Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Prestigio Multiphone 4322 Мнения.
#76

Качих навигация - IGO Primo_2_Android_9.6.7.281004-800x480,свалена тук от форума.
Кратко и ясно - перфектна!!!Никакви забележки,първият път ме локализира за около 2-2,5 минути,зададох и маршрут и си ме закара до крайната цел без никакви проблеми.Има доста опций,пробвайте я и вие Smile !!

Samsung I9100 Galaxy S II,Palm Pre
Цитирай
Аксесоари
#77

Искам да попитам,относно батерията вчера го взех цяла нощ се зарежда и за 3ч. отново е на 20%,четох че след една-две седмици започва да издържа повече,дали е така?
Цитирай
#78

Gerganitka написа:Искам да попитам,относно батерията вчера го взех цяла нощ се зарежда и за 3ч. отново е на 20%,четох че след една-две седмици започва да издържа повече,дали е така?
Да, мога да потвърдя това. Моята батерия правеше същото, но сега издържа 2 пъти повече.

Prestigio Multiphone PAP4322 & Nokia X6 16GB
Цитирай
#79

UnlimitedBanana написа:
Gerganitka написа:Искам да попитам,относно батерията вчера го взех цяла нощ се зарежда и за 3ч. отново е на 20%,четох че след една-две седмици започва да издържа повече,дали е така?
Да, мога да потвърдя това. Моята батерия правеше същото, но сега издържа 2 пъти повече.

Присъединявам се към горното мнение,и при мен всичко е окей :thumbup: !!

Samsung I9100 Galaxy S II,Palm Pre
Цитирай
#80

Здравейте и аз от една седмица имам този телефон, за сега съм доволна, но когато днес реших да изтрия малко телефонни номера от сим картата и не успях, просто незнам как побърках се тотално, ако някой може да ми обясни простичко как да изтрия излишните си номера, ще му бъда много благодарна, иначе телефона е супер наистина, дано не даде някакъв дефект за в бъдеще!!!
Цитирай
#81

margo82 написа:Здравейте и аз от една седмица имам този телефон, за сега съм доволна, но когато днес реших да изтрия малко телефонни номера от сим картата и не успях, просто незнам как побърках се тотално, ако някой може да ми обясни простичко как да изтрия излишните си номера, ще му бъда много благодарна, иначе телефона е супер наистина, дано не даде някакъв дефект за в бъдеще!!!

Влизаш в менюто с приложенията, после избираш Contacts, избираш контакта, който искаш да изтриеш и като ти го отвори избираш 'меню' бутона (долу в ляво от home) и Delete.

LG G4
Цитирай
#82

Здравейте,искам да ви попитам от къде мога да свалям музичка,смисъл от къде е най-удобно Smile Благодаря.. Smile Smile
Цитирай
#83

Някой да има идеи от къде може да се купи някакъв кейс за нашите телефончета,протекторче и т.н.?!
Желателно е от София да е,че искам на място да си харесам.

Samsung I9100 Galaxy S II,Palm Pre
Цитирай
#84

За протектор мисля че става за Samsung Galaxy S II но не съм сигурен. Android

Sony Xperia SP
Цитирай
#85

Протектор от Samsung Galaxy SII перфектно пасва, е освен квадратната дупка за механичния Home бутон на GS2. Аз лично не ползвам, защото не използвам телефона много интензивно, но съм виждал със такъв протектор.

Prestigio Multiphone PAP4322 & Nokia X6 16GB
Цитирай
#86

Имам проблем след последния ъпдеит.Като влизам във браузера и феиса,изписва LOW MEMORY и ме изхвърля.Със карта памет съм.Някаква идея.Благодаря предварително...
Цитирай
#87

pondzi написа:Имам проблем след последния ъпдеит.Като влизам във браузера и феиса,изписва LOW MEMORY и ме изхвърля.Със карта памет съм.Някаква идея.Благодаря предварително...



Направихте ли рестарт след ъпдейтването и ако не сте пробвайте.

