Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Prestigio Multiphone 4322 Мнения.
#51

На мен батерията ми пада с по около 1% на 1 час. (телефона е на около месец)
В началото много бавно се зареждаше, но сега се зарежда за около 2 часа от 2-3% до 100%.
За цял ден в стенбай ми пада от 100% до 75-80% и вечерта за около 2 часа игра я бутам и пак на зарядното до сутринта.
Надявам се след време да се подобри, поне на старото ми ЛГ О1 беше същата ситуацията и накрая (след 2 месеца) батерията беше доста задоволителна.
Иначе телефона се държи доста добре, като минуси бих отбелязал лошото качество на звука и малкото рам.

LG G4
Цитирай
Аксесоари
#52

Здравейте,
Днес си занесох телефона за втори път на ремонт. От там ми казаха че трябва да го сменят вече, а какво ми прави той: ако говоря по него и съм включил уайфая държи вечерта е включен на зарядното и сутринта го изключвам алармата звънка и пада на 98% и до вечерта бягам като тролей да го зареждам/търся ток/, забива , не чувам и не ме чуват понякога / усилил съм го докрай, понякога вибрира като звъни а понякога не/има отметка да вибрира/, алармата е настроена от понеделник до петък да звъни а тя си звъни и в събота понякога. Между другото управителя на магазин ДЕНЗЕЛ във Велико Търново който си е китаец е със същият телефон 4322 и е доволен много от него.
Цитирай
#53

avent написа:Здравейте,
Днес си занесох телефона за втори път на ремонт. От там ми казаха че трябва да го сменят вече, а какво ми прави той: ако говоря по него и съм включил уайфая държи вечерта е включен на зарядното и сутринта го изключвам алармата звънка и пада на 98% и до вечерта бягам като тролей да го зареждам/търся ток/, забива , не чувам и не ме чуват понякога / усилил съм го докрай, понякога вибрира като звъни а понякога не/има отметка да вибрира/, алармата е настроена от понеделник до петък да звъни а тя си звъни и в събота понякога. Между другото управителя на магазин ДЕНЗЕЛ във Велико Търново който си е китаец е със същият телефон 4322 и е доволен много от него.
Май този телефон е решил да си прави бъзици с теб. Smile Дано като ти го заменят да ти дадът бройка в изправност. Вижда се че си има прецакани бройки, но от към добрата страна 90% от магазините които го продават дават поне по 2 години гаранция. До издръжливостта на батерията, при мен продължава да се увеличава дълготрайността на заряда. Не съм го зареждал от сутринта (беше на 100%), а пък съм човъркал по него поне 2 часа, около 50-60 минути от които бяха в игра която го караше да танква от време на време. Сега е на 78% докато в началото, без зареждане от сутринта и без особено човъркане вече щеше да е паднал до 50-60%.

Prestigio Multiphone PAP4322 & Nokia X6 16GB
Цитирай
#54

Здр.
А дано ,но да не стане като в песента :ама надали ! Батерията имала 6 месеца гаранция. Като го изключа от зарядното е на 100% щом ми звънне алармата и пада на 98%. Проведа ли разговор от 3-4 минути и пада на 91-92%. Не дай се боже да пусна ТВ да гледам 10 минути, спадат процентите за норматив. От офиса в Търново почти всички са с такива телефони и са много доволни. А някой знае ли как се заключва екрана като говориш да не го активираш нещо ? Поне на нокиата е така
Цитирай
#55

Добър ден, съфорумници !
Значи и аз съм от скоро с 4322 и мога да се съглася напълно с плюсовете и минусите на модела, които са описани до тук.
Камерата според мен е на средно ниво, прави добри снимки.
Проблема дето не те чуват, при мен също присъства.
Звукозаписът също не е много добър.
При игрите досега не е забивало.
Тъй като видеото е с HD качество е доста добро, но май няма функция за стабилизация, за това доста трепери, ако се използва трипод, ще е много по добре.
За батерията просто няма да коментирам, много бързо пада.Както е споменато в по горните постове звънне ли аларма и пада с 2 процента, а след 2-3 минутен разговор с 5-6 процента.
Трябва винаги да се намира зарядното подръка.
Като цяло си оправдава цената.Машина си е !

avent написа:А някой знае ли как се заключва екрана като говориш да не го активираш нещо ? Поне на нокиата е така

Има сензор за близост, екрана като се доближи до ухото и сам се изгася, и през това време не може да активираш нищо.

