Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Prestigio Multiphone 4322 Мнения.
#26

Oф бях се спрял на Huawei Y300 заради по-ниската цена, но съдбата е решила друго.. вчера ми се прецака тела и няма да имам време да дочакам да ми изтече договора за да го взема.. следователно без договор телефона ще е Престижиото 4322 ..

Xiaomi Redmi 4x  3/32GB
Old -> Sony Xperia P  4.1.2 /6.2.А.1.100/
Old -> Globul Move(Alcatel OT-908)
Цитирай
Аксесоари
#27

Здравейте и от мен,
И аз се сдобих с 4322 и имам няколко питания тъй като от малкото книжки нищо не разбрах. Взех телефона и на 2 ден на ремонт няма вибрация. Върнаха ми го готов е . Но сега да питам: как и от къде да ми излизат двете карти като карти с абонатите ми: 2-ро колко ви трае батерията в различните режими на работа 3-то от къде си пускате този режим 2G i 3G. Зареждам батерията вечер и сутринта е зареден напълно. Изключвам го и след като ми звънне алармата и ми пада с едно деление. Днес бях включил блутут без да го ползвам мобилния нет и 10 минути правене на клип и снимки 52 бройки без да си играя с него , телефонен разговор около 30 минути и вечерта бягам като тролей за контакт. Намалил съм яркоста. Ако може някой да ми обясни като на малоумен защото съм невеж по тази машинка а ме кефи. ако има още някъде настройки да се правят моля да ми пишете ама както излиза на дисплея че е лоша работата. Благодаря ВИИИ
Цитирай
#28

avent написа:Здравейте и от мен,
И аз се сдобих с 4322 и имам няколко питания тъй като от малкото книжки нищо не разбрах. Взех телефона и на 2 ден на ремонт няма вибрация. Върнаха ми го готов е . Но сега да питам: как и от къде да ми излизат двете карти като карти с абонатите ми: 2-ро колко ви трае батерията в различните режими на работа 3-то от къде си пускате този режим 2G i 3G. Зареждам батерията вечер и сутринта е зареден напълно. Изключвам го и след като ми звънне алармата и ми пада с едно деление. Днес бях включил блутут без да го ползвам мобилния нет и 10 минути правене на клип и снимки 52 бройки без да си играя с него , телефонен разговор около 30 минути и вечерта бягам като тролей за контакт. Намалил съм яркоста. Ако може някой да ми обясни като на малоумен защото съм невеж по тази машинка а ме кефи. ако има още някъде настройки да се правят моля да ми пишете ама както излиза на дисплея че е лоша работата. Благодаря ВИИИ
Като се замисля, И на моя не му се усеща много вибрацията, но това не е проблем за мен, тъй като така или иначе в раздрънканите икаруси, и бомба да гръмне отвън, ако не я видя няма да забележа Big Grin.
А пък до издръжливостта на батерията, наистина е с малък капацитет, но досега не съм я хабил за по-малко от 3 часа (при много интензивно играене), което ме води на мисълта че просто има нещо на телефончето ти.
До двете карти, може да избираш с коя да набираш даден номер. А пък за 2G и 3G, автоматично е. Карта №1 има достъп до 3G и HSUPA мрежата, докато карта №2 само до 2G. А също горе има 2 сигнала, за двете отделни карти. Левият е за карта №1 а десният за карта №2.

Prestigio Multiphone PAP4322 & Nokia X6 16GB
Цитирай
#29

Добре а как да си видя номерата на карта 2 например?
Цитирай
#30

От днес и аз влизам в клуба. Smile

LG G4
Цитирай
#31

Аз имам питания колко време Ви издържа батерията среден разговор на ден 40 -50 минути и малко ровене по телефона грубо 20 минути и другия ми въпрос е може ли и как да си наглася двете карти да ми свирят с различна музика и от къде. Сещам се а отделен абонат със различна? Какви приложения сте си слагали по телефона? Дайте линкове и функции за какво се ползват. Влизате ли в скаип пре телефона? Аз се опитвам но неще и неще. Направих сумати и нови пароли и все си обикаля кръгчето .
Цитирай
#32