Samsung I9100 Galaxy S II,Palm Pre
Цитирай
#88

Здравейте, и аз се включих в клуба на (прецаканите?) собственици на този телефон. Smile Трябваше ми някаква пръчка за да тествам някои веб приложения които правя и си харесах Prestigio 5000 duo, но като го хванах в магазина в ръка почувствах че се смалявам Smile, в крайна сметка взех 4322 заради по-човешките размери. Машината е прилична, работи бързо, GPS-a е приличен, вероятно ще си купя и Navitel защото нямам друга навигация. Има само един проблем - зарежда бавно 5-6 часа, когато работи навигацията батерията даже се разрежда въпреки че е включена в адаптер 2А в запалката (HAMA 2xUSB). Два пъти го връщах в заводски настройки без промяна. След тестове, проби и пр. се оказа че телефона си харчи постоянно 125-250ma. Сутрин като го погледнеш - 78-82% от 100-те които съм го оставил, освен това като го носиш в джоба се усеща че топли непрекъснато. Половин час интернет, два разговора и вадя PowerBank 5Ah който телефона го изпомпва за два дена до нула. Закарах го вчера на крака във ВюПоинт (това колект & ретурн е ташак и вероятно е само кукичка за наивници), днес ми се обадиха - готов е! Взех го, погледнах го, викам какво му сменихте? Ами батерията! Викам - голям праз, проверих го, естествено - пак същото дередже. Говорих с някакъв техник, той каза че ще му сменят радиото. Ще видим колко ще се бавят сега и какво ще стане, но човека нямаше вид на такъв който знае какво прави и какъв е проблема.

ПП. Между другото качих и двата ъпдейта които имаше, почистих всичко в бекграунд и държа само едната SIM карта включена, тази за разговори, другата за данни и WiFi са постоянно изключени, когато не ги използвам - без ефект.
Цитирай
#89

Евала баце, да ти кажа и моя грее прави си каквото си иска но ми писна да го нося по сервизи. Батерията държи ама когато ме няма. Пълен т...к е. Звъни когато си поиска, не се чува както трябва, батерия под всякаква критика, всяка вечер като тролеи да го зареждам. Сутрин го гася преди да ми е звъннала алармата батерията на 100%, звънва и пада на 98%. До обяд имам разговори общо около 60 минути и пада на 60% и до довечера е 15%. После ми го смениха с нов. Аз лично си го отворих, абсолютно същата парлама е както първия. карам го така има 2 години гаранция и не ми пука вече. ПАК ЩЕ ИМ ГО НОСЯ ДОКАТО не ми дадат читав.
Цитирай
#90

Не знам какво правите с тези телефони,но аз нямам тези проблеми :unknw: !
Единствено се притесних че отначало наистина бавно зареждаше,но сега - след половин месец си се зарежда за около 2-2,5 часа,с непрекъснато включен интернет,вибър,пощи,ъпдейт на времето които са сложени да се ъпдейтват на 15мин. и около 20-30 минути разговори на ден ми издържа съвсем спокойно през деня и вечер си го слагам на зарядното.Даже не чакам да ми падне батерията ами си го слагам да се зарежда.Проблеми с GPS-а също нямам както съм написал няколко мнения по-нагоре,макар че повече ползвам Google Maps.Звъни ми силно,вибрата се усеща,отлично чувам/чуват ме по време на разговор.Не знам от къде при вас тези проблеми,аз съм страшно доволен от телефона, а имам и голяма база за сравнение!!

Samsung I9100 Galaxy S II,Palm Pre
Цитирай
#91

Здравейте колеги ! Искам да попитам няколко неща едното е използвам само една сим карта как да спра другата да не ми се показва отгоре а да се вижда само едната и другия въпрос ми е обмислям да си взема карта памет пробвах да ъпдейтна но ми изписа че иска карта памет. Въпроса ми е след като сложа картата памет и прехвърля на нея програми игри снимки дали ще ми се освободи повече рам памет или не зависи от това Smile

Sony Xperia SP
Цитирай
#92

stormfen написа:Не знам какво правите с тези телефони,но аз нямам тези проблеми :unknw: ! ...
Ами купили сме ги, нищо друго. Smile Моя също работи добре, само дето като включиш навигацията почва да пари и въпреки че се зарежда, тока не му стига. До обяд вече е 30% батерията и трябва да го зареждам, добре че си имам външна батерия иначе нямаше да мога да го използвам въобще. С тази батерия таблета на дъщерята (Lenovo 7") изкарва три дена по 14 часа игри и други забавления - телефона изкарва 2 дена за около 2 часа интернет, WiFi или DATA както се случи + feedly или Firefox. Ей така както си седи дърпа около 10% на час от батерията, ако запалиш екрана - 20%. Като погледнеш за какво се използва тока: 40% телефона не се използва, 32% мобилни мрежи и остават по 2-3% за андроид, фирефокс и др. Това е. надявам се утре да се обадят, да видим какво са направили.

van84 написа:... Въпроса ми е след като сложа картата памет и прехвърля на нея програми игри снимки дали ще ми се освободи повече рам памет или не зависи от това Smile
Не, няма, ще ти се освободи повече място за нови програми, данни и настройки на приложенията. Ако искаш повече памет прегледай стартираните приложения и деактивирай (ако са инсталирани от производителя) или деисталирай тези които не ти трябват. Ако спреш синхронизацията част от приложенията ще се разкарат или поне няма да се пускат отново сами след като ги утрепеш.

