Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[ROM] [15.05.13] myONEdx+ RC1.0 (JB | Sense 4+ Lite)
#26

При мен пък този ром ми правеше проблем вечер като го оставях на сутринта винаги беше с 30% по малко батерията като се има предвид че всичко е било офф. Сега съм с деодокс и всичко е ок.
Цитирай
Аксесоари
#27

А деодекса как е с пълен саинс ли е Smile

Xiaomi Mi10t pro, Honor View 20 ,Iphone 7 Nexus 6 ;LG G2  ;HTC Desire X ;HTC Desire;
;Nokia 6130 ;Motorola E1000;
Цитирай
#28

Не е фул сенс. Стоковото желе само че рутнат!
Цитирай
#29

Недей подвежда хората, има доста нови анимации, теми и ckpv постоянно добавя благинки.

HTC Desire X Black |mySENSEdx5_RC4.0 | JB 4.1.2 | HTC Sense 5 | PhilZ Touch Recovery | C800 hard shell (Black) | KINGSTON 16GB Class 10 |
Цитирай
#30

Crazy написа:Недей подвежда хората, има доста нови анимации, теми и ckpv постоянно добавя благинки.
[note=vladdark]Начинът ти на изразяване не подхожда на форума и е в нарушение с правилата тук.[/note]
Цитирай
#31

Не искам да влизам в спорове :capitulation:
Но не съм твоето момче , мери си приказките !
Коментирам твоя безмислен коментар, било стоковото желе Confusedtupid:
Мога да ди дам поне 6 примера , по което се отличава от стоково желе.
Като не ти харесва слагай си стоковият , не са нужни коментари
Цитат:Не е фул сенс. Стоковото желе само че рутнат!
Той автора си го е написал , това че ти не си прочел или не си разбрал , незначи че трябва да нападаш и упрекваш хората като мен !
Не аз съм сглобявал Рома да ми се жалваш и да ми казваш да мълча.
Аз пак се повтарям , казвам да не заблуждаваш , че е стоково рутнато желе , има промени и доста благинки за тоя ром , който е споделил ckpv.
Батерията знам защо ти пада толкова бързо и аз имах тоя проблем Smile
Но оправията я търси сам !!!

HTC Desire X Black |mySENSEdx5_RC4.0 | JB 4.1.2 | HTC Sense 5 | PhilZ Touch Recovery | C800 hard shell (Black) | KINGSTON 16GB Class 10 |
Цитирай
#32

Crazy написа:Не искам да влизам в спорове :capitulation:
Но не съм твоето момче , мери си приказките !
Коментирам твоя безмислен коментар, било стоковото желе Confusedtupid:
Мога да ди дам поне 6 примера , по което се отличава от стоково желе.
Като не ти харесва слагай си стоковият , не са нужни коментари
Цитат:Не е фул сенс. Стоковото желе само че рутнат!
Той автора си го е написал , това че ти не си прочел или не си разбрал , незначи че трябва да нападаш и упрекваш хората като мен !
Не аз съм сглобявал Рома да ми се жалваш и да ми казваш да мълча.
Аз пак се повтарям , казвам да не заблуждаваш , че е стоково рутнато желе , има промени и доста благинки за тоя ром , който е споделил ckpv.
Батерията знам защо ти пада толкова бързо и аз имах тоя проблем Smile
Но оправията я търси сам !!!

Чети добре , защото говорех за дедокса който не е фул сенс и не ме докладвай друг път!
Цитирай
#33

Това не е тема за посоченият от тебе ром, има си тема за него, лека вечер.

HTC Desire X Black |mySENSEdx5_RC4.0 | JB 4.1.2 | HTC Sense 5 | PhilZ Touch Recovery | C800 hard shell (Black) | KINGSTON 16GB Class 10 |
Цитирай
#34

Здравейте, от доста време едно нещо ме дразни. Когато натиснем бутона с квадратчетата се появява меню с последните използвани приложения. При мене това меню излиза на черен фон и ги изчиствам, като ги плъзна нагоре. Искам да си ползвам старото на прозрачен фон с плъзване настрани за изчистване. Та помагайте!

HTC Desire X Black |mySENSEdx5_RC4.0 | JB 4.1.2 | HTC Sense 5 | PhilZ Touch Recovery | C800 hard shell (Black) | KINGSTON 16GB Class 10 |
Цитирай
#35

Охх при мен бък нотификейлън бара е бъгнат.Виж модовете за Recent App аз може и линк да сложа утре..Та от там си сваляш, AOSP май се води.
Цитирай
#36

Ето ТУКА е всичко ама флашна през ковъри следният файл 4+_aosp_CC_B_Thin_Blue_Percent.zip ми се бъгва нотификейшъна и става черен няма батерия , няма мрежа , час абе все едно една черна лента , ама използвани приложения става както искам аз .
Я сега помагайте , искам нещата да са както на снимката , процентите ги изкарах с друг файл ама ............ това което искам да направя нестава и нестава , както ми харесва на мен.