avent написа:Аз имам питания колко време Ви издържа батерията среден разговор на ден 40 -50 минути и малко ровене по телефона грубо 20 минути и другия ми въпрос е може ли и как да си наглася двете карти да ми свирят с различна музика и от къде. Сещам се а отделен абонат със различна? Какви приложения сте си слагали по телефона? Дайте линкове и функции за какво се ползват. Влизате ли в скаип пре телефона? Аз се опитвам но неще и неще. Направих сумати и нови пароли и все си обикаля кръгчето .
За първото влизане във Skype отнема доста време, след това около 10-15 секунди при ползване на 3G сигнал.
За настройване на различни мелодии за двете карти, не съм сигурен дали може. Иначе съм наслагал доста игрички, от които само една затрудни телефона (Real Racing 3). Освен това имам скенери за QR и BAR кодове.

Prestigio Multiphone PAP4322 & Nokia X6 16GB
Цитирай
#33

Влезнах в SKYPE, просто трябвало да рестартирам. А как да си сложа да ми звъни по различен начин двете карти или за всеки абонат различно? За сега съм много доволен от телефончето като изключим че го носих на ремонт на 23 час.
Цитирай
#34

avent написа:Влезнах в SKYPE, просто трябвало да рестартирам. А как да си сложа да ми звъни по различен начин двете карти или за всеки абонат различно? За сега съм много доволен от телефончето като изключим че го носих на ремонт на 23 час.
Аз току-що щях да получа инфаркт, реших че се е развалил телефона, и много се изнервих. Но излезна че съм Дебил клас 1 Smile Smile
И все пак го видях като минус на телефона. Mirco-USB буксата е доста плитка, което води до лесно и понякога неискано изваждане на кабела. За сега само веднъж съм го забелязал на оригиналния кабел, но на другите ми 2 кабела, постоянно се случва. Предполагам че и кабелите са част от проблема, тъй като са използвани за малтретираната ми Nokia X6 Smile

Prestigio Multiphone PAP4322 & Nokia X6 16GB
Цитирай
#35

Не се притеснявай за това. На предната ми НОКИА нямах проблем с това, надявам се че и тука няма да има. Да не си разучил нещо за мелодиите за отделните карти и абонати? Игрички не мисля да му слагам на моя. От къде и за какво става протектор слюда за дисплея че да си взема ?
Цитирай
#36

avent написа:Не се притеснявай за това. На предната ми НОКИА нямах проблем с това, надявам се че и тука няма да има. Да не си разучил нещо за мелодиите за отделните карти и абонати? Игрички не мисля да му слагам на моя. От къде и за какво става протектор слюда за дисплея че да си взема ?
Можеш да използваш протектор за Samsung Galaxy S II, същите размери като Prestigio-то. За мелодиите, още не съм, трябва първо да изкопая втора карта Big Grin

Prestigio Multiphone PAP4322 & Nokia X6 16GB
Цитирай
#37

А проблеми с вибрацията има ли.. защото масово се оплакват май, че е много слаба!?

Xiaomi Redmi 4x  3/32GB
Old -> Sony Xperia P  4.1.2 /6.2.А.1.100/
Old -> Globul Move(Alcatel OT-908)
Цитирай
#38

hkk написа:А проблеми с вибрацията има ли.. защото масово се оплакват май, че е много слаба!?
Така е, слаба е, но поне на мен не ми е чак толкова важна, тъй като ако не мога да чуя телефона, най-вероятно не мога и да му усетя вибрациите.

