Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[ROM][4.1.2][19June]CuBG's Edition v1.2 Online

С този ром много бързо ми пада батерията :facepalm:
Цитирай
Аксесоари

При дълбоко сканиране антивирусната намери и 2 вируса

Samsung Galaxy J7 (2016) SM-J710FN, Android 7.0 Nougat.
Цитирай

Да не повярваш направо..... Изгори телефона за да убиеш заразата.

Малко по - сериозно моля, чети внимателно какво ще ти напиша - деинсталирай антивирусната!
Цитирай

degman не съм казал че ми е инсталиран този Ром, нито че имам на телефона антивирусна, инсталационния файл е на лаптопа ми и сканиране при стартиране с аваст намери 2 вируса ето това
File D:\Galaxy\Rom_CuBG\CuBG's_Edition_I1900XWLSW_v1.2.zip|>preload\symlink\system\app\MobileTrackerEngineTwo.apk|>classes.dex e zarazen ot Android:MTrack-A [PUP], Premesten v Kletkata
File D:\Galaxy\Rom_CuBG\CuBG's_Edition_I1900XWLSW_v1.2.zip|>preload\symlink\system\app\wssyncmlnps.apk|>classes.dex e zarazen ot Android:SMSSend-MH [PUP], Premesten v Kletkata
доколко е вярно не мога да твърдя, пиша това което каза антивирусната.

Samsung Galaxy J7 (2016) SM-J710FN, Android 7.0 Nougat.
Цитирай

Не е вярно Wink

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай

Имам въпрос. След флаша при рестарт ме вкарва постоянно в рековъри. От какво може да е някой може ли да помогне?

Lenovo Vibe Z 2 Pro
Цитирай

Wipe Data Factory reset трябва Wink

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай

Доста по омазано беше положението, но си е моя грешката. Не работеше нито Wipe Data нито Wipe Cache и се наложи да флашвам стоков ром през один и сега всичко е 6.

Lenovo Vibe Z 2 Pro
Цитирай

Имам един въпрос. Изчетох всички коментари и се чудя. В момента съм с Омега .v36, а коментарите са старички. Кой е по-бърз? Имате ли наблюдения за двата рома? Просто искам да не ми лагва телефона. Какво ще ме посъветвате? Smile
Цитирай

Как да махна страничната лента за бърз достъп до приложенията? Много дразни...рових се в настройки и в Advanced но няма отметка за премахване или скриване...
Цитирай

В този ром, самсунгската клавиатура наредена ли е по традиционно фонетичен начин или не?

                       
              Xiaomi 13

                
               
                     
Цитирай
Sad 

Никъде не намирам v1.2 XWLSW  
Моля някой ако го има да го качи някъде.

MI6
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)