Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Замунда
#76

И на мен ми допада замунда пред кой да е друг тракер. Едва ли не задължителните снимки към всеи един торент, ясните описания и разяснения и т.н. , все неща които ги няма в залива...


GT540, G2, G4, S8+, Note9, Galaxy Tab S4, Note10+

Цитирай
Аксесоари
#77

Успявате ли да влезете в .se. В момента за не мога да вляза.

Samsung Galaxy S2 4.4.2 NeatROM
Цитирай
#78

Да и аз не мога. Сигурно двете страни си правят ddos атаки една на друга, щото достъпа до .net пък през деня не беше много добър.

'Love and sex are two things that really hang people up. And why that is..... I’ll, I’ll never fully understand.'
Stay open minded and... Be paranoid
Цитирай
#79

Може и да са възстановявали торентите. Гледам, че има над 130 000 торента.

Samsung Galaxy S2 4.4.2 NeatROM
Цитирай
#80

Ето какво ни разкрива manata част от екипа на истинската замунда!


» HTC Legend » iPhone 4 » LG 2x » HTC Sensation »  HTC HD7 » Samsung Galaxy S IV » Sony Xperia Z1 » Next Phone - Definitely iPhone!!
Цитирай
#81

Някой разбра ли какво се случва с арена? Май ще имаме мегатракер съвсем съвсем скоро.

Huawei P30 Pro, Huawei Mate 20
Цитирай
#82

Мдам... Сливат zamunda.net и арената. :facepalm: Това е адската тъпотия...

'Love and sex are two things that really hang people up. And why that is..... I’ll, I’ll never fully understand.'
Stay open minded and... Be paranoid
Цитирай
#83

rutracker.org и си оправяте всички проблеми :-)
Цитирай
#84

^ :bow: Аз rutracker си го оставям като последна надежда и винаги намирам най-забутаните неща там. Не знам защо не търся първо там, но така съм свикнал. Tongue

Замундите ми правиха проблем вчера, но това се очаква предвид обстоятелствата.

nexus 6P
Цитирай
#85

Хм,айде някой по-разбиращ да ми обясни как така и в .НЕТ и .СЕ юзъра и паролата ми са абсолютно еднакви.Не съм си правил акаунт в .СЕ.Той просто беше същия като в .НЕТ.И как пък така "случаааайно",човека не знаел за бекъпа?И ако всички му имаха такова "голямо" доверие,защо не са му казали за този бекъп?Случайности няма,дами и господа.Опитват се да ни правят на маймуми.Но човека горе го каза правилно.Рутракера и други като него - море.

Beware of Котка!
Цитирай
#86

^ Ами като се копира всичко, ти се копират и акаунта, и паролите. Реално те не могат да видят каква ти е паролата, защото е криптирана (превърната в други цифри, знаци и символи). Колегата Yuli_D го е казал правят се много бакъпи минимум 2,3 + един, за който е знаел явно само собственика. Държат се на различни места, това не е само заради хакерски атаки, а и заради такива от крадци (реални разбиващи врати), и заради ситуации като тази, каквато е сполетяла замунда.

Siemens M55>>Nokia 3250 Symbian v9.1>>Nokia E51 Symbian v9.2>>hTC Wildfire - CyanogenMod V7.1.0.1 Android 2.3.7 or Stock ROM Android 2.2.1>>hTC E\/O + root + 3D Stock ROM>> 
LG G2 + CloudyG3 2.2 + Dorimanx 9.9 >> LG G4 >> Moto X4 >> Samsung Galaxy S10
Цитирай
#87

Колега,искаш да ми кажеш,че примерно на теб ти попада информация с огромна стойност,обаче само защото е "криптирана" си казваш:Ми то,кво да се занимавам.И я отсвирваш.Освен това дори рейтинга ми е същия.Голямо копиране е паднало.

Вариант две.С Пешо примерно сте големи приятели,много се уважавате,от 10 години се познавате,всяка вечер пиете заедно,обаче ти ше тръгнеш да се криеш като мишка и да правиш бекъпи без да му кажеш?Мхм...

Beware of Котка!
Цитирай
#88

Колега искам да кажа, че точно това е бакъп. Копиране на целия сайт с всичката информация, дори и съобщенията ти стоят и всяка една малка подробност, която я е имало в момента на копирането. Отделно каква огромна стойност виждаш в паролата на един човек, може би играейки си часове да разбереш паролите се надяваш, че хората ще ползваш същите за емайла си, и ФБ и от там ще можеш да им пишеш по стената, направо огромна стойност имат тези пароли.

И дори и с Пешо да сте големи приятели и да имате 30 бекъпа на сайта, който е твой, какво ти пречи да си направиш още едно копие и да не казваш на никой, все пак сайта си е твой ще си правиш каквото искаш, а и може да не го криеш от Пешо, а просто за всеки случай още едно подсигуряване.

Siemens M55>>Nokia 3250 Symbian v9.1>>Nokia E51 Symbian v9.2>>hTC Wildfire - CyanogenMod V7.1.0.1 Android 2.3.7 or Stock ROM Android 2.2.1>>hTC E\/O + root + 3D Stock ROM>> 
LG G2 + CloudyG3 2.2 + Dorimanx 9.9 >> LG G4 >> Moto X4 >> Samsung Galaxy S10
Цитирай
#89

y_georgiev написа:rutracker.org и си оправяте всички проблеми :-)

Недостатъци:
Няма български субтитри.
По-строга политика по отношение на авторското право.

