не могат да се правят нови регистрации?
Засега няма да го ползвам, докато не се уверя, че по този начин не целят да пренесат механично логването ми.

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#62

^ Щото засега е затворен за нови регистрации. Явно искат до оправят някои неща на новите сървъри и така.

'Love and sex are two things that really hang people up. And why that is..... I’ll, I’ll never fully understand.'
Stay open minded and... Be paranoid
Цитирай
#63

Ровейки следобеда и в двата сайта и на мен ми направи впечатление, че сериозните ъплоудери са вече в .se, така че нека всеки сам да реши на кой от двата сайта ще гласува доверие. Аз за себе си съм решил, доверявайки се на стария екип от .se, но в крайна сметка истината рано или късно ще излезе наяве и времето (респективно и ние потребителите) ще покаже кой крив, кой прав.

LG V10, Huawei P20
Huawei MediaPad T3 9.6 LTE AGS-L09
Цитирай
#64

Едва ли ще видим истината. Там където играят много пари, не всеки може да си вре носа. Що се отнася до това, кой къде отишъл да ъплоудва е въпрос на манипулация, защото и те толкова знаят...
Цитирай
#65

Аз не разбрах къде видяхте обвързване на замунда с фейсбук...
Цитирай
#66

Голяма част от торрентите във *.se за съжаление не могат да се изтеглят , дали все още не са вървърнали бекъпа или въобще няма да бъдат налични??

Samsung Galaxy S Plus 8GB, CM11 lll Sansung Galaxy Y Stock 2.3.6 lll
Samsung Galaxy Note 2 16GB (64gb MicroSD), DN4 ROM, AGNi Kernel lll Nexus 7 Stock 4.4.4
Цитирай
#67

yo_asakura
До преди около 2 часа под името на дадения торент имаше линк към харесване във фейсбук, но са го премахнали по желание на потребители.
pavelppp888
Според казаното в чата при преводачите по голямата част от старите торенти щяла да се възстанови, макар че на мен не ми е ясно как ще стане това. Даже имаше призив да се продължи да се сийдва, за да им се помогне. За целта от торент клиента например utorrent цъкаш с десен бутон на свален от теб торент и от свойства променяш името на домейна от net на se и по този начин сийда отива в новия сайт

LG V10, Huawei P20
Huawei MediaPad T3 9.6 LTE AGS-L09
Цитирай
#68

Не знам кой е крив и кой е прав. Надявам се времето да покаже. Учудва ме защо се чудите за тези бекъпи. Всеки системен администратор знае, че се правят минимум 2 копия, като задължително се намират на различни места и достъпа до тези копия е различен. Когато бекъпите се правят редовно и се спазват тези правила, вероятността да изгубиш безвъзвратно информацията значително намалява. Евала на колегите, че са си вършили съвестно дейностите по архивиране. И няма как да е по друг начин, ако всеки момент очакваш този или онзи (служби, институции и всякакви други) да ти закрие сайта и тракера. Така наречения "предател" не си е свършил работата на 100%, което може да му обезсмисли целия труд, риск а дори може да му застраши здравето.

SIEMENS C35i --> ME45 --> Sony Erocsson k800i (custom firmware, camera driver, elfpack) --> Samsung Galaxy S III GT-I9300, 32GB, Blue, M-tel, ROM Blekota Note 5 Lite v5.2.2, 4.4.4 KitKat + Boeffla-Kernel v7.9

Цитирай
#69

Форумът на .se нещо се бъгна. Постоянно излиза някаква грешка.

Samsung Galaxy S2 4.4.2 NeatROM
Цитирай
#70

Ние не се чудим. Просто, обикновено собственика на сайта има грижата за тези неща. Или доверен нему човек. Много неизвестни има, а като се вземат в предвид и сумите, които се разиграват, работата вече излиза от нормалните граници.
Аз съм твърдо против заемането на определена позиция "на сляпо", защото в момента хората, които са се доверили на *se може да стимулират шментиловци. Както и обратно....
Лично на мен, мнението на malone ми допадна най много, защото дори и без тези скубения на чергата за пари, работата на змунда беше доста мътна, при все че толкова хора не можаха да я бутнат. За това в случая ще преледвам моя си интерес, който btw не е свързан със zamunda въобще. Това че Вуте и Нане се клатят за това на кой да му е по-зле си го знаем. Този тракер отдавна съм го изоставил.
Цитирай
#71

Именно... при условие че има толкова други тракери, какво толкова се тръшкате не мога да разбера :facepalm:

SM-G975F Prism Black + 64 GB SanDisk Ultra® microSDXC™ UHS-I Card 

Цитирай
#72

batproho написа:Именно... при условие че има толкова други тракери, какво толкова се тръшкате не мога да разбера :facepalm:

просто ни е интересно какво ще се случи.
Цитирай
#73

Всички да се преместим в ThePirateBay и няма да има проблеми. Tooth

Galaxy S2 > Xperia M4 aqua > Xiaomi Mi5 > Galaxy S9
Цитирай
#74

Защо? Има доооста добри бг тракери, мнооого 3д филми, както и филми с основно "перфектно" качество. Без ТS или подобни извращения...
Цитирай
#75

А многооо игри като в замунда и многоооо екстри Big Grin.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)