Поздрави, Prospect ! Smile

P.S Continuous Focus при видеото при мен поне не фокусира както трябва.

Device : Xiaomi Mi 9
Android : 10 | MiUi 11 | Stock | Not Rooted |
Цитирай
#56

Не знам какво става но още не са ми върнали алото от сервиза. Вече става седмица и няма никой. Уж бяха бързи ама само на думи а на дела не.
Цитирай
#57

Днес купих на приятелката Prestigio 4322,мога да кажа че телефона е перфектен,по-лек от 4300,харесва ми че бутона за вкл. е отстрани,калъфчето се е с фабрични дупки за да се чува добре като звъни.Едниственото което не ми хареса е че няма директен бутон за камерата,а трябва да се пуска с тъча.Общо взето телефона е супер за тези пари.Ако някой си търси такъв БЯЛ (понеже обиколих цяла София) в момента има бели в Технополис-Надежда-Цена 299 лв. Smile Smile Smile

Huawei P8 lite
Цитирай
#58

ЗДРАВЕЙТЕ и от мен .От три дни и аз съм с 4322 ,като цяло ми хареса телефона но не ми допада набирането на номерата и контакти как са организирани .Има ли приложение което да замени сегашното .За батерията и при мен се скапва бързо за около 5 часа е с доста ръчкане .ЖПС-а го подкарах след голямо четене тук и докато не включих а-жпс не тръгваше.Как може да се добави мелодия към контакт и изобщо мелодия .
Цитирай
#59

Колеги, търся работещ Root.
Някой ако знае нека напише подробна инструкция или да даде линк към такава.
Благодаря предварително.

LG G4
Цитирай
#60

За съжаление все още няма сигурен метод за руут на този модел. Някъде из 4pda.ru мярнах нещо за руутване на 4322, ама аз съм с 4055. Имам един колега който си взе 4322, и той отдавна (от 15-тина дни) ме ръчка да му руут-на, ама не смея за да не му купувам после нов телефон. А, и на него GPS модула му тръгва само ако наоколо има WiFi и с помощта на А-GPS. Иначе ако спре програмата за навигация (Sigic 13.1.1 май му инсталирах) и иде на друго място и там пусне Sigic-a (без WiFi) .... почва едно търсене, едно мотане ... и след 20мин. му писва. С две думи на 4322 и 4055 има някакъв сериозен проблем в нормалното ползване на GPS модула им. Върти се някакво твърдение, че това е заради новия MT6577T чип в тях и нещо недоизпипано във фърмуера, но на официалния им сайт все още няма никакъв нов фърм с който да се реши това.
Цитирай
#61

100% работещ root (unroot) за 4322 (между другото, на тази страница има root за всички Престижиа):

http://androidforum.cz/pro-prestigio-pap...43423.html

,ако искаш опитай и framaroot от xda, работи на 4055 и 4505 (на последния лично съм я пробвал), мисля че и на 4322 ще тръгне.

:cheers:

Lenovo A820
Prestigio Multiphone 4505 DUO
Цитирай
#62

Има нова версия на фирмуеъра на сайта и ОТА (за 4322 и 4044)

http://www.prestigio.com/catalogue/Multi...t/firmware

Changelog:

1. Patch update from PAP4322DUO.20130320.V1.0.08 to PAP4322DUO.20130415.V1.0.09
2. Optimization of battery working
3. Improved system stability

1. Patch update from PAP4322DUO.20130415.V1.0.09 to PAP4322DUO.20130705.V1.0.11
2. Add Danish, Norwegian, Finnish languages
3. Improve launcher
4. Update system apps

:cheers:

Lenovo A820
Prestigio Multiphone 4505 DUO
Цитирай
#63

И двата пача ли се слагат ?

Sony Xperia SP
Цитирай
#64

Според мен трябва и двата да се сложат..

:cheers:

Lenovo A820
Prestigio Multiphone 4505 DUO
Цитирай
#65

Хайде и аз да се включа в клуба :proud: !

