Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy Young GT-S 6310
#1

Здравейте колеги , вчера купих на сина ми въпросния модел , като цяло впечатленията ми са добри ,но имам няколко въпроса:
1. Начин за качване на къстъм РОМ и Руут
2.Как да премествам приложения от вътрешната памет на СД картата
Понеже не можах да намеря друга подобна тема , за това пиша тук. Ако модераторите преценят , че не е за тук , моля да я преместят. Това е общо взето като начало , относно СД картата , сложил съм я в устройството телефона си я разпознава , но не мога да местя приложения на нея . Опитах с 2 програми от маркета app2sd и link2sd , но ми изписва , че тази функция може да не се поддържа от устройството . Link2sd изписва , че е възможно , но за целта картата трябва да има 2 дяла , и двата да са primmary , как точно да го постигна . Ще се радвам ако отговорите .

Xiaomi Redmi Note 5  4/64 Red
Цитирай
Аксесоари
#2

Колеги , предложете някой алтернативен вариант за руутване (който работи на останалите модели на Samsung) , който евентуално би проработил и на този . Не съм много запознат с моделите на Samsung , ако беше НТС друго щеше да е . И в XDA няма нищо за него .С JB 4.1.2 е , предложете нещо , че му напълних вътрешната памет , а без руут няма как да преместя приложенията на СД картата .

Xiaomi Redmi Note 5  4/64 Red
Цитирай
#3

Ам, може ли да попитам нещо? На колко години е синът ти Lol Ако е по-малък няма смисъл според мен от къстъм РОМ-ове. Но ти си решаваш, не ти се бъркам в работите.

Все пак:
1. За къстъм ромове трябва да се поразровиш в интернет. Има си специфични за твоя модел, а почти всеки си има различна инсталация. Аз съм с GT S5360 и честно казано съм се патил от тия РОМ-ове. Някои са големи бози, други уж хубави но с голям шанс да си брикнеш телефона и ако не знаеш как да го оправиш - гаранцията, а те може да се заядат и да ти кажат че като е руутнат телефона не могат да приемат гаранцията. А предполагам знаеш, че без руут не може да се инсталира къстъм РОМ. Така че, за този отговор не мога да ти отговора много много - има най-различни РОМ-ове, като някои са хубави, други "бози" а трети с голям шанс да си брикнеш телефона. Повечето са с различна инсталация.
2. Руут - до колкото разгледах из темите на Galaxy Y повечето руутове се инсталират по един и същ начин - теглиш update.zip за твоя си телефон, слагаш го в root директорията (SD картата) чрез USB и го изключваш. След това с бутоните "Home Button", "Power Button" и "Volume + Button" влизаш в рековърито, като ги задържиш известно време. След това (да ти кажа тъч скриина не работи и местиш надолу и нагоре със бутоните + и - за звук, а избираш опция с Home бутона) избираш Apply update from SD card или нещо подобно и избираш update.zip. След инсталацията - reboot now. Така аз си го руутнах моя.
3. За прехвърляне на приложения - има доста начини, сред които добри и не чак толкова. Ако си без руут може да пробваш програмки от рода на App2SD които абе честно казано не вършят чак толкова добра работа, като прехвърлят само тези които могат. Аз ползвам друг начин - руутнат съм и съм си изтеглим Titanium BackUp Pro, който има много функции да ти кажа Big Grin :thumbup: Ако си руутнеш телефона трябва да го имаш. Та като си го изтеглиш, даваш на архиви (backups) и там ти излизат всички приложения. От там задържаш пръст на някое и ти излизат опции, сред което е едно "Премести на SD картата". Излиза съобщение, че някои от приложенията може да не работят на SD картата, сред едно от което е Facebook ( :unknw: :unknw: ) но при мен си бачкат всички без проблемно. За щастие Big Grin Та аз ползвам Titanium-a и ми помага за наистина много работи. Smile

Е, дано съм ти помогнал малко, ако имаш още въпроси пиши, ще се опитам да ти отговоря . Wink

Sony Xperia 5 IV
Stock | Shizuku | + Galaxy Watch 4 Classic
Цитирай
#4

Благодаря за отговора колега ,сина ми е на 9 години , и за сега ще го оставя със стоковия РОМ . Та на въпроса за руута , знам как да вляза в стоковото рекавъри и как да инсталирам update.zip файла , въпроса е кой точно зип да ползвам . Този който е за GT-S 5360 , или този който е за GT-S6102 Duos , понеже за този модел все още не намирам такъв файл . А относно работата с Titanium , работя перфектно с нея и нямам никакви грижи ( ползвам я постоянно на НТС-то ). Това е основноя въпрос , кой точно зип да ползвам , за да мога да го руутна , предполагам , че и да го бринкна , след като вляза в стоковото рекавъри , не би трябвало да има проблем да го ресторна в download режим .