Предимства:
Има (почти) всичко.
Много добра организация и ред.

Добра беше Замундата и ни вършеше работа. Засега най-доброто обяснение какво всъщност става го намерих във форума на замунда.нет:
Цитат:Казуса не е чак толкова сложен. Има преврат и в момента замунда нет е собственост на човек, който дълго време е работил за сайта. Въпросният човек, break е направил преврата, според него, защото бившият вече екип са имали нечисти политически амбиции. От своя страна те отричат това и обвиняват break, че го е направил за пари и е бил спонсориран от някого за да се случи превратът. Почти целият екип и ъповете, обаче са се пренесли в другият сайт. Сайтовете за субтитри юнакс и суб саб, също подкрепят другият сайт. В резултат на цялата тази работа, този сайт няма ъпове и опитен екип, а другият няма потребители.
Сега другият сайт ще се опита да си върне потребителите, а тук ще се търси екип. Дано не стане така, че нито един от двата сайта да не се върне вече на предишното ниво.

Siemens ME45->Siemens M75->HTC Desire->HTC One X->Samsung Mini ->HTC One X->HTC 10>HTC 12+->SONY Xperia 1 II->Samsung S23 Ultra
Цитирай
#90

Не мислех да пиша, но ми се струва, че има смисъл да кажа какво разбрах до сега.
Имам удоволствието да контактувам с част от екипа на Замунда. Хората, които са ме подкрепяли и на които имам безрезервно доверие са изтрити от NET и твърдят, че Se е истинският сайт. Ами вярвам им.
За мен Се е истинският, а другият вероятно ще западне без екип и ъплоъдъри.

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#91

Ми да се оправят. Аз си мисля че това което правят е с много по - различна цел, а не някакви измислени преврати. Но това си е мое лично мнение. В крайна сметка може и да не се ползва нито един от двата сайта, просто ще е малко трудно да се смени нещо с което си свикнал.
Цитирай
#92

На мен ми е най-интересно този сайт за какви политически цели може да се ползва? Реклами на пп не може да има там, защото обществото ще гръмне и ще стане много яко. Торенти да се качват на предизобрни клипчета никой няма да ги тегли, защото целевата група на тракерите е далеч от политиката. Тези сайтове перфектно илюстрират свободата на интернет в Бъгария. Може да е малко, което имаме, но политиката в тази свобода не може да има.

Ако стария екип е искал да си прави партия вече е различно, но пак няма смисъл. Какви аджеба са тези политически амбиции, ако стане ясно, цялата картинка ще се изясни.

Samsung Galaxy S4 4.4 KitKat
HTC Wildfire S
Цитирай
#93

degman - прав си дори докато си седнал. ВСИЧКО Е ЗА ПАРИ! Моля тоя бреик да не ми разправя, че онези имали политически амбиции и затова е направил преврата. Моля моля ние трева не пасем, пушим я. Да вярно е, че старото ръководство също заради парите се опитват да привлекат потребители към .се, но каквото и да си говорим, такъв е животът - пари, пари, пари.

Siemens M55>>Nokia 3250 Symbian v9.1>>Nokia E51 Symbian v9.2>>hTC Wildfire - CyanogenMod V7.1.0.1 Android 2.3.7 or Stock ROM Android 2.2.1>>hTC E\/O + root + 3D Stock ROM>> 
LG G2 + CloudyG3 2.2 + Dorimanx 9.9 >> LG G4 >> Moto X4 >> Samsung Galaxy S10
Цитирай
#94

Хората както се казва в спойлерчето долу си имат политическа игра, така или иначе аз възнамерявам докато не се поосвестят малко да си ползвам piratebay-a

Спойлерчето си е бая четиво, написано е от mamata Мнението в .se форума
Цитирай
#95

Ето защо Не!Новините ми е любим сайт!
http://www.nenovinite.com/news.php?action=view&ID=2589

This user is property of the Umbrella Corporation.        YouTube
Umbrella Corporation™ - our business is life itself.        Twitch
Цитирай
#96

Относно политическата игра:Сайта е откраднат от Волен Сийдеров,който както всички знаем е най-големия сийдър в БГ.Познат още като Дарт Сийдеров.Целта е да може да си сийдва на спокойствие,без да го банват разни модератори.

Beware of Котка!
Цитирай
#97

замунда.се вече изцяло на турски...погледнете, ако не вярвате Smile

PS. Оправиха я! Яка изненада в началото, обаче като отворих сайта Smile

Redmi Note 4 -> Redmi Note 7 PRO -> Redmi Note 8 PRO -> Mi 10T Lite -> One Plus Nord 3
Цитирай
#98

При мен е на български...

Choosing...
Цитирай
#99

Sloona написа:При мен е на български...
И при мен е на български... но снощи при няколко мои влизания наистина бе на турски :facepalm:

SM-G975F Prism Black + 64 GB SanDisk Ultra® microSDXC™ UHS-I Card 

Цитирай

Мисля си че ако слеят zamunda.se и arena-та ще бъде далече по-добре, разбира се ако хората грижещи се за двата тракера си сътрудничат. Сега ако нещо го няма в zamunda го търсиш в арена и в 90% от случаите го намираш. Ако стане един сайт няма да ти се налага само да прескачаш от сайт на сайт.

Black Samsung Galaxy S IV (with stock 4.3 Jelly Bean)
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)