Първи впечатления - за тези пари -299лв. чисто нов,телефона си е екстра отвсякъде.Още с първото включване му качих новия ъпдейт,така че не мога да кажа дали има разлика от преди.При мен проблема с GPS-а го няма,на М..л съм с неограничен нет и си ме локализира нормално,зададох му маршрут и си ме закара до работата(Google Maps).Направих няколко снимки и 1-2 видеа преди малко и си излязоха доста сносни без никакви намеси в настройките.Viber и Skype работят перфектно,WiFi-то си намира мрежите и се кънеква без проблеми,2-те СИМ карти си работят отлично,звука по време на разговор е отличен,звъни силно.За момента това са ми наблюденията,все още го разцъквам и го тормозя с всякакви приложения и програми за да видя кое как се държи Smile !

Samsung I9100 Galaxy S II,Palm Pre
Цитирай
#66

Между другото за изстискване на максума от камерата си свалете LgCamera от Google Play. Обикновено стоковите приложения са зле, особено на евтините модели. Аз например на малкия ми андроид Huawei Y210 със стоковото приложение снимах клип с VGA резолюция, 15 кадъра и отвратителен моно AMR звук, а със LgCamera си докарах спокойно WVGA клип със стабилни 30 кадъра и свестен AAC стерео звук на 192 Kbps.

Продавам тук едно тилифончи и едни други благинки
Цитирай
#67

В началото като е нов как се зареждаше батерията,за да не объркам нещо?!
Чакам я да падне и първите 2-3 пъти по 8 часа я зареждам или не е така?

Samsung I9100 Galaxy S II,Palm Pre
Цитирай
#68

stormfen написа:В началото като е нов как се зареждаше батерията,за да не объркам нещо?!
Чакам я да падне и първите 2-3 пъти по 8 часа я зареждам или не е така?
Аз лично го оставях по цяла нощ да се зарежда (така че, да около 7-8 часа). Имай предвид че след 2-3 седмици няма да има нужда от повече от около 2 часа за пълно зареждане, и ще държи почти двойно на пълен заряд.

Prestigio Multiphone PAP4322 & Nokia X6 16GB
Цитирай
#69

UnlimitedBanana написа:
stormfen написа:В началото като е нов как се зареждаше батерията,за да не объркам нещо?!
Чакам я да падне и първите 2-3 пъти по 8 часа я зареждам или не е така?
Аз лично го оставях по цяла нощ да се зарежда (така че, да около 7-8 часа). Имай предвид че след 2-3 седмици няма да има нужда от повече от около 2 часа за пълно зареждане, и ще държи почти двойно на пълен заряд.


Мерси за инфото,слагам го на зарядното довечера :thumbup: !!

Samsung I9100 Galaxy S II,Palm Pre
Цитирай
#70

Е баш двойно не бих казал но всичко си зависи от потреблението на машинката. Аз моя го ползвам постоянно било то за разговор било то за в нета и държи 1 ден. Ако го ползвам за часовник и календар за 2 и половина дни. Това със заряда как се зарежда и по колко време е ала бала. Все едно като си купиш акумулатор за колата и да го сринеш от въртене и после да го зареждаш и го почваш да го експлоатираш. Никога до сега не съм правил това с нивите ми телефони изключай този. Голям мерак имах за него и спазвах точно каквото ми казаха за заряда и накрая каквото писах горе. Смениха го в сервиза с нов и пак същата работа. Майката му е да не слагаш втора карта. тогава държи повечко като часовник и календар. Все пак този екран трябва да свети и той и ред други неща. Поздрави на всеки с новата придобивка. Кажете какви гъзариики сте си сложили по него но без игрите.
Цитирай
#71

