Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Авторски UCCW скинове
#1

[highlight=#00FF00]Разпространението извън този форум, на скиновете постнати в тази тема, е разрешено единствено некомерсиално![/highlight]


[Изображение: pikpiklog.png]


Вярвам доста хора могат да работят както с програмата(UCCW), така и с фотошоп и други подобни програмки за обработка на изображения. Та предлагам, в тази тема да покажем своите творения. Ако някой изпитва някакви затруднения, ще съм насреща. :cheers:
Като за начало, ще дам една малка сборка с Weather Icon. За тези, които не знаят за какво служи - това са пакети от икони за времето, които може да избирате за всеки скин, независимо дали сте го изтеглили готов, или вие го създавате.
Всеки пакет съдържа папка с наименованието на съответната сборка, а вътре в дадената папка има още една наименувана night. Пътят за копиране на пакетите от икони е sdcard / UltimateCustomClockWidget / weather(в нея поставяте пакетите), които след това съответно избирате от менюто на самата програмка Weather icons. Във всяка папка предвидливо съм боднал по един .nomedia файл, за да не излизат всичките икони в галерията ви.
Линк към Weather Icon сборката - 55 папки с различни икони.
Neu Weather Icon - 6 папки с различни икони.

За да променяте шрифта на буквите и цифрите в скиновете си, ви трябват пакети от такива. Можете да изтеглите свободно от нета такива, които ви допадат примерно от тук. В паметта на телефона, в главната директория си правите една папка fonts и в нея поставяте свалените шрифтове. В последствие като искате да промените някой шрифт при създаването на скин, поставените в тази папка ви излизат в менюто с възможни.
Ето и едно-две семпли творения от мен. На който му допадат, линка е в-у изображението.
Едит:
Който има желание да се научи да създава скинчета, в самата програмка(в настройките) има меню help. От това меню може да прегледате видео урок, да прочетете инструкции(написани на английски) ...
[Изображение: 030721510.jpg?r=0] [Изображение: 030721509.jpg?r=0]

LG G2 + SGS⁴ Active + Galaxy Note III                                
                                                                             UCCW Skins
Цитирай
Аксесоари
#2

Извинявам се за това,но мога ли да помоля за един скин като на моторола рарз,с времето,часа и батерията.Така и не можах да се науча да работя с тази програма.

Huawei P10 plus black
Huawei mate 10 pro
Цитирай
#3

Във нета може да го намериш готов, ако аз го открия ще ти го пратя на лични. Иначе идеята на темата е, да покажем собствени творения. Не е чак толкова трудна работата с програмката, просто трябва да се опознаят функциите.
Ето още един скин за рейсинг феновете.
[Изображение: arx1369032317b.png]

LG G2 + SGS⁴ Active + Galaxy Note III                                
                                                                             UCCW Skins
Цитирай
#4

И отново +1 pikpik! Голям си Wink!
Цитирай
#5

Ако не ти представлява трудност, моля слагай всички твои творби тук!?
Цитирай
#6

Утре ще кача някои по-интересни. Иначе не ми е проблем, но един единствен път съм поствал моя творба в xda и на следващият ден беше вече платен скин за UCCW в google play(не ме питайте кой е), от което аз не се почувствах много добре. За това още един път ще помоля - нека скинчетата качени в тази тема, не се разпространяват извън този форум! Благодаря ви за разбирането!

Ако някой има нужда от обяснения за работа с програмката, съм готов да помагам. Ако някой има своя творба, макар и семпла, да не бъде срамежлив и да поства. :cheers:

LG G2 + SGS⁴ Active + Galaxy Note III                                
                                                                             UCCW Skins
Цитирай
#7

Шрифта на почти всички е под дефаут, така че смените ли този на телефона, ще ви се смени и на скина.

На километража, под картинката за времето и над градусите, съм оставил място за локацията, но при по-дълго наименование, буквите стават много малки и не се вижда. Някой ако прецени, да си добави локацията с бели буквички + синя сянка и става иначе още по-ефектно.
[Изображение: bwy1369288804e.png]

[Изображение: cqs1369288891f.png]

[Изображение: opt1369288945q.png]

[Изображение: bwy1369289072f.png]

[Изображение: viu1369289137a.png]

[Изображение: klz1369289192q.png]

[Изображение: opt1369289291l.png]

[Изображение: jdv1369289657d.png]

[Изображение: arx1369289725s.png]