ПП. Ако си достатъчно сръчен в главата, може да използваш "Android Tuner Free"! Idea

ППП. При последните рестарти пуснах телефона на Български и ми направи впечатление че в "Prestigio keyboard" липсва буквата Х в българската подредба! :unknw:
Цитирай
#93

Да,наистина липсва буквата "x".

icis4,твоя телефон колко пъти ходи на ремонт,това което ти прави не е нормално :unknw: .?!
Натисни ги да ти го сменят,прекалено много дефекти дава - да не е изпускан или......?!

Samsung I9100 Galaxy S II,Palm Pre
Цитирай
#94

Сигурно е изпускан, по глава, като малък, ама някой от дизайнерите на телефона. Tooth Купувах го от Технополис преди около две седмици, първият апарат който извадиха тръгна със системното меню, не знам, може девойката като го е включвала да е стискала и бутона за усилване и затова, но аз го отказах направо и извадиха друг който ми изглеждаше съвсем нормален, нямаше следи от изпускане опаковката е бая здрава така че трябва да е изпускан от много високо. Та както казах утре ще видим (се надявам). Confusedleep:

ПП. Обадих се преди час (14:30 23.8.2013) във ВюПоинт, където е сервиза за телефоните, казаха че са го изпратили на вносителя или за подмяна с друг или за протокол че от апарата не става чеп за зеле. Това ще се разбере в понеделник.
Цитирай
#95

Аз съм много доволен от телефона , много е бърз и всичко му е ок - взех го от технополис. Най ме радва мулти тъч екрана - на играта fruit ninja мога с по 3-4 пръста да играя Big Grin обаче аз имам 2 питания:
1. Имате ли проблеми с изваждане на телефона от калъфа ? На мене ми малко трудно (има го като прикачен)
2.Може ли да се гледат филми с български субтитри и как?

Prestigio Multiphone PAP4322
Цитирай
#96

cska31 написа:Аз съм много доволен от телефона , много е бърз и всичко му е ок - взех го от технополис. Най ме радва мулти тъч екрана - на играта fruit ninja мога с по 3-4 пръста да играя Big Grin обаче аз имам 2 питания:
1. Имате ли проблеми с изваждане на телефона от калъфа ? На мене ми малко трудно (има го като прикачен)
2.Може ли да се гледат филми с български субтитри и как?
1. В началото калъфат е много стегнат, но след 3 месеца ползване, излиза лесно (но не до такава степен че да пада от него)
2. Да може, но не съм сигурен как. Аз лично само пуснах един филм и си ги имаше субтитрите (на PC мога да ги махам чрез плейъра, на телефона не съм сигурен)

Prestigio Multiphone PAP4322 & Nokia X6 16GB
Цитирай
#97

Дали ще има субтитри зависи от плеъра. Опитай да инсталираш от маркета някой със поддръжка на субтитри и ще има

:cheers:

Lenovo A820
Prestigio Multiphone 4505 DUO
Цитирай
#98

Инсталирай си MX плейър той подържа суб Android

Sony Xperia SP
Цитирай
#99

van84 написа:Инсталирай си MX плейър той подържа суб Android
Да точно това направих . Идеален е, гледах Хавай 5-0 :tease: :thumbup:

Prestigio Multiphone PAP4322
Цитирай

cska31 написа:1. Имате ли проблеми с изваждане на телефона от калъфа ? На мене ми малко трудно (има го като прикачен)
2.Може ли да се гледат филми с български субтитри и как?

1. Аз пъхнах 3 летвички по около 1.5см дебели (не съм ги мерил може и два сантиметра да са) вътре с усилие, завих калъфа във мокра кърпа от тези целулозните за попиване и го сложих за 3 мин на 40% във микровълновата печка. След това махнах кърпата и го оставих с летвите за една нощ и след това нямаше проблеми. Пак не излиза лесно, но пък иначе не излизаше съвсем!

2. VLC за Андроид може всичко.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)