Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Prestigio Multiphone 4322 Мнения.

Вече не ми дава да редактирам последното мнение.  Sad

Взех го днес, нова дънна платка. Не знам колко е нова защото Навитела каза: "Аз знам за това устройство! Зареждам лиценза!". Като и да е, засега работи. Smile
Цитирай
Аксесоари

Е тва е някаква подигравка, баси ултра голямата батерия... 1500 милиампера всъщност е хипер малка батерия.
Цитирай

Здравейте,
Имам го 4322 от 2012 г. Ремонтирваха го 2 пъти и накрая го смениха с нов. Батерията с включен WI-FI постоянно и мобилни данни без работа в нета само на вайбъра ако ми пише някой и разговор от около 60-90 минути дневно и батерията пада. Изключвам го от зарядното в 08.00 и в 19.00 е на 15%. Понякога ми звъни и немога да вдигна или затворя. Ако отворя браузер-а и изведнъж се затваря сам като горе в дясно ми исписва нещо, нямам плитурки  нито приложения изключай вайбъра,калкулатор и CCleaner. От време на време го пускам ама ефект  неусещам. Дайте мнение.
Цитирай

Моето мнение, че ccleaner не ти трябва и може да се деинсталира.

 
Цитирай

Какво да направя да го позабързам малко ? Батерията как да ми държи повече?
Цитирай

Можеш малко да го забързаш, ако в Settings->Battery махнеш отметката на CPU power saving mode. Това естествено не идва даром - телефона пече повече и харчи батерията по-бързо. За батерията  аз изключвам втората (на първи слот 3G) СИМ карта когато не ми трябва Интернет, изключвам Wi-Fi, GPS и така изкарва около три дена ако го ползвам като Нокия с фенерче само за обаждания. Изключил съм и данните на заден план щото разни услуги, главно Гугълски ръчкат непрекъснато и точат мрежа като гъз. Освен това имам "Power bank" - външна батерия 8000mAh в която го включвам, ако закъсам за да се зареди или ако карам колело и искам да ползвам навигация примерно. Батерията е горе-долу с размерите на телефона, малко е по-къса, малко е по-широка, дебела е почти колкото него. 

Нищо повече не може да се направи за него, освен нов естествено. Аз имам още 10-тина дена гаранция и утре пак ще го нося че след ремонта (смяна дънна платка) Wi-Fi никакъв го няма - трябва да сложа телефона между рогата на рутера за да стигне 11Мб, а преди съм го виждал на 130/240Мб през една стая.
Цитирай

Здравейте, искам да ви попитам как и от къде да си активирам втора линия като говоря и някой ако ме търси да ми дава сигнал за това?  Телефона е 4322 и ползвам само една карта
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)