Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

PRESTIGIO 4055

При мен се появи проблем ..След флаш с стоков ром не иска да се свържи със компютъра ...Се едно нищо не е свързано ..Рестартирах формат му правих през рекавъри и все тази ..Като Сложа кабела преди ми показваше икона горе че е свързан с USB ,а сега нищо ..Как да го оправя това ?
Цитирай
Аксесоари

Имам проблем с Роуминга! В Гърция съм операторите ме откриват, имам малката чертичка на връзката (демек съм в роуминг) , жена ми от нейния телефон ме избира (в Гърция) и моят телефон звъни, НО аз като тръгна да я избирам, след като я набера, ТЕЛЕФОНА ВЕДНАГА СЕ ИЗКЛЮЧВА и изписва-РАЗГОВОРА ПРИКЛЮЧИ!!!!! А въобще не сме имали връзка! От къде може да е проблема? Някъде в настройките ли нещо съм променил, тъй като преди съм ползвал телефона в Роуминг!
Цитирай

Виж настройките в мрежова връзка там после има роуминг и други неща поразрови се че моя го продадох вече...
Цитирай

От днес имам такъв,но е с 4.1.1 мога ли да му сложа лолипоп ? И от къде и как? В XDA не намирам нищо да тоя модел.

 Samsung Galaxy Note III SM-N9005  R✪✪T ADATA 32GB microSD HC UHS-I class 10  Android LP 5.0(QS-N9005-LP-XXUGBPB1)   
Цитирай

Търси при руснаците в 4pda там има доста неща,но най високия андроид който може да се сложи е 4.2.2 ... Все пак е старичък телефона ...
Цитирай

Здравейте колеги,
Снощи ми направи впечатление, че доста продължително време се осъществява някакъв интернет трафик през телефона ми. Погледнах Data Usage и сред приложенията, които точат трафик видях някакво странно приложение с логото на Android и вместо име - 10046. Знам, че със зеленото роботче се обозначават системните приложения, но това го виждам за пръв път. Телефона имам от около 4 години (Prestigio 4055) и мисля, че го познавам. Не беше източило много - около 814 кб, но не спря докато не му забраних да действа във фонов режим. Първата ми работа беше да си погледна СМС-ите, но нямам изпращани от телефона съобщения, за които да не знам. И в акаунта ми на страницата на Виваком нищо тревожно. Това приложение - 10046, може да се види само в Data Usage. Някой има ли идея за какво става дума? Благодаря предварително.

Xiaomi Mi Note 10 Lite, Realme 7, Acer Iconia One 10
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)