Prestigio Multiphone PAP4322 & Nokia X6 16GB
Цитирай
#39

Доста си е слабичка вибрацията. Е все пак не е ОРИГИНАЛЕН. При нас има магазин ДЕНЗЕЛ който си е ое: китайче и шефа на магазина си е с такъв телефон точно. Разликата е в това че си го е закупил от Китай.
Цитирай
#40

efremovas написа:И аз съм се сдобих с този телефон. Доволна съм, особено като съпоставя цена-качество. Ще съм много благодарна, ако някой ми помогне за един проблем. Когато говоря по телефона често ми се включва режима полет и съответно губя връзка. изключвам го и връзката ми се възстановява, но това ми създава голямо неудобство. Има ли начин да си премахна иконата от дисплея /подозирам, че мога да я включвам без да искам докато говоря/ или от някакви настройки, този режим да го премахна изобщо?
Пък като се наложи да пътувам със самолет си изключвам телефона, не ми е проблем.

С този проблем се сблъсках поне 50 хиляди пъти и се изнервих докато не го намерих .
Пробвах от стандартните настройки , но не се получи , за целта при набиране на някого - набираш въпросният човек и веднага след това натискаш копчето в дясно което е за изключване . Така екрана ти става неактивен и не се активира нищо . Същото е и когато ти се обаждат . Първо приемаш повикването и после пак натискаш копчето . Иначе спасение няма . Ако някой знае друг начин и аз бих се радвала да го разбера . Този проблем го прави заради сензора . Локализирва ти лицето и постоянно те пращ в космоса Big Grin
Цитирай
#41

UnlimitedBanana написа:
avent написа:Не се притеснявай за това. На предната ми НОКИА нямах проблем с това, надявам се че и тука няма да има. Да не си разучил нещо за мелодиите за отделните карти и абонати? Игрички не мисля да му слагам на моя. От къде и за какво става протектор слюда за дисплея че да си взема ?
Можеш да използваш протектор за Samsung Galaxy S II, същите размери като Prestigio-то. За мелодиите, още не съм, трябва първо да изкопая втора карта Big Grin

Проблема с индивидуалните песни го оправих отдавна .
За целта копираш всичките песни които искаш да задаваш като тонове на звънене от SD картата и ги прехвърляш в картата на телефона в папка RINGTONE . Там тисе зареждат освен стандартните мелодии, но и вече поставените от теб . После отиваш на абоната . Настройки - задаване на мелодия и си избираш песента и Have FUN .
За съжаление като песни за двата типа карти , явно не се предлага . В смисъл в настройките го има и съм сложила за двете карти две различни песни, но при звънене винаги ми дава тази която съм задала за SIM 1 .

Моят проблем е друг и ще се радвам на помощ .
SKYPEEEEEE - В началото го дръпнах - инсталирах - после влязох нормално и го ползвах първият ден - даже правих и видео разговор и като за 0,3 MP доста добре се получи , но след като изключих Wi-Fi - то и после скайп се деактивира и от тогава не мога и не мога отново да вляза в него . Деинсталирах го и го инсталирах 100 пъти но не тръгна - ПОМОГНЕТЕ ми моля ви ! На какво ли се дължи това ?!?
Цитирай
#42

Имах го този проблем и аз, рестартирай телефона и пробвай да влезнеш пак но паролата трябва да ти е минимум 6 символа/букви с числа/ за по сигурно паролата да ти е с 6 букви и 2 числа.
Цитирай
#43

Някой инсталирал ли си е INSTALLER PRESTIGO, и какво има в него интересно?
Цитирай
#44

Привет отново!
Направих едно ревю за телефончето, за сега имам само англииска версия, но утре смятам да направя едно на български (и се надявам малко по-професионално). Добавям линка към първия пост, за да го видят повече хора. А вие продължавайте да пишете по адрес на телефончето :bow: :thumbup:

Prestigio Multiphone PAP4322 & Nokia X6 16GB
Цитирай
#45

Кажете колко време Ви трае батерията и в какъв режим я ползвате. Моята трае ако се ровя в телефона включено WI FI около сутрин изключвам вечер включвам. Ако не почти 2 дни но не може напълно разговор око 45 -50 минути на ден
Цитирай
#46

Някой друг усеща ли лошото качество на звука от говорителя?
И още по-лошия звук при слушане на музика със слушалки?
Пробвах с няколко вида слушалки и хендсфрита, и във всичките случаи звукът беше тих и на ниско ниво.
Сега съм с хендсфри от Нокиа и горе-долу става, но при маскимално усилен звук продължавам да чувам страничните шумове и звукът не е достатъчно силен и изчистен.
Някой има ли предложение как може да се оправи?