Xiaomi Redmi Note 5  4/64 Red
Цитирай
#5

Update.zip-а и ром-а и т.н. трябва да е точно за твоя модел, не за друг от Y серията. Затова си имат и цифри и т.н. Ти ако искаш пак си пробвай с друг зип или ром, който не е конкретно за модела и ще напускаш още теми с проблеми. Ако искаш да се занимаваш с такива работи вземи се позарови малко по-добре в обясненията кое как и т.н. за да нямаш после главоболия. Щом апарата се ползва от 9 годишен няма смисъл от интервенции по него, но това си е мое мнение. Offtopic

Samsung GT-S6102 DUOS + 16GB MicroSD--Custom ROM XeLaa Glass(Deodex) & 40int2ext+gps
HP Slate 7 Rooted
Цитирай
#6

Колега , айде само да те помоля да не ми се караш . Много добре знам и разбирам , че файловете трябва да са за моя модел телефон , просто попитах дали ще е възможно да ползвам файлове за някой друг модел . Относно това да попрочета , и да разуча , кое как се прави , много добре съм запознат с тези неща . Отвори раздела за HTC Desire S , и виж на колко хора съм помогнал . В крайна сметка съм тук във форума , хем да помагам , хем когато се наложи на мен да ми помогнат , не да ми се карат , но както и да е това е въпрос на възпитание , а относно мнението ти , запази си го за теб , ти още малко ще ми се скараш , защо съм му купил смартфон . Необходим ми е руут , понеже съм му качил 2 игри на които кеша е доста , и няма как да ми стигне вградената памет , а без да го руутна , няма как да преместя приложение , от вътрешната памет на СД картата.

Xiaomi Redmi Note 5  4/64 Red
Цитирай
#7

madjo79 написа:Колега , айде само да те помоля да не ми се караш . Много добре знам и разбирам , че файловете трябва да са за моя модел телефон , просто попитах дали ще е възможно да ползвам файлове за някой друг модел . Относно това да попрочета , и да разуча , кое как се прави , много добре съм запознат с тези неща . Отвори раздела за HTC Desire S , и виж на колко хора съм помогнал . В крайна сметка съм тук във форума , хем да помагам , хем когато се наложи на мен да ми помогнат , не да ми се карат , но както и да е това е въпрос на възпитание , а относно мнението ти , запази си го за теб , ти още малко ще ми се скараш , защо съм му купил смартфон . Необходим ми е руут , понеже съм му качил 2 игри на които кеша е доста , и няма как да ми стигне вградената памет , а без да го руутна , няма как да преместя приложение , от вътрешната памет на СД картата.
ААА СТОП,тука нещо не ме разбираш.Не се карам, ама и през ум не ми е минало, ОК? А щом си имаш практика, то тогава това със файловете от един на друг модел и то точно пък за руут съгласи се с мен, че не трябва дори да ти минават през ума. Тука съм много прав и не се карам, не ме разбирай погрешно. Апък това дето твърдиш, че искам да се карам за дето си му купил телефон дори не съм си го и помислил, нали все пак в такъв век живеем. Дотук НЕ МЕ РАЗБИРАЙ пак погрешно, не се карам, дори и не искам, защото няма смисъл. ОК? Възпитанието си го имам и то доста добро, не съм все пък на 20 години(колкото и да ми се иска... :cheers: ) Сега по същество вече, дори и да го руутнеш знаеш, че пак всичко не се мести, особено игрите и кеша им. Пробвал съм преди програми, които местеха или сваляха кеша на картата с памет, обаче нещо не ги намирам в архива си. Дори не се сещам и как се казваха. То все пак дори и този модел, който е по напред от старите от Y серията не са много правени за игри, колкото и да не искам да го пиша си е факт. Поразрови се малко в XDA и все ще намериш решение на проблема с местенето на игрите. Айде останете си със здраве.