Тези двата са специално за колегите с Galaxy S4. Остане ли малко свободно време, ще им добавя по един часовник в-у картинката(с пъзел ефекта Cool ) за времето, че активният под лупата ще стои само за украшение(много малък стана). :cheers:
[Изображение: klz1369330358e.png]

[Изображение: viu1369332146g.png]

LG G2 + SGS⁴ Active + Galaxy Note III                                
                                                                             UCCW Skins
Цитирай
#8

Galaxy S4 v2
Добавен по-голям аналогов часовник с пъзел ефекти, лупата е със зуум ефект и под нея се вижда накъкъв дребен текст + градусите на температурата.
Получи се мисля добро скинче, включващо брой пропуснати повиквания, брой входящи gmail-и, брой съобщения, час, дата, дневна картинка за времето + моментна температура и проценти на батерията. Някои неща се позагубиха, но добиете представа, вижте основната картинка, изплувала под мишката и клавиатурата. Това е основното да се направи по един скин, от там си прехвърляте картинката, добавяте от програмката допълнително каквото сметнете и се кефите на крайният резултат.

[Изображение: klz1369379265f.png]

Пак да се повторя - ако някой има желание, но е зациклил някъде, съм насреща за всякаква помощ и въпроси, които може спокойно да се задават и в темата. :cheers:

[Изображение: bfi1369378411q.png]

[Изображение: arx1369378809t.png]

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Още един за времето в стил S4 и извънземните. Big Grin
[Изображение: arx1369389213u.png]

LG G2 + SGS⁴ Active + Galaxy Note III                                
                                                                             UCCW Skins
Цитирай
#9

Айде да ти направя малко конкуренция Smile
[Изображение: chasovnik1.png]

Yarvik Tab 101 > Samsung Galaxy Ace > Lg Optimus 3D > Sony Erricson Xperia Play > Iphone 4 > Lg Optimus 4X > (В момента  Sony Xperia Z + Galaxy S3 (i9305) + Xperia Play (ICS))
Цитирай
#10

^^Супер е часовничето и ако не те затруднява, би ли го споделил!?
Тези дни ще се опитам стъпка по стъпка, да направя едно обяснение за работа с програмката.
[align=center]Ето още едно творение, скалъпено със сутрешното ми кафе.
[Изображение: opt1369458322e.png]

Един, който бях скалъпил за жена ми и по нейни предпочитания.
[Изображение: viu1369475328a.png]

Едно форумно часовниче.
[Изображение: viu1369479307q.png]

Eто едно SGS4 изображение на тема wood, което ще се радвам, ако някой се пробва да го направи в скин. Подготвил съм го, за да може от програмката да му се добавят - прогноза за времето(под рамката), дигитален часовник на кората от дървото, нотификации за пропуснати повиквания, брой непрочетени входящи g-мейли и смс-и.
[Изображение: cqs1369463497f.png]

LG G2 + SGS⁴ Active + Galaxy Note III                                
                                                                             UCCW Skins
Цитирай
#11

коя програмка, аз го правих на фотошоп...инъче имам поотделно циферблата и стрелките

Yarvik Tab 101 > Samsung Galaxy Ace > Lg Optimus 3D > Sony Erricson Xperia Play > Iphone 4 > Lg Optimus 4X > (В момента  Sony Xperia Z + Galaxy S3 (i9305) + Xperia Play (ICS))
Цитирай
#12

Имах предвид, да качиш готовият uzip файл.
androidbg clock v2
[Изображение: bfi1369648271a.png]
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
sample39
[Изображение: jdv1369823726o.png]

LG G2 + SGS⁴ Active + Galaxy Note III                                
                                                                             UCCW Skins
Цитирай
#13

Това със Блурей Диска е ненормално.Респект.А като видях турбината се сетих,дали някой отбира толкова,че да направи Gauge UCCW скин?Става дума за табло от кола,като примерно скоростомера да е часовника,отляво оборотомера да е температура и време,а отдясно индикатора за горивото да е батерията.Имаше един подобен скин за Нокия едно време,но посмъртно не мога да го открия.

Beware of Котка!
Цитирай
#14

Дай ми някоя картинка, да видя какво точно искаш, защото и по-горе съм постнал един километраж!?

Иначе ето едно скинче от този пост и което е един вариант, на базата постната по-горе в темата.
[Изображение: klz1370005926d.png]

LG G2 + SGS⁴ Active + Galaxy Note III                                
                                                                             UCCW Skins
Цитирай
#15

Това е gauge от Lamborghini Aventador LP7.

