Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung I9305 Galaxy S3 4G
#51

Mirama написа:Здравейте и от мен.
От днес и аз съм със Galaxy S III LTE i9305.
Все още го ползвам без карта, тъй като е купен от Англия, а и моята карта не е микро и трябва да си заявя от оператора, че искам такава.
Малко съм като индианец и свиквам с него, защото до сега си ползвах обикновен телефон (Nolia E52) и всичко ми е супер ново.
Изтеглила съм си упътването от сайта на самсунг и ще се запознавам и с него (цели 178стр. като гледам).
Четейки форума цяла седмица реших, че няма да го руутвам, защото нямам какво толкова специално да правя на него.
Роот-а е хубаво нещо ако така или иначе нямаш гаранция. Аз лично съм използвал 4 телефона с роот и най-много си заслужава cyanogen, по мое мнение. Но тук никой не помага за нашите телефони! Предполагам понеже сме 10тина човека с този модел и хората, които разбират ДОСТА нямат пряк достъп за проби/експерименти. Android
Цитирай
Аксесоари
#52

Aбсолютно и аз съм за рута.Това ми е първото нещо,което правя, като взема нов телефон Lol .Намерих и мега лесен начин за рут и CWM http://howto.demonnet.org/all-categories...-lte-i9305 .Утре ще го тествам.
И да за съжаление няма много кой,да ни помага...

 Samsung Galaxy Note III SM-N9005  R✪✪T ADATA 32GB microSD HC UHS-I class 10  Android LP 5.0(QS-N9005-LP-XXUGBPB1)   
Цитирай
#53

gibson58 написа:Aбсолютно и аз съм за рута.Това ми е първото нещо,което правя, като взема нов телефон Lol .Намерих и мега лесен начин за рут и CWM http://howto.demonnet.org/all-categories...-lte-i9305 .Утре ще го тествам.
И да за съжаление няма много кой,да ни помага...
Колега какво стана щеше да тестваш и да кажеш дали са е получило.

Huawei Mate 20 Pro Blue
LG G5 Silver
Цитирай
#54

Spunk написа:
gibson58 написа:Aбсолютно и аз съм за рута.Това ми е първото нещо,което правя, като взема нов телефон Lol .Намерих и мега лесен начин за рут и CWM http://howto.demonnet.org/all-categories...-lte-i9305 .Утре ще го тествам.
И да за съжаление няма много кой,да ни помага...
Колега какво стана щеше да тестваш и да кажеш дали са е получило.
Аз се бях свързал с момчето, и той ми обясни накратко(даде ми линк от хда и го питах някои неща). След това ме остави да се справям сам и си го направих. Помогна ми, защото ми каза някои доста важни неща. Сега телефона ми е роот-нат, с CWM Touch и MIUI V5 4.2.2(iOS7 view theme). Работи отлично, с 1ГБ свободна рам памет(много е за този телефон), но за да имаш визията на iOS трябва памет. Ако имаш проблеми, въпроси, ако мога ще ти отговоря! Android
Цитирай
#55

Били описал на бг начина за рутване и това което ти е обяснило момчето. Мисля е ще бъдеш полезен на доста хора които искат да си рутнат телефона. Благодаря предварително. Smile

Huawei Mate 20 Pro Blue
LG G5 Silver
Цитирай
#56

Когато ми писа vorronin бях на работа и нямах много време и не успях много да му помагам,но поне насоките му дадох за да знае какво и къде да гледа за да може сам да се оправи.Току що се прибирам пак от работа и утре също ще съм на работа.Ако никой не е написал обяснение до другиден аз ще опиша подробно как го направих рута и рековерито ако има още заинтересовани.

 Samsung Galaxy Note III SM-N9005  R✪✪T ADATA 32GB microSD HC UHS-I class 10  Android LP 5.0(QS-N9005-LP-XXUGBPB1)   
Цитирай
#57

Здравейте, приятели, искам да споделя един проблем с Вас. Мобилният ми интернет е страшно слаб, постоянно прекъсва, а имам бързи мб-ти. Някой ако знае какъв би могъл да бъде проблема, моля да сподели. Благодаря Ви предварително.
Цитирай
#58

С какъв модем си? При мен като че ли всичко е наред с мобилния Smile

LG G3 32GB Marshmallow 6.0
Цитирай
#59

Не става въпрос за Wi-Fi, а за интернета от оператора Глобул, който ми е към сметката. Имам бързи мб-ти, а дори и Гугъл не може да ме зареди.
Цитирай
#60

kanibala написа:Не става въпрос за Wi-Fi, а за интернета от оператора Глобул, който ми е към сметката. Имам бързи мб-ти, а дори и Гугъл не може да ме зареди.
Аз съм по същия начин извън големите градове. Наскоро пътувах от Пловдив към "севера" и интернета е уникално бавен, а на места даже няма и такъв! Писна ми от този оператор, но понеже семейството ми е на глобул и няма как да го сменя с виваком! Според мен това няма оправия - ТОЛКОВА ИМ Е 3G ПОДДРЪЖКАТА! Android
Цитирай
#61

Ето ви един каталог на благинки за вашата играчка:
Samsung Galaxy S3 LTE - ROMs, Kernels, MODs, Recoveries, Themes
http://forum.xda-developers.com/showthre...?t=2206898
има дори KitKat, Android 4.4
Цитирай
#62

Enoh написа:Ето ви един каталог на благинки за вашата играчка:
Samsung Galaxy S3 LTE - ROMs, Kernels, MODs, Recoveries, Themes
http://forum.xda-developers.com/showthre...?t=2206898
има дори KitKat, Android 4.4
Всеки който има модела и има роот го знае този линк! Smile Евалата на xda и момчета, които работят по нашата С3ка.. добре че са те, макар и да са малко, че да имаме и ние 4.4!
Цитирай
#63