Samsung GT-S6102 DUOS + 16GB MicroSD--Custom ROM XeLaa Glass(Deodex) & 40int2ext+gps
HP Slate 7 Rooted
Цитирай
#8

spass написа:
madjo79 написа:Колега , айде само да те помоля да не ми се караш . Много добре знам и разбирам , че файловете трябва да са за моя модел телефон , просто попитах дали ще е възможно да ползвам файлове за някой друг модел . Относно това да попрочета , и да разуча , кое как се прави , много добре съм запознат с тези неща . Отвори раздела за HTC Desire S , и виж на колко хора съм помогнал . В крайна сметка съм тук във форума , хем да помагам , хем когато се наложи на мен да ми помогнат , не да ми се карат , но както и да е това е въпрос на възпитание , а относно мнението ти , запази си го за теб , ти още малко ще ми се скараш , защо съм му купил смартфон . Необходим ми е руут , понеже съм му качил 2 игри на които кеша е доста , и няма как да ми стигне вградената памет , а без да го руутна , няма как да преместя приложение , от вътрешната памет на СД картата.
ААА СТОП,тука нещо не ме разбираш.Не се карам, ама и през ум не ми е минало, ОК? А щом си имаш практика, то тогава това със файловете от един на друг модел и то точно пък за руут съгласи се с мен, че не трябва дори да ти минават през ума. Тука съм много прав и не се карам, не ме разбирай погрешно. Апък това дето твърдиш, че искам да се карам за дето си му купил телефон дори не съм си го и помислил, нали все пак в такъв век живеем. Дотук НЕ МЕ РАЗБИРАЙ пак погрешно, не се карам, дори и не искам, защото няма смисъл. ОК? Възпитанието си го имам и то доста добро, не съм все пък на 20 години(колкото и да ми се иска... :cheers: ) Сега по същество вече, дори и да го руутнеш знаеш, че пак всичко не се мести, особено игрите и кеша им. Пробвал съм преди програми, които местеха или сваляха кеша на картата с памет, обаче нещо не ги намирам в архива си. Дори не се сещам и как се казваха. То все пак дори и този модел, който е по напред от старите от Y серията не са много правени за игри, колкото и да не искам да го пиша си е факт. Поразрови се малко в XDA и все ще намериш решение на проблема с местенето на игрите. Айде останете си със здраве.
:thumbup: Защо да не могат да се местят игрите , при мен на НТС-то няма проблем , всичко си местя и работи без проблем , може при samsung да не може да се мести (не знам ) за това питам , иначе игрите на този модел си вървят доволно , ама нали знаеш дете иска му се игрички да има на телефончето , за това ми е необходим руут. Иначе картата съм я разделил на 2 дяла , единият ext.2 , а другия е fat32 , но за да мога да местя каквото и да било , и да премахна доста излишни приложения , които вървят със стоковия РОМ ми е необходим Titanium , а без руут няма как да се получат нещата. Надявам се в скоро време в XDA , да постнат файлове за този модел .

Xiaomi Redmi Note 5  4/64 Red
Цитирай
#9

Да обаче стоковите приложения с титаниум можеш само да ги замразиш, ако не се лъжа не се триеха. Тогава само няма да се изпълняват и ще си заемат същото място. Искам да кажа, че няма да има освобождаване на памет. На моя съм пробвал GTA и тя неможа да се премести в картата. За премахване на стоковите най добре да се сготви един нов ром, който ще е изчистен от всичко, което не ти трябва. Докато чакаш да го направят може и ти да се пробваш да си изтеглиш същия ром и да си го направиш както ще ти е най-добре за теб. Те скоро ще се появят разни ромове и т.н. защото просто е все още нов като модел. А иначе за руутване не намери ли тема в XDA, струва ми се, че бях виждал там такава тема.

Samsung GT-S6102 DUOS + 16GB MicroSD--Custom ROM XeLaa Glass(Deodex) & 40int2ext+gps
HP Slate 7 Rooted
Цитирай
#10

Все още няма нищо за него , наистина е нов като модел , иначе NFS Most wanted , NFS Hot Pursuit , това са игрите който искам да преместя , защото не ми дава и кеша да им сваля , понеже няма достатъчно място в вградената памет . Нека да излезе нещо , пък да видим кое може да се мести и кое не .