[Изображение: 6171017e.jpg]

Идеята е да се направи целия както е,барабар с таблото над уредите.Отляво часовника,дата и температура си остават,по средата примерно да е честотата на процесора,а отдясно да индикира нивото на батерията в самия модел на колата,като модела ще го заменим с това примерно:
[Изображение: 6171068l.jpg]

Beware of Котка!
Цитирай
#16

Скина от шотчето е направен по молба на един приятел, на когото съм длъжник и с негово позволение вече го пускам публично - линкче.
[Изображение: rgh1370109978s.png]

LG G2 + SGS⁴ Active + Galaxy Note III                                
                                                                             UCCW Skins
Цитирай
#17

Ако може да направиш такова кръгче като форумния часовник само че вътре да има weather ? Или пък само едно кръгче и вътре да има и часовник и weather. Което ти е по-лесно.

Едит: може да видиш иконката на weather на CIrcles Minimal в маркета. На такова подобно само че да е като форумния часовник - прозрачно и с логото на форума.

Iphone
Цитирай
#18

Върти ми се една идея по твоето описание, но нещо днес съм преуморен и като го довърша на мен да ми хареса, тогава ще дам файлчето. Иначе сега е до това положение - час, дневна прогноза + моментна температура и проценти батерия. Няма да откажа съвети по изпипването му!
[Изображение: cqs1370286701u.png]

LG G2 + SGS⁴ Active + Galaxy Note III                                
                                                                             UCCW Skins
Цитирай
#19

Според мен трябва да сложиш часовника от дясно а времето и батерията да са от ляво едно под друго както следва: времето от долна страна а батерията от горна. И това дърво на мен поне не ми харесва. Дай нещо което отива на лайсните ни. А и времето там да се сменят картинките ако става де.

Iphone
Цитирай
#20

Аз пък наскоро си бях направил един за нотификекшъни, но не го ползвам вече, защото не ми се връзва с дизайна

Alcatel One Touch 302 » Sony J70 » Nokia 7250i » SE K700i » SE T700i » SE Xperia X8 » Prestigio 4500T » Samsung Galaxy S3 Neo » Samsung Galaxy A5 (2017)
Цитирай
#21

mi6096 написа:Според мен трябва да сложиш часовника от дясно а времето и батерията да са от ляво едно под друго както следва: времето от долна страна а батерията от горна. И това дърво на мен поне не ми харесва. Дай нещо което отива на лайсните ни. А и времето там да се сменят картинките ако става де.
Хм, аз пък си мисля, че от дървото като база могат да се получат добри неща. На горният иначе картинката за времето също се сменя, но темата е различно от вече настоящата.
Аз имам малко разчупено, нестандартно виждане, за разлика от теб може би и искам да съчетая нещо ... нещо старо, нещо ново, нещо различно, някакво абстрактно такова - дърво, метал, дроидче, стъкло, цвят, хартия, 3д ефект ... и ето горе-долу финалният вариант на скинчето.

Час, дата, максимална+минимална дневна и моментна температура, тема за времето в стил метал, проценти батерия.
[Изображение: bfi1370342256x.png]

LG G2 + SGS⁴ Active + Galaxy Note III                                
                                                                             UCCW Skins
Цитирай
#22

Тея всичките скинчета са много маняшки може ли линкове за всичките, включително и този който правиш когато го завършиш.

Iphone
Цитирай
#23

За часовничетата скоро ще дам линкче към Google play.
Едно скинче, което се появи като вписващо във вариантите на горният. Линка е в-у картинката.
[Изображение: cqs1370439439n.png]

Готов за сваляне.
[Изображение: klz1370501184i.png]

Едит: редактирах линка, че нещо се беше бъгнал.

LG G2 + SGS⁴ Active + Galaxy Note III                                
                                                                             UCCW Skins
Цитирай
#24

@pikpik, ако приемаш един съвет - градусите са нечетливи. Шрифтът сам по себе си е cool, но е силно нечетлив, поне на изображенията тук. На телефона не съм го пробвал.
Успех.

Pixel XL / Android 9 Pie
Цитирай
#25

Винаги приемам каквито и да е съвети, препоръки ... :cheers:
Сега би трябвало да е по-добре.
[Изображение: opt1370502886m.png]

LG G2 + SGS⁴ Active + Galaxy Note III                                
                                                                             UCCW Skins
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)