Така и не видях отзиви от къстъм ром, като цяло Cyanogen е решението на всеки, който иска по-издържаща батерия и със сигурност е доста бърз, те са се доказали и при с2 и при с3 (стандарт), но аз лично немога да понеса семплотата му, а и общо взето главният плюс на LTE-то е 1гб рам повече, който отлично спомага за по-гладката работа с Android JB. Общо взето това е първият телефон (вече има доста като Ноут 3, с4, с4 мини, Нексус 5), усигоряващ на потребителите бързина и лекота като на iOS в Android телефон, така че мога да понеса някой по тежък ром. Жалко е, че нямаме собствена тема, но като гледам как коментарите тук са през седмица е оправдано. Общо взето ДАЙТЕ СА СЕ ПОРАЗДВИЖИМ ТУК, НИЩО ЧЕ СМЕ МАЛКО ! :power:

Marble White GT-I9305 Galaxy S3 LTE Android 4.3
Цитирай
#64

Колеги имам следния проблем, нито 1 (от 3 пробвани) компютъра (всички с уин. 7) не иска да разпознае устройството и се чувствам като "осакатен". Уж автоматично си сваля драйверите, тръгва търсенето и накрая винаги дава неуспешно и на 3те компютъра Huh И с Киес също не става. В настройките не ми дава да USB привързване, стои неактивно. Когато започне автоматичното сваляне на драйвери намира устройство с памет, но е невъзможно свалянето на Qualcom драйвъра, със стоков 4.1.2 съм. :capitulation: HELP :facepalm:

Marble White GT-I9305 Galaxy S3 LTE Android 4.3
Цитирай
#65

davide написа:Колеги имам следния проблем, нито 1 (от 3 пробвани) компютъра (всички с уин. 7) не иска да разпознае устройството и се чувствам като "осакатен". Уж автоматично си сваля драйверите, тръгва търсенето и накрая винаги дава неуспешно и на 3те компютъра Huh И с Киес също не става. В настройките не ми дава да USB привързване, стои неактивно. Когато започне автоматичното сваляне на драйвери намира устройство с памет, но е невъзможно свалянето на Qualcom драйвъра, със стоков 4.1.2 съм. :capitulation: HELP :facepalm:

И аз имам същият проблем Sad

П.С.: А може ли да ми помогнете, не мога да си преместя приложенията ( които позволяват това ) от външната на sd картата, пише ми, че картата е емулирана.. програмата е App Mng III. На стария ми тел нямах проблем,а беше Galaxy mini

Xiaomi Mi 4W
Цитирай
#66

deniChka написа:П.С.: А може ли да ми помогнете, не мога да си преместя приложенията ( които позволяват това ) от външната на sd картата, пише ми, че картата е емулирана.. програмата е App Mng III. На стария ми тел нямах проблем,а беше Galaxy mini

Като получиш Android 4.3 ще я имаш вече тази опция.

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#67

Някой да знае кога ще почне да излиза и ъпдейта и за нашите телефони?

Huawei Mate 20 Pro Blue
LG G5 Silver
Цитирай
#68

Все още никъде не съм чел кога ще стане това. Отделно, че и Ноут 2 започнаха да излизат преди 2 седмици и от тогава е тихо и там...

LG G3 32GB Marshmallow 6.0
Цитирай
#69

4.4 омни ром има и за нашите телефончета, но работата му нещо не ме радва много много.. имам чувството, че телефона не се държи така добре, както при официалния 10.2 cyanogen 4.3 jb, където цяла вечер ми стои включено wi-fi-то ( 8-9 часа) и батерията ми е на 85-90%(макар, че омни-то е с кернела на цм). Аз се пробвах да слагам друг кернел върху ром, но нещо не ми се получава.. някой да знае как става слагането на друг кернел върху ром, че и с англ. език не съм много добре(оправям се донякъде) Smile
Цитирай
#70

Здравейте,

Вече има излезнал сток ром 4.3

http://www.sammobile.com/firmwares/1/?mo...0#firmware

Germany(Vodafone) , Spain(Vodafone), Germany

PDA: I9305XXUEMKC

Смятам да сложа този, който е само Germany.
Ще коментирам, след като флашна.

Някой да го е флашнал вече? Впечатления?

Благодаря предварително!

П.С. Нека тук да коментираме новия 4.3 за S3 LTE.

Samsung Galaxy S III LTE I9305 , 2GB RAM , 4.4.4 KitKat [STOCK] I9305XXUFNI3
Цитирай
#71

Е супер, че са почнали с ъпдейтите! Аз още го нямам по ОТА, но предполагам, че тези дни ще го очаквам.

А да попитам - мислите ли да правите фактори ресет след ъпдейта?

LG G3 32GB Marshmallow 6.0
Цитирай
#72

Туко що ми излезе ъпдейт с големина 458,25 мб, дърпа се в момента. Ще пиша по късно как се държи Smile

Huawei Mate 20 Pro Blue
LG G5 Silver
Цитирай
#73

Spunk написа:Туко що ми излезе ъпдейт с големина 458,25 мб, дърпа се в момента. Ще пиша по късно как се държи Smile

Телефона от БГ ли е?

Samsung Galaxy S III LTE I9305 , 2GB RAM , 4.4.4 KitKat [STOCK] I9305XXUFNI3
Цитирай
#74

Да ама съм с германска версия, така го взех. Не е от оператор.

Huawei Mate 20 Pro Blue
LG G5 Silver
Цитирай
#75

И аз си го взех от БГ, но е немски (T-Mobile). Колега Spunk, може ли да споделиш твоя Baseband и Modem версия?

LG G3 32GB Marshmallow 6.0
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)