Имам телефона от 5 дена и засега съм изключителна доволна.Всъщност по едно време,не знам защо,след като натисках копчето на камерата тя снимаше чак след 5-10 секунди,но това се оправи,беше за малко Smile И така започвам с моето мнение...
Закупиха ми телефона от магазин на Ардес.Преди 3 дена бяхме ходили да купим лаптоп на майка ми,та аз тогава видях телефона.У нас влязох в интернет и се порових,за да разбера нещо повече за телефона/и благодаря на форума,тъй като заради вашите мнения категорично бях решила да си взема точно този телефон/ Wink .След като му прочетох характеристиките бях приятно изненадана.Поради сравнително ниската му цена,Престижио Мултифон 4322 беше идеален за мен...Когато го показах на наште те казаха,че ако искам може да отидем да го вземем.Аз направо литнах,понеже исках нов телефон от доста време,не питайте-сравняваха единия от старите ми телефони с онези апаратчета дето отчитат тока,или пък стоката в магазин Big Grin На 5 отидохме,изкараха телефона,дадоха ми да го изпробвам,майка ми и баща ми оправиха гаранции,дори го застраховаха,та ми подариха и протектор за екрана Big Grin Платиха го и аййде бях с нов телефон Dance
В комплекта имаше зарядно,ЮЕСБИ кабелче,слушалки,калъфче,което много ми допадна Confusedatisfied: и упътвания...междудругото моя телефон е бял,затова всичко в комплекта е бяло...
Засега не ми е забивал,Блутут-а му работи в изправност,идеален за хора с две сим карти,като мен /сега чантата ми олекна/,мога да си използвам картата памет от стария телефон,когато качвам нещо от телефона на лаптопа и обратно става през ЮЕСБИ-то...Предната камера не е никак зле,като за 0.3 мегапиксела,а задната на мен ми се струва идеална...Сравнение със старата ми камера,2 мегапиксела,тази ми изглежда дори 10 Big Grin При мен батерията не пада толкова бързо /А и мерси за идеята да си инсталирам BATTERY DOCTOR и CLEAN MASTER,вършат страхотна работа и ги препоръчвам и аз Smile / Ако вашата пада бързо ви предлагам,когато не ползвате интернет да си изключвате УайФай-а и да проверявате дали не ви е включен ДжиПиЕс-а или пък някои приложения/i po-dobre namalete qrkostta na ekrana/ Smile
На мен паметта не ми е проблем...Нямам много приложения,а и по-големите,от тези които имам са преместени на картата памет...Не знам дали има значение,но ще напиша приложенията,които си изтеглих допълнително /без тези от ИнсталърПрестижио/ : AirHockey,Alarm Clock Xtreme,Battery Doctor,Bones Quote Trivia,Bones Fan,Bulgarian English,Clean Master,DE-BG dictionary,Germany Flag,Happy Jump,L`n`p German,Messenger,NeoReader,Pou,PowerCam,Shazam,Subway Surf,Temple Run 2,Touch timer,Tumblr,Volleyball Messenger,Volleyball Scoreboard...мисля че не са много ;д
В момента не се сещам какво друго да коментирам,затова започвам с заключението Smile
Едната ми най-добра приятелка е с Самсунг С3 мини,а другата с С4 Smile Последния път като бяхме на тренировка оставихме трите телефона включени с по 3 приложения...Батерията на 4322 не беше пълна,защото на отиване слушах малко музика,беше някъде на 89-90%,С3 беше 95%,а С4 с 83%...През почивката ги погледнахме и С3 мини беше с най-малко останала батерия,а Престижио и С4 бяха почти наравно с 1% разлика С4 имаше повече батерия.Така се уверих,че дори марката да не е известна,колкото Самсунг пак може да е качествена стока Wink След това сравних характеристиките на 4322 и С3 мини / http://www.phonearena.bg/phones/Samsung-...ini_id7536 и http://ardes.bg/mobile/smartphones/PREST...O+3G-49646 / Процесора е по-силен,камерата е по-хубава/дори и двете камери/-не са ли това най-важните неща Tongue
Според мен телефона си струваше Smile Благодаря,на тези които изчетоха този роман Big Grin Надявам се,че съм помогнала! П.С. Прикачената снимка е направена с телефона Wink
Цитирай
#72