Xiaomi Redmi Note 5  4/64 Red
Цитирай
#11

Колега и аз имам подобен проблем, ако изобщо може да се нарече проблем. Жена ми си поднови договора и си взе такъв телефон, синия вариант. Да си призная изглежда доста добро телефонче. Та ето какво намерих за него относно рутването :
http://www.theandroidos.com/226/root-unr...0gt-s6312/
http://futuredriod999.blogspot.com/2013/...ng_20.html

Все още не съм пробвал нещата, тъй като жена ми нещо не иска да и ръчкам телефона, а мен ме дразнят някои вградени приложения, но все пак телефончето е нейно.

А оттук предполагам, че може да се свали официален фирмуер за този телефон :
http://androidsuckers.com/how-to-update-...firmware/#
http://genius-tips.com/update-galaxy-you...-firmware/

В случай,че нещо се сбози да може да се оправи през odin.
Цитирай
#12

Ако може и аз да предложа нещо като за помощ относно местенето на кеша....само за рутнат телефон....и като за начало съм ЗА с двете ръце малкия да си свиква от малък с такъв род електроника :thumbup: ....аз имам над 10 големи игри...с телефона от подписа съм....ползвам безплатно приложение което върши страхотна работа....единственото условие преместените игри се пускат от него ,а не от самите иконки на игрите....надявам се това да не е проблем.....приложението като се отвори и натиснеш меню move data си прави същата папка в която ти се намира кеша на играта...примерно кеша е в sdcard/android/obb приложението прави и мести кеша на карта памет и когато стартираш играта от него монтира кеша и всичко е наред......GL to SD


линк към маркета https://play.google.com/store/apps/detai...GdsQXBwIl0.

:cheers: :thumbup:
spass написа:Да обаче стоковите приложения с титаниум можеш само да ги замразиш, ако не се лъжа не се триеха. Тогава само няма да се изпълняват и ще си заемат същото място. Искам да кажа, че няма да има освобождаване на памет. На моя съм пробвал GTA и тя неможа да се премести в картата. За премахване на стоковите най добре да се сготви един нов ром, който ще е изчистен от всичко, което не ти трябва. Докато чакаш да го направят може и ти да се пробваш да си изтеглиш същия ром и да си го направиш както ще ти е най-добре за теб. Те скоро ще се появят разни ромове и т.н. защото просто е все още нов като модел. А иначе за руутване не намери ли тема в XDA, струва ми се, че бях виждал там такава тема.
TitaniumBackup не само може да изтрие но може да архивира,поправи и даже и лиценз да провери и то не само на потребителски и системни приложения а даже и гугъл плей.....страхотно приложение като се има предвид,че и лесно се краква...ако го нямате заповядайте :thumbup:

http://dox.bg/files/dw?a=6373d69632

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#13

мисля че това ще свърши работа:
http://djalo.bugs3.com/Galaxy6310/

edit: това е много интересно:
http://www.webupd8.org/2012/06/heimdall-...ns-on.html
и това:
https://github.com/Benjamin-Dobell/Heimdall/downloads
и това:
https://github.com/Benjamin-Dobell/Heimd...ster/Linux

Lex
Цитирай
#14

А, бе хора .. и аз си взех тела вчера и ми стана интересно .. вместо всичките тия РОМ-ове и руут-ове .. не може ли да речем - да си сваля на КОМПА от google playstorе приложения и чрез USB-то да ги кача на SD картата на тела .. !? Това не е ли по-лесно и практично. И възможно ли е най-вече?

btw .. и стига сте си викали "колега" .. Huh Lol
Цитирай
#15

Optimism написа:А, бе хора .. и аз си взех тела вчера и ми стана интересно .. вместо всичките тия РОМ-ове и руут-ове .. не може ли да речем - да си сваля на КОМПА от google playstorе приложения и чрез USB-то да ги кача на SD картата на тела .. !? Това не е ли по-лесно и практично. И възможно ли е най-вече?

btw .. и стига сте си викали "колега" .. Huh Lol
няма как да стане ""КОЛЕГА"" Lol :rofl: първо не можеш да свалиш на компа от гугъл плей...явно гледаш,че пише инстал....когато го натиснеш се сваля приложението на съшия акаунт на който е компа и тела...един вид цъкаш инстал на компа ,а то се инсталира на телефона....а когато си сложиш кеша на каквото и да било в карта памет а самото приложение си го търси на друго място,просто няма да го намери и няма да тръгне :thumbup:

