Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

CAT B15 мнения
#1

здравейте,искам да купя въпросния телефон но от доста време ползвам аифон и не съм запознат с марката или недостатъците,а искам да взема телефон за екстремно ползване че ми писна да пазя?Ако някой може да даде мнение от исползването на б15 ще съм благодарен :cheers:
Цитирай
Аксесоари
#2

Прекалено слаб и остарял модел е. Ако имаш достатъчен бюджет виж Sony Xperia Go или Samsung Galaxy Xcover 2 още по-добре. Вариант е и Xperia Acro S.

Продавам тук едно тилифончи и едни други благинки
Цитирай
#3

Forsi написа:Прекалено слаб и остарял модел е. Ако имаш достатъчен бюджет виж Sony Xperia Go или Samsung Galaxy Xcover 2 още по-добре. Вариант е и Xperia Acro S.
Ами колега защо да е стар модел,като е модел от март 2013?(да не би да ми говориш за КАТ Б10?
Цитирай
#4

Остарял откъм хардуер, въпреки, че е нов модел. 500+ лева за MTK6577 процесор и 512 MB RAM и то от производител, който хал хабер си няма от смартфони ( разбирай почти нулева софтуерна поддръжка и къстъм РОМ-ове)... Не ми се струва като добра оферта като цяло, дори и за дуракоустойчив телефон, освен ако не ти го дават за 300-350 лева с някое преподписване на договор и за сефте ползваш Андроид. Samsung Galaxy Xcover 2 е значително по-евтин, от доказан производител, с двойно повече RAM памет, по-лек и съм сигурен, че ще има поне 1-2 ъпдейта до следваща версия на Андроид.

Продавам тук едно тилифончи и едни други благинки
Цитирай
#5

Forsi написа:Остарял откъм хардуер, въпреки, че е нов модел. 500+ лева за MTK6577 процесор и 512 MB RAM и то от производител, който хал хабер си няма от смартфони ( разбирай почти нулева софтуерна поддръжка и къстъм РОМ-ове)... Не ми се струва като добра оферта като цяло, дори и за дуракоустойчив телефон, освен ако не ти го дават за 300-350 лева с някое преподписване на договор и за сефте ползваш Андроид. Samsung Galaxy Xcover 2 е значително по-евтин, от доказан производител, с двойно повече RAM памет, по-лек и съм сигурен, че ще има поне 1-2 ъпдейта до следваща версия на Андроид.
Да прав си!

☜Nexus Forever☞
Nexus-ар 7. Xiaomi HongMI
Цитирай
#6

Не е лош телефон като изключим че не може да инсталира на флаш картата. :rofl:

Samsung Gslaxy Gio S5660 root; HTC ONE X root; Nokia XL root
Цитирай
#7

Писането на Кирилица е Задължително!
Цитирай
#8

Колеги при мен се получава това че телефона напрекъснато забива- просто замръзва и няма оправяне освен рестарт..
Настройл съм го да ме събуди сутринта- забил, карам си и слушам музика- забива при смяна на пресен, тръгват да ми се обаждат- забива. Почти няма момент в който малко да се натовари и да не забие. Дефектен ли ми е апарата или просто е твърде слаб??
Не съм го роотвал, не съм сменял ОС-а, нищо не съм го базикал. Качил съм му някви апове като го взех от магазина и тва е. Дайте някакво решение на тоя казус или направо да си търся друг ударо устойчив но ПО-МОЩЕН телефон.
А ако някой иска му го давам за 500лв и тва е.
Цитирай
#9

Колега оттървай се от тоя боклук час по-скоро и взимай Xcover 2 за 450 лв. някъде чисто нов. Имах възможността да си поиграя с него, супер машинка е.

Продавам тук едно тилифончи и едни други благинки
Цитирай
#10

Не си заслужава не само цената, но и да се коментира Confusedtupid:
Цитирай
#11

Абе що пишете глупости ?! Xcovera бил по-добър от САТ-а ?! По РАМ и бързина може... ама айде моля ви се.. хич не ми сравнявайте самсунга с САТ-а. Някой от вас реално има ли САТ-а ?! Или само си чешате езиците,а ? Самсунга с мокри пръсти ще му действа ли тъча,като го пипаш... даааа ама не :tease:

cho75
Цитат:Не е лош телефон като изключим че не може да инсталира на флаш картата. rofl_mini

Абе пич, ти пробвал ли си та пишеш тия глупости ?! Аз със стоков ром, как пък инсталирам на флаша ?!

Мдаа високото грозде е кисело ... Tooth

CAT B15
Цитирай
#12

http://www.youtube.com/watch?v=cIN6nEABiXE
Убеди се сам какъв тормоз може да отнесе Самсунга. Заради единия wet finger tracking не си заслужава да даваш 150-200 лв отгоре за дебела тежка тухла с малко RAM си мисля аз.