HTC Desire X Black |mySENSEdx5_RC4.0 | JB 4.1.2 | HTC Sense 5 | PhilZ Touch Recovery | C800 hard shell (Black) | KINGSTON 16GB Class 10 |
Цитирай
#37

Та излезе новата версия на Ром-а :
[highlight=3]myONEdx+ RC2.0[/highlight]

Changelog:
* Based on the latest hTC update build 2.22.707.6 Sense 4+ Lite
* Kernel: 3.4.0-g61c3a25
* All apps updated to the latest as at 16/6/2013
* Hold and Slide on the notification close bar (where you see the carrier name) left to right will increase the brightness and right to left will decrease brightness (Test Feature)
* EQS ported from hTC One's RENOVATE 2.0 by mwilky - Big credit to mwilky for his permission to use his code/files
The EQS comes with these toggles:
WiFi - On/Off
Mobile Network - On/Off
GPS - On/Off
Bluetooth - On/Off
Profiles - Normal, Vibrate, Silent
Flashlight - Low, Mid, Max, Off
Autorotate - On/Off
WiFi Hotspot - On/Off
Auto Sync - On/Off
Brightness - Low, Mid, Max and Auto
Data Roaming - On/Off
Airplane Mode - On/Off
[Изображение: 713289_fr.png] [Изображение: 713290_fr.png]

Ето и линк към оригиналната тема и линковете за сваляне : ЦЪК КЪМ XDA
От сутринта го разцъквам добре се държи проблеми нямам Smile

HTC Desire X Black |mySENSEdx5_RC4.0 | JB 4.1.2 | HTC Sense 5 | PhilZ Touch Recovery | C800 hard shell (Black) | KINGSTON 16GB Class 10 |
Цитирай
#38

Някой да е сменял рековъри ? Аз съм с първата версия на РОМ-а и там качих NeXus Recovery - recovery fixed for JB. Сега на новата версия 2.0 този образ "ckpv5" иска да има качено рековъри neXUS PRIME for the TWRP Recovery. Как става гимнастиката директно върху старото се флашва това ли ?
Цитирай
#39

abatt написа:Някой да е сменял рековъри ? Аз съм с първата версия на РОМ-а и там качих NeXus Recovery - recovery fixed for JB. Сега на новата версия 2.0 този образ "ckpv5" иска да има качено рековъри neXUS PRIME for the TWRP Recovery. Как става гимнастиката директно върху старото се флашва това ли ?
да или TWRP или може PhilZ Touch Recovery-то. Аз съм по доволен от на PhilZ. Ако искаш ето тук е линка за него http://d-h.st/users/philz_touch/?fld_id=17201#files теглиш за ICS или JB hboot Smile
Цитирай
#40

Мерси , ще пробвам и ще пиша. Аз отделно писах и в XDA , ще видим и там какво е положението Smile
Цитирай
#41

Изобщо не съм сменял рековъри , флашнах го през нексус рековърито .

HTC Desire X Black |mySENSEdx5_RC4.0 | JB 4.1.2 | HTC Sense 5 | PhilZ Touch Recovery | C800 hard shell (Black) | KINGSTON 16GB Class 10 |
Цитирай
#42

То е препоръчително, не задължително Smile
Цитирай
#43

Myonedx Full Sensce е готов Smile
http://forum.xda-developers.com/showthre...?t=2330229
Цитирай
#44

Мазен и доста пъргав.

HTC Desire X Black |mySENSEdx5_RC4.0 | JB 4.1.2 | HTC Sense 5 | PhilZ Touch Recovery | C800 hard shell (Black) | KINGSTON 16GB Class 10 |
Цитирай
#45

Вчера си изпуснах телефона и гаранцията ми отиде по-дяволите.От доста време искам пълен сенс на телефона и само гаранцията ме спираше до сега .Препоръчайте ми някой стабилен ром с пълен сенс и ако може стъпките до него.Със JB стоков съм в момента
Цитирай
#46

а този ром с пълен сенс
Цитирай
#47

Такаа ,новообранец съм на тема боот,рековери,флаш и т.н.т. обаче ония ден успян да си боотна тела понеже намерих много подробна тема на бг .та искам сега да ,си сложа този ром за да си направя подобрения на тела, и наи вече разбрах че мога да си осиля и процесора,но незнам дали ще стане чрез този ром или трябва да инсталирам други програми щото както кзах нищо не разбирам.но съм се навил да стна спец. Та ако може да ми дадете подробна тема на бг ще съм благодарен.и съвети приемам. няма да са ми излишни.
Цитирай
#48

В XDA има доста теми може и тук да разгледаш.Какво имаш предвид под "боотна" Tooth Че си отключил буулоуъдъра ли ? Колкото до увеличаването на процесора, до момента няма истински оверклок.Nexus Prime има кернел който ти увеличава процесора до 1.4GHz ,но това е частичен оверклок...Тоест не очаквай по големи резултати на бенчмарковете..Има някой други модове/скриптове който могат да ти се видят добри - PurePreformance,CrossBreeder.
Цитирай
#49

Има ли разлика между този и стоковия ром? Wink

Doogee S30
Цитирай
#50

Загубих root правата. Така и не разбрах как е станало. Може би след актуализация на supersu. Сега иска да се актуализира през рекавъри за да работи, но нямам такъв ъпдейт.

Doogee S30
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)