LG G4
Цитирай
#47

prankmaster написа:Някой друг усеща ли лошото качество на звука от говорителя?
И още по-лошия звук при слушане на музика със слушалки?
Пробвах с няколко вида слушалки и хендсфрита, и във всичките случаи звукът беше тих и на ниско ниво.
Сега съм с хендсфри от Нокиа и горе-долу става, но при маскимално усилен звук продължавам да чувам страничните шумове и звукът не е достатъчно силен и изчистен.
Някой има ли предложение как може да се оправи?


Никой ли не слуша музика на телефона ?

LG G4
Цитирай
#48

prankmaster написа:
prankmaster написа:Някой друг усеща ли лошото качество на звука от говорителя?
И още по-лошия звук при слушане на музика със слушалки?
Пробвах с няколко вида слушалки и хендсфрита, и във всичките случаи звукът беше тих и на ниско ниво.
Сега съм с хендсфри от Нокиа и горе-долу става, но при маскимално усилен звук продължавам да чувам страничните шумове и звукът не е достатъчно силен и изчистен.
Някой има ли предложение как може да се оправи?


Никой ли не слуша музика на телефона ?
От включените в пакета слушалки, звукът е с доста ниско качество. Но на слушалките които използвам за PC-то (ThermalTake TT Esports Shock), се чува кристално ясно. Някой песни дори по-добре от колкото на самия компютър.

П.С. Съжалявам за късния отговор. Сигурно не съм забелязал първоначалния ти въпрос.

Prestigio Multiphone PAP4322 & Nokia X6 16GB
Цитирай
#49

Взех си 4322 и на 2 ден го върнах в магазина понеже бавно зарежда батерията. От 3% до 100% за повече от 8 часа. И в стендбай режим се изтощава за 3-4 часа. В магазина ми го смениха с друг - същата ситуация . Реших да направя няколко цикъла заряд - разряд, подобрения никакви. Както се вижда от снимка 1 за 5часа почти 60%, но за сметка на това разряда е по-бърз (снимка 2 ) от 100% до 15% за 6 часа. Само да отбележа , че това е през нощта и телефона не е ползуван. от снимка 3 може да видите времето за зареждане от 6% до 100 % колко е. Е в сервиза смениха батерията, но ефекта се запази, сега с протокол е изпратен от тях към вносителя.


Сега чакам подмяна или възстановяване на сумата.

На всички които искат да си го купят пожелавам повече късмет.
Цитирай
#50

hubavarabota написа:Взех си 4322 и на 2 ден го върнах в магазина понеже бавно зарежда батерията. От 3% до 100% за повече от 8 часа. И в стендбай режим се изтощава за 3-4 часа. В магазина ми го смениха с друг - същата ситуация . Реших да направя няколко цикъла заряд - разряд, подобрения никакви. Както се вижда от снимка 1 за 5часа почти 60%, но за сметка на това разряда е по-бърз (снимка 2 ) от 100% до 15% за 6 часа. Само да отбележа , че това е през нощта и телефона не е ползуван. от снимка 3 може да видите времето за зареждане от 6% до 100 % колко е. Е в сервиза смениха батерията, но ефекта се запази, сега с протокол е изпратен от тях към вносителя.


Сега чакам подмяна или възстановяване на сумата.

На всички които искат да си го купят пожелавам повече късмет.
Признавам че и на мен бавно ми се зареждаше и бързо разреждаше през първата седмица, но НИКОГА дори и сравнително близко до твоят. Предполагам че просто си попаднал на лоши бройки. Дано да ти дадът читав този път, или да ти върнат парите. Късмет.
За сега, все още препоръчвам този телефон на хора които се чудят, поради простия факт че моят не е имал никакви изяви на повреди или дефекти.

Prestigio Multiphone PAP4322 & Nokia X6 16GB
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)