Продавам тук едно тилифончи и едни други благинки
Цитирай
#13

За това си вземете Runbo. Същият е като CAT-a с малките разлики, че батерията му е 3800mah и има 1GB RAM.
Ползвам го една година и единственото което ме дразни е, че не излизат софтуерни актуализации. Имаче дъжд градушка изпускане във вода, ритане от малко дете ги е минал като изпитания без проблем за сега. Има уникален PTT тествал съм я до 3,7км в София и 5,3км в планина, за по-големи дистанции нямам наблюдение. Не е телефона който ще носиш всеки ден в джоба но е уникален за преходи, туризъм, служебен телефон ако се работи на големи като площ обекти като открити рудници, големи строителни обекти и други. Зависи какво се желае от телефона.
Цената в българия с оглед на ограничения пазар е неоправдано висока!!!
Цитирай
#14

Този cat b15 е много калпав. От 10 продадени 8 идват за ремонт Big Grin Не го препоръчвам!

c65>SEv630>N5800>HD2>EVO3D>OneX>One>Note2>Note3>S5>Note4>Z3>S6>Iphone6>S6Edge+>S7>S8+>Note8
Цитирай
#15

Има два модела CAT B15 един с 512МВ и един с 1GB RAM. Интересува ме какви са впечатленията от модела с 1GB RAM.
http://catphones.com/b15-smartphone#.UsBDpfQW3Uc
Цитирай
#16

Ползвам го вече 2 месеца и нямам никакви забележки. А на тези които си мислят, че този телефон е направен за супер развлечения, не го купувайте. Аз лично съм го взел заради здравината му. Работя по строителни обекти и най-вече го цапам, но и не го пазя от натискане или падане така както вардех Самсунга. Голяма работа, че има малко рам. Има приложения за чистене. А и под чешмата телефона не създава проблеми, мил съм го няколко пъти.
Цитирай
#17

Хаха, колко глупости изчетох за толкова кратко време.... Не си бил струвал, не записвал на флаш картата и кво ли още не. Аз лично ползвам телефона от няколко месеца и съм повече от доволен и тия проблеми които описвате ги нямам. Всички си работи на макс, и си е достатъчно бърз... това е телефон все пак. Да не говорим колко е здрав и издръжлив.
Все пак телефона не е направен с цел да се фукаме из ФБ с него, да бъде мега бърз, или да шерваме снимки с високо качество от огледалото на тоалетната, и другите подобни тиин простотии - НЕ, телефона е направен за да държи на екстремни ситуации и да бъде здрав!
Всеки е нужно да прецени за какво му трябва телефона, как и за какво ще го ползва и ЧАК тогава да направи покупката. Аз лично препоръчвам модела, защото съм много доволен и не съм имал никакви проблеми до сега.

п.с. Ползвам версията, която има 512 РАМ.

I love my CATphone Smile
Цитирай
#18

Купих телефона за баща ми преди няколко дни. Предвид целевата му група телефонът е много добре направен. Да, хардуерът е бавен и стар, особено за тези пари, но смея да твърде, че на хората, които биха го ползвали, повече не им трябва Smile Всичко в едно не става, а тук акцентът е в/у здравината и двете карти в комбинация с малко повече мозък в телефона. За работа e почти перфектен. Слаби му места за мен са липсата светкавица и компас, особено на светкавицата, тъй като телефонът ще се ползва като инструмент. Също така ще трябва да слагам 3rd party app за по-голям шрифт при входящо повикване - незнайно защо името и номерът се изписват на ~1/8 от дисплея, а настройка за това доколкото знам няма.
Цитирай
#19

Колеги давайте алтернатива на тоя телефон защото вече съвсем го намразих. От 1 година съм с него и е е*ати боклука.
Имам драскотини по екрана, невъзможно е да изпълнява повече от 2 функций едновременно, 60% от времето имам LOW MEMORY в горният десен ъгъл на екрана. Немога да разчитам че ще ме събуди навреме за работа или че няма да ми блокира в джоба докато чакам важно обаждане. Интернет и музика едновременно- забрави.... :mad:
Имам 10 приложения и ако икам да си сложа нещо ново тряя много да мисля какво не искам да имам от тези който са сложени... Горчиво съжалавам че си дадох парите за него.
Казайте някой който да му е равен по здравина но да може да си ползва като нормален смартфон за годинанта 2014 а не като запорожец..
Цитирай
#20

Имам проблем с телефона =/ когато говоря по едната карта, и някой звъни на другата "Телефона на абоната е изключен" някой да има решение на проблема ?
Цитирай
#21

телефона е с един радиомодул.така е при всички марки и модели с един радио модул нищо не може да се направи.купи си модел с два модула и ще ти се реши проблема.

iPhone 13pro max,Apple watch ultra 49mm.titan
Цитирай
#22

Благодаря за инфото Smile)) май ще мина на S3 mini dual Smile
Цитирай
#23

Охх докато четох тази тема имах чуството че сам на някое комедиино шоу просто паднах от смях на глупостите на някой хора абе пичове какво говорите че телефона не струвал вие пробвали ли сте го айде първо го пробвайте и тогава говорете защото като пишете глупости ей така колкото да си раздвижите клавиатурата сте много смешни трагнали ми да ми говорят някакви супре нереални неща неможел инсталира на флаш картата Confusedtupid: Бил стар Confusedtupid: не бил хубав Confusedtupid: айде моля ви се преди да пишете глупости поне да сте пробвали телефона 1 2 седмици или най малкото да сте изчели поне 5 6 страничи за телефона и 3 4 клипа поне да имате някаква представа за него.

За всичко си има решение Smile
Цитирай
#24

prishuleca написа:Има два модела CAT B15 един с 512МВ и един с 1GB RAM. Интересува ме какви са впечатленията от модела с 1GB RAM.
http://catphones.com/b15-smartphone#.UsBDpfQW3Uc


Исках и аз този вариант,понеже е 1 СИМ-слот а държа телефона ми да е такъв,но...

SM-N9000 > SM-N960F/DS > SM-N975F/DS > SM-N986B > SM-N975U1>SM-S918B/DS
Цитирай
#25

от няколко дена съм с B15 Q следващия модел и работи идеално н,о наис,тинапне може да сваля приложения на картата може ли да се оправи проблема
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)