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#16

Здравейте отново колеги , руутнах телефона , сложих и СWM , а сега се мъча с 2 игри. Инсталирах NFS Hot Pursuit и NFS Most Wanted , първата хот пърсуита , когато стартирам играта , ми изписва , че трябва да се свали кеша , свързан съм към рутер , уж тръгва да го сваля но нищо ( Изписва NaN и не се сваля ) , дайте някакво apk ,което е съвместимо с телефона . С мост вантед почти същото , разликата е , че когато стартирам играта ми показва , че кеша е 1960 МБ , което е доста голямо като размер , а аз нямам толкова свободно място , предполагам , че пак е от самия арк файл , който съм сложил . И двете игри съм ги свалил от раздела за игрите , тук от форума . Сложил съм програмата Link2SD , създал съм дял 2 ГБ Ext2 формат на SD картата,освободил съм достатъчно място във вътрешната памет на устройството ,имам свободно място от 1.2 GB , надявам се предложите подходящите арк файлове , които са за този телефон , същите арк файлове ползвам на моя HTC Desire S , и нямам никакъв проблем , NFS Hot Pursuit си сваля кеша без проблем , който е 590МБ , NFS Most Wanted също си сваля кеша без проблем и размера му е 950МБ , и без проблем се премества на SD картата , докато на този телефон не става и това е . Моля ви предложете алтернативни варианти , за инсталирането на тези 2 игри .

Xiaomi Redmi Note 5  4/64 Red
Цитирай
#17

madjo79 написа:Здравейте отново колеги , руутнах телефона , сложих и СWM , а сега се мъча с 2 игри. Инсталирах NFS Hot Pursuit и NFS Most Wanted , първата хот пърсуита , когато стартирам играта , ми изписва , че трябва да се свали кеша , свързан съм към рутер , уж тръгва да го сваля но нищо ( Изписва NaN и не се сваля ) , дайте някакво apk ,което е съвместимо с телефона . С мост вантед почти същото , разликата е , че когато стартирам играта ми показва , че кеша е 1960 МБ , което е доста голямо като размер , а аз нямам толкова свободно място , предполагам , че пак е от самия арк файл , който съм сложил . И двете игри съм ги свалил от раздела за игрите , тук от форума . Сложил съм програмата Link2SD , създал съм дял 2 ГБ Ext2 формат на SD картата,освободил съм достатъчно място във вътрешната памет на устройството ,имам свободно място от 1.2 GB , надявам се предложите подходящите арк файлове , които са за този телефон , същите арк файлове ползвам на моя HTC Desire S , и нямам никакъв проблем , NFS Hot Pursuit си сваля кеша без проблем , който е 590МБ , NFS Most Wanted също си сваля кеша без проблем и размера му е 950МБ , и без проблем се премества на SD картата , докато на този телефон не става и това е . Моля ви предложете алтернативни варианти , за инсталирането на тези 2 игри .
ако си рутнат направи това....сваляш от маркета


https://play.google.com/store/apps/detai...wsMSwyLDNd

и щом знаеш в коя папка стои кеша на самата игра го слагаш на карта памет като му правиш същата папка...

пример....на моя телефон кеша на NOVA 3 е в sdcard/android/obb......направил съм в карта памет папка obb и вътре съм сложил кеша.....пускам си играта от това приложение и то ми монтира пътя до нея....


пиши после какво е станало :thumbup:

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#18

Благодаря за отговора колега , в горния си пост забравих да напиша , че съм пробвал с приложението което си предложил . Зачетох се пак в темата за самата игра NFS Hot pursuit , но това арк което ползвам на НТС , не става за този телефон , и за това не иска да тръгне да се сваля кеша . Намерих един арк файл , който тръгна , но там пък не ми изкарва менютата, явно има значение каква е резолюцията на дисплея . В разни други форуми бях чел , че става с Chainfire 3d , пробвах и с него , но единствения резултат който постигнах , беше брикнат телефон . Сега вече съм сигурен , че са ми необходими арк файлове , за съответната резолюция на телефона и видеото , ако някой знае кои точно арк файлове , трябва да сваля и от къде , моля да окаже помощ.