Имам телефона от 5 дена и засега съм изключителна доволна.Всъщност по едно време,не знам защо,след като натисках копчето на камерата тя снимаше чак след 5-10 секунди,но това се оправи,беше за малко Smile И така започвам с моето мнение...
Закупиха ми телефона от магазин на Ардес.Преди 3 дена бяхме ходили да купим лаптоп на майка ми,та аз тогава видях телефона.У нас влязох в интернет и се порових,за да разбера нещо повече за телефона/и благодаря на форума,тъй като заради вашите мнения категорично бях решила да си взема точно този телефон/ Wink .След като му прочетох характеристиките бях приятно изненадана.Поради сравнително ниската му цена,Престижио Мултифон 4322 беше идеален за мен...Когато го показах на наште те казаха,че ако искам може да отидем да го вземем.Аз направо литнах,понеже исках нов телефон от доста време,не питайте-сравняваха единия от старите ми телефони с онези апаратчета дето отчитат тока,или пък стоката в магазин Big Grin На 5 отидохме,изкараха телефона,дадоха ми да го изпробвам,майка ми и баща ми оправиха гаранции,дори го застраховаха,та ми подариха и протектор за екрана Big Grin Платиха го и аййде бях с нов телефон Dance
В комплекта имаше зарядно,ЮЕСБИ кабелче,слушалки,калъфче,което много ми допадна Confusedatisfied: и упътвания...междудругото моя телефон е бял,затова всичко в комплекта е бяло...
Засега не ми е забивал,Блутут-а му работи в изправност,идеален за хора с две сим карти,като мен /сега чантата ми олекна/,мога да си използвам картата памет от стария телефон,когато качвам нещо от телефона на лаптопа и обратно става през ЮЕСБИ-то...Предната камера не е никак зле,като за 0.3 мегапиксела,а задната на мен ми се струва идеална...Сравнение със старата ми камера,2 мегапиксела,тази ми изглежда дори 10 Big Grin При мен батерията не пада толкова бързо /А и мерси за идеята да си инсталирам BATTERY DOCTOR и CLEAN MASTER,вършат страхотна работа и ги препоръчвам и аз Smile / Ако вашата пада бързо ви предлагам,когато не ползвате интернет да си изключвате УайФай-а и да проверявате дали не ви е включен ДжиПиЕс-а или пък някои приложения/i po-dobre namalete qrkostta na ekrana/ Smile
На мен паметта не ми е проблем...Нямам много приложения,а и по-големите,от тези които имам са преместени на картата памет...Не знам дали има значение,но ще напиша приложенията,които си изтеглих допълнително /без тези от ИнсталърПрестижио/ : AirHockey,Alarm Clock Xtreme,Battery Doctor,Bones Quote Trivia,Bones Fan,Bulgarian English,Clean Master,DE-BG dictionary,Germany Flag,Happy Jump,L`n`p German,Messenger,NeoReader,Pou,PowerCam,Shazam,Subway Surf,Temple Run 2,Touch timer,Tumblr,Volleyball Messenger,Volleyball Scoreboard...мисля че не са много ;д
В момента не се сещам какво друго да коментирам,затова започвам с заключението Smile
Едната ми най-добра приятелка е с Самсунг С3 мини,а другата с С4 Smile Последния път като бяхме на тренировка оставихме трите телефона включени с по 3 приложения...Батерията на 4322 не беше пълна,защото на отиване слушах малко музика,беше някъде на 89-90%,С3 беше 95%,а С4 с 83%...През почивката ги погледнахме и С3 мини беше с най-малко останала батерия,а Престижио и С4 бяха почти наравно с 1% разлика С4 имаше повече батерия.Така се уверих,че дори марката да не е известна,колкото Самсунг пак може да е качествена стока Wink След това сравних характеристиките на 4322 и С3 мини / http://www.phonearena.bg/phones/Samsung-...ini_id7536 и http://ardes.bg/mobile/smartphones/PREST...O+3G-49646 / Процесора е по-силен,камерата е по-хубава/дори и двете камери/-не са ли това най-важните неща Tongue
Според мен телефона си струваше Smile Благодаря,на тези които изчетоха този роман Big Grin Надявам се,че съм помогнала! П.С. Прикачената снимка е направена с телефона Wink
Цитирай
#73

