Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[ROM][4.1.2][19June]CuBG's Edition v1.2 Online
#51

@CuBG минах на версията без модове, защото лаг фикса прави и друг бъг - ако приемаш обаждане с хоум бутона, нормално е да стои на дайлъра, но с фикса те праща директно на хоум екрана на лаунчера, все едно си го натиснал два пъти. Сензора за близост не работи, ако искаш да записваш разговор или да прекратиш разговора трябва да свалиш пердето и да цъкнеш на дайлъра и тогава да правиш каквото искаш. Не знам дали го обясних добре, но сега без мода няма проблеми....
Цитирай
Аксесоари
#52

Можеш да си изкараш от чистата версия SecPhone.apk от Preload\symlink\system\app в архива и да си го сложиш ръчно с Root Explorer и да направя един android.policy.jar файл без ЛАГ фикса че в него файл са няколко екстри и да го сложиш и него ръчно. Тези 2 мода са едни и същи навсякъде и ако някой измисли ФИКС който да се приложи ще се оправят ама на този етап е такова Sad

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай
#53

Ами ако ти се занимава да го направиш Smile

Между другото Mirko ddd или нещо подобно му беше ника май го е фикснал това. Някъде в тема на къстъм ром гледах че разработчика му благодареше на него за оправянето на този бъг. Не помня кой беше рома обаче....
Цитирай
#54

Ами ще погледна, аз точно от него гледах за мода, ако е фикснал ще е добре Smile

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай
#55

Има ли някаква възможност да се портне фонетика към Samsung Keyboard?

LG G3 32GB
Цитирай
#56

Скоро ще има ли 1.1.3
Цитирай
#57

Колеги, малко помощ моля.... Вчера след пореден тестов ром си сложих Бг ромчето, но нещо сгафих... Не знам защо преди инсталацията след wipe и т.н. дадох и Fix Permissions и сега в Галерията ми има само снимки от вътрешната памет на телефона. Външната карта си е ок, работи, но галерията не я сканира. Моля за съдействие. Мерси предварително

А и ново 10 - сега като влизам в Галерията - черен екран и няма никой, зависва :capitulation:

SGS 2, JellySNAP ROM [v5.5]
Apolo 4.13 Extreme V.0 kernel
Цитирай
#58

Префлаш и хард ресет. Изтегли всичко което ти трябва от паметта и картата с памет на компа, форматирай ги и би трябвало всичко да се оправи.
Цитирай
#59

Мерси...не ми се искаше да стигам до формат на паметта, но явно след година и половина и толкова флашове телефонът се е задръстил вече... Довечера ще се прехвърля инфоооо.... Благодаря ти ще се пробвам

SGS 2, JellySNAP ROM [v5.5]
Apolo 4.13 Extreme V.0 kernel
Цитирай
#60

Пуснах нова стокова версия базирана на новият XWLSW, ъпнал съм темата. Новата модната версия също ще бъде базирана на XWLSW Cool

ЕДИТ: ЛИНКА е АКТИВЕН Cool

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай
#61

CuBG написа:Пуснах нова стокова версия базирана на новият XWLSW, ъпнал съм темата. Новата модната версия също ще бъде базирана на XWLSW Cool

ЕДИТ: ЛИНКА е АКТИВЕН Cool

Здравей CuBG, с последния сток съм ама нещо не ми допада и исках да те питам, кога очакваш да я готова твоята нова версия Smile, не давам зор или да препирам просто някакво предположение - да знам дали да чакам или да се връщам към последната актуална Smile

Благодаря ти.
Цитирай
#62

CuBG: колега ето да видиш какво ми изписва

Samsung S 24 Ultra 256GB. Titanium Grey
Цитирай
#63

Някаква тъпотия е Smile

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай
#64

Дайте линк за този ром че нещо не мога да го дръпна от дадаените линкове

samsung galaxy s2 stock 4.1.2
Цитирай
#65

Ползвай Google Chrome.
Цитирай
#66

vinetu написа:Дайте линк за този ром че нещо не мога да го дръпна от дадаените линкове

Аз още преди бях помолил да ги качва другаде...Ако може разбира се!!!

                       
              Xiaomi 13

                
               
                     
Цитирай
#67

Най - бързо се сваля от там. Ползвайте Google Chrome!
Цитирай
#68

Качвам в момента новата версия, след малко слагам линковете. Отказах се от S4 иконите защото по необясними за мен причини, при абсолютно еднакви условия и 3 S2-ки на които да експериментирам на моя телефон тръгнаха нормално, а на другите 2 не тръгнаха, а не искам да правя излишни експерименти. Само да направя малко тестове и ще пусна линковете.

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай
#69

Чакам линка Wink Довечера ще я пробвам на С2-та на приятелката ми. Това ще ми е първото руутване ... Стискайте палци да мине добре Big Grin Big Grin Big Grin горе-долу май разбрах как става , ако ли не ... Confusedtupid: Confusedtupid: Confusedtupid:
Цитирай
#70

Само през рекавъри по описания начин Wink

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай
#71

Добре колега. Довечера ще кажа какво е станало Big Grin Big Grin Big Grin Confusedtupid:
Цитирай
#72

Примерно http://forum.xda-developers.com/showthre...?t=1877270 Smile

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай
#73

да питам, защо използваш philz, последното аполо е на английски, или има друга причина? На мен не ми пречи да го сменя но ми е интересно мнението ти Smile
Цитирай
#74

Защото гледам да седи горе долу близо до СТОК. Забелязах че се ползва рома ми повечко от хора които не искат прекалено ПРЕнатрупани ромове или хора които хабер си нямат от занаята на флашвания и ако им сложа един кернел който е супер моднат може да има някой проблем ( знаеш че всеки телефон е със собствено мнение и при едни е едно, при други друго ) А като го направя със PhilZ който е поне 90% СТОК си спестявам евентуални главоболия. От там на татък всеки да слага който си иска Smile

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай
#75

А след като направиме руута по описания в 1ят пост начин , трябва ли да се прави нещо друго ... В смисъл тези Kernel-и са ми много мътни ... Те включени ли са в РОМа или отделно се записват ?! Извинявам се ако въпросите ми звучат тъпо , но не съм наясно с нещата и за това питам. Нали за това е форум Wink
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)