Xiaomi Redmi Note 5  4/64 Red
Цитирай
#19

madjo79 написа:Благодаря за отговора колега , в горния си пост забравих да напиша , че съм пробвал с приложението което си предложил . Зачетох се пак в темата за самата игра NFS Hot pursuit , но това арк което ползвам на НТС , не става за този телефон , и за това не иска да тръгне да се сваля кеша . Намерих един арк файл , който тръгна , но там пък не ми изкарва менютата, явно има значение каква е резолюцията на дисплея . В разни други форуми бях чел , че става с Chainfire 3d , пробвах и с него , но единствения резултат който постигнах , беше брикнат телефон . Сега вече съм сигурен , че са ми необходими арк файлове , за съответната резолюция на телефона и видеото , ако някой знае кои точно арк файлове , трябва да сваля и от къде , моля да окаже помощ.
прилагам ти apk NEED_FOR_SPEED_Shift_v1.0.73

http://dox.bg/files/dw?a=a5ea1cd2be

щом си с руут ....сваляш си root explorer...ако го нямаш ето

http://dox.bg/files/dw?a=5dae364b22

от него си слагаш в папка data/app
и после инсталираш....когато е там е все едно си я платил и кеша ще ти го свали за твоя модел телефон :thumbup:

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#20

madjo79 написа:Здравейте отново колеги , руутнах телефона , сложих и СWM , а сега се мъча с 2 игри. Инсталирах NFS Hot Pursuit и NFS Most Wanted , първата хот пърсуита , когато стартирам играта , ми изписва , че трябва да се свали кеша , свързан съм към рутер , уж тръгва да го сваля но нищо ( Изписва NaN и не се сваля ) , дайте някакво apk ,което е съвместимо с телефона . С мост вантед почти същото , разликата е , че когато стартирам играта ми показва , че кеша е 1960 МБ , което е доста голямо като размер , а аз нямам толкова свободно място , предполагам , че пак е от самия арк файл , който съм сложил . И двете игри съм ги свалил от раздела за игрите , тук от форума . Сложил съм програмата Link2SD , създал съм дял 2 ГБ Ext2 формат на SD картата,освободил съм достатъчно място във вътрешната памет на устройството ,имам свободно място от 1.2 GB , надявам се предложите подходящите арк файлове , които са за този телефон , същите арк файлове ползвам на моя HTC Desire S , и нямам никакъв проблем , NFS Hot Pursuit си сваля кеша без проблем , който е 590МБ , NFS Most Wanted също си сваля кеша без проблем и размера му е 950МБ , и без проблем се премества на SD картата , докато на този телефон не става и това е . Моля ви предложете алтернативни варианти , за инсталирането на тези 2 игри .

Може ли подробности или упътване как го руута, че аз не успявам.
Цитирай
#21

кажи какво правиш да ти обясня къде грешиш :thumbup:

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#22

rado__8 написа:кажи какво правиш да ти обясня къде грешиш :thumbup:

Първо пробвах с Framaroot, но нищо не се получи.
Второ ползвах Unlock Root Pro 4.1.2
Трето този метод - http://forum.xda-developers.com/showthre...857&page=7 http://forum.xda-developers.com/showthre...?t=2403230
не успях да заменя - Superuser който е на китайски, не успях и да unroot-на/Root Master - също е на китайски/
Четвърто успях да unroot-на с Unlock Root Pro 4.1.2, но сега като провера за ъбдейт на софтуера изписва - телефона е променен, няма ъбдейт.
Цитирай
#23

Нещо не разбрах какво точно искаш ,ако ще го рутваш ........защо са ти ъпдейти ........и последно -успя или не успя да го рутнеш .......при мен стана с китайското приложение -Root Master но, след замяната на файла се прецаква руута.........после го направих и с supersu след като качих recovery през один .ако ще се плаши Big Grin не се захващай ...........

 Galaxy 6310,Galaxy S Plus
 Galaxy S2 ,Elephone P7 mini ,Lenovo A760,Kingzone k1 turbo,Xiaomi MI3,Redmi Note 4x ,Note 5 ,Note 8t ,P40Lite
Цитирай
#24

Накрая успях да го руутна с този метод - http://windows7bg.com/index.php?/topic/8...root-v172/
Цитирай
#25

ааа как да му сложа рековъри така и не оспявам да намеря ;(
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)