Имам телефона от 5 дена и засега съм изключителна доволна.Всъщност по едно време,не знам защо,след като натисках копчето на камерата тя снимаше чак след 5-10 секунди,но това се оправи,беше за малко Smile И така започвам с моето мнение...
Закупиха ми телефона от магазин на Ардес.Преди 3 дена бяхме ходили да купим лаптоп на майка ми,та аз тогава видях телефона.У нас влязох в интернет и се порових,за да разбера нещо повече за телефона/и благодаря на форума,тъй като заради вашите мнения категорично бях решила да си взема точно този телефон/ Wink .След като му прочетох характеристиките бях приятно изненадана.Поради сравнително ниската му цена,Престижио Мултифон 4322 беше идеален за мен...Когато го показах на наште те казаха,че ако искам може да отидем да го вземем.Аз направо литнах,понеже исках нов телефон от доста време,не питайте-сравняваха единия от старите ми телефони с онези апаратчета дето отчитат тока,или пък стоката в магазин Big Grin На 5 отидохме,изкараха телефона,дадоха ми да го изпробвам,майка ми и баща ми оправиха гаранции,дори го застраховаха,та ми подариха и протектор за екрана Big Grin Платиха го и аййде бях с нов телефон Dance
В комплекта имаше зарядно,ЮЕСБИ кабелче,слушалки,калъфче,което много ми допадна Confusedatisfied: и упътвания...междудругото моя телефон е бял,затова всичко в комплекта е бяло...
Засега не ми е забивал,Блутут-а му работи в изправност,идеален за хора с две сим карти,като мен /сега чантата ми олекна/,мога да си използвам картата памет от стария телефон,когато качвам нещо от телефона на лаптопа и обратно става през ЮЕСБИ-то...Предната камера не е никак зле,като за 0.3 мегапиксела,а задната на мен ми се струва идеална...Сравнение със старата ми камера,2 мегапиксела,тази ми изглежда дори 10 Big Grin При мен батерията не пада толкова бързо /А и мерси за идеята да си инсталирам BATTERY DOCTOR и CLEAN MASTER,вършат страхотна работа и ги препоръчвам и аз Smile / Ако вашата пада бързо ви предлагам,когато не ползвате интернет да си изключвате УайФай-а и да проверявате дали не ви е включен ДжиПиЕс-а или пък някои приложения/i po-dobre namalete qrkostta na ekrana/ Smile
На мен паметта не ми е проблем...Нямам много приложения,а и по-големите,от тези които имам са преместени на картата памет...Не знам дали има значение,но ще напиша приложенията,които си изтеглих допълнително /без тези от ИнсталърПрестижио/ : AirHockey,Alarm Clock Xtreme,Battery Doctor,Bones Quote Trivia,Bones Fan,Bulgarian English,Clean Master,DE-BG dictionary,Germany Flag,Happy Jump,L`n`p German,Messenger,NeoReader,Pou,PowerCam,Shazam,Subway Surf,Temple Run 2,Touch timer,Tumblr,Volleyball Messenger,Volleyball Scoreboard...мисля че не са много ;д
В момента не се сещам какво друго да коментирам,затова започвам с заключението Smile
Едната ми най-добра приятелка е с Самсунг С3 мини,а другата с С4 Smile Последния път като бяхме на тренировка оставихме трите телефона включени с по 3 приложения...Батерията на 4322 не беше пълна,защото на отиване слушах малко музика,беше някъде на 89-90%,С3 беше 95%,а С4 с 83%...През почивката ги погледнахме и С3 мини беше с най-малко останала батерия,а Престижио и С4 бяха почти наравно с 1% разлика С4 имаше повече батерия.Така се уверих,че дори марката да не е известна,колкото Самсунг пак може да е качествена стока Wink След това сравних характеристиките на 4322 и С3 мини / http://www.phonearena.bg/phones/Samsung-...ini_id7536 и http://ardes.bg/mobile/smartphones/PREST...O+3G-49646 / Процесора е по-силен,камерата е по-хубава/дори и двете камери/-не са ли това най-важните неща Tongue
Според мен телефона си струваше Smile Благодаря,на тези които изчетоха този роман Big Grin Надявам се,че съм помогнала! П.С. Прикачената снимка е направена с телефона Wink
Цитирай
#74

Браво колежке,"романа" Smile си заслужава четенето.Всяка информация на потребители като нас ползващи този модел е полезна!!
На мен все повече и повече ми допада,засега само батерията не мога да преценя.но аз не го и пускамот ръцете - нон стоп го ръчкам Smile.

Поздрави!!

Samsung I9100 Galaxy S II,Palm Pre
Цитирай
#75

Привет, не знам дали помните но преди около два месеца направих ревю на тази машинка (на Алнглийски език, но все пак Smile). Понеже казаното ревю е доста успешно (8,700+ гледания) реших да направя ревю и на PAP4044 с който се сдоби майка ми. В момента го заснемам, и след около два часа ще бъде качено в Youtube. Така че искам ако е възможно хора със даденият модел да пишат техните впечатления тук. Мерси предварително.

Prestigio Multiphone PAP4322 & Nokia X6 16GB
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)