Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung I9305 Galaxy S3 4G
#1

Хайде да имаме отделна тема за 4G S3-ката
Цитирай
Аксесоари
#2

И ти ли си с нея?
Честито Smile Направи първия пост малко красив. Дай инфо за телефона.

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай
#3

Каква толкова разликата с 4g-то за България? Аз имам Galaxy S3 T999 Qualcomm S4 1.5Ghz Dual-core процесор, 2GB RAM и 4G LTE от 7 месеца от САЩ и не виждам с нещо осезаемо да е повече или по малко от i9300.

ЦЪК

Oneplus One 64 GB => Oneplus Two 64GB  http://mowned.com/cassillas
Цитирай
#4

а същите ли са къстам ромовете както и за нормалната с 3

Samsung galaxy S III LTE (I9305)
Цитирай
#5

Не са същите къстъм ромовете. Тука може да следите

http://forum.xda-developers.com/forumdisplay.php?f=1822

Apple iPhone 7
Lenovo
VIBE P2; 
XDA= Mitky82
Цитирай
#6

Не, и самия софтуер е по различен! Има няколко версии LTE.

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай
#7

а как се руутва телефончето по същият начин или ?

Samsung galaxy S III LTE (I9305)
Цитирай
#8

Да, но си има отделен РОМ

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай
#9

а колко сме притежателите на такъв телефон ?

Samsung galaxy S III LTE (I9305)
Цитирай
#10

Аз...

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай
#11

me2 Smile

Samsung Galaxy S3 I9305 Titanium Gray old and faithful - Samsung J5 2016 служебен - Xiaomi Redmi Note 4X - > Xiaomi Redmi Note 5 4/64 Black служебен звер
Цитирай
#12

В тая тема ми липсва колегата lamantin10, да вкара малко ред и катинари, че такава ми се вижда.

Apple iPhone 7
Lenovo
VIBE P2; 
XDA= Mitky82
Цитирай
#13

неможе да няма разлика с повечето рам. като пусна хрома и сичко друго се килва. дори понякога и живия тапет. предполагам тоя с 2 гб рам ще е по добре

SΛMSUNG Galaxy S5
Цитирай
#14

Винаги имам свободна повече от един рам... За мен е по-добър. Не ми бави в нищо!
Качвал съм си 1080p.BluRay.X264 на телефона, няма проблем с плейването!
С Chrome работя без проблеми, отварям до към 6-7 Tab-a, когато искам да превключа между прозорците, работи без засичане. Хардуера на Note II има
Само батерията... Както винаги :mad:

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай
#15

И както казахте по-горе - този i9305 не е 1.5 GHz Dual както американската лиготия, ами си е International i9305 2 GB RAM 4G Quad 1.4 GHz Exynos със Mali400. Според мен е по-добър от нормалната с3, но все пак е и по-късно излязал (нещо като S3.5). Аз съм собственик на такъв и С4 не ми се вижда кой знае какъв ъпдейт спрямо този. Само самсунгския къстъм ром може малко да се оптимизира и ъпдейт да излезе, но иначе е наред.

LG G3 32GB Marshmallow 6.0
Цитирай
#16

Има следните СЪЩЕСТВЕНИ разлики: 1. 4G или LTE на европейски честоти 800, 1800, 2600. Това е примерно около 5 ПЪТИ по-бърз интернет от сегашния 3G, като за HSDPA поддържа 42.2 Mbps. И трите оператора правят технически проби за 4G, като глобул, който е собственост на теленор /Норвегия/ може да изпревари другите. 2. 2GB RAM, което е качествено различно от 1 GB. 3. JELLY BEAN 4.1.2. И накрая е по-лек от I9300, което е изненадващо защото има 4G модем в повече. В заключение според мен е SIV с по-малка процесорна мощ /0.5 GHx на ядро/ и 1.99 inches по-малък екран и 5Mp по-слаба камера.
Цитирай
#17

по-лек е защото няма fm радио и екрана не е с 1.99 по-голям а с 0.199 има голяма разлика Wink

Samsung galaxy S III LTE (I9305)
Цитирай
#18

Ихфра Реда също не е малка екстра която обикновенната версия няма Wink
Аз лично се чудя 305 или 4-ка да си взема?

                       
              Xiaomi 13

                
               
                     
Цитирай
#19

Хммм..не знаех за тази нова версия на тройката.Само се чудя защо я пускат при положение,че като цяло четворката е една идея над нея...Едва ли е финансова причината.А иначе имали я в България?
Цитирай
#20

"Тази версия" изобщо не е нова,излезе още миналата година.
Цитирай
#21

Мисля да сменям минито с S3 но се колебая между 9300 и 9305, понеже ми е важно колко издържа на батерия, а по сайтовете данните са против 9305. Някой ако има преки наблюдения ще го помоля да сподели. Благодаря предварително.

Samsung Galaxy S III Mini White >> Samsung Galaxy S4 Black Mist Android 5.0.1 >> Samsung Galaxy Note 4 SM-N910C stok
>> Xiaomi Poco X3 Pro >> Xiaomi Poco F5
Цитирай
#22

9305- един ден, с постоянно пуснат мобилен интернет!
Цитирай
#23

4 часа display on.
Цитирай
#24

bily написа:Мисля да сменям минито с S3 но се колебая между 9300 и 9305, понеже ми е важно колко издържа на батерия, а по сайтовете данните са против 9305. Някой ако има преки наблюдения ще го помоля да сподели. Благодаря предварително.
Вече го ползвам 2 дена, доволен съм. Досега не съм случил на бъг, като съм правил доста неща - Firefox, WhatsApp, Facebook, Download music. По мое мнение, разликата между телефон с 1ГБ рам и 2ГБ рам е огромна(едно е да имаш 500-600мб свободен рам, друго си е минимално да имаш 1гб рам свобода!). Аз взех този модел, защото ми изпадна на добри пари, а не целенасочено, но мисля, че за момента върши поставените му задачи от мен перфектно.
п.с. имам малък проблем с колонката до камерата, но телефона е бил изтърван яко и съм почти убеден, че тогава е станало фал и може би се е прецакала(свири по-слабо просто).
Цитирай
#25

За мен GT-I9305 е най-добрия тел. докато S4 не се докаже като такъв. :cheers:

Galaxy S22 Ultra Phantom Black 12GB/1TB
IPhone 13 Mini, Fenix 6X Pro Solar
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)