Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Авторски UCCW скинове
#76

Ясно. Сега ако ми дадеш да видя и някоя конкретна картинка, по която да се водя ...

LG G2 + SGS⁴ Active + Galaxy Note III                                
                                                                             UCCW Skins
Цитирай
Аксесоари
#77

времето
часовника е там отгоре където пише clock

Iphone
Цитирай
#78

MIUI vpikpik
Линка за времето дава грешка, но ти сътворих/оразмерих тема за времето. Обяснил съм как се задава в първият пост. Добавяш само градуси и си готов. В архива имаш и подходящ шрифт.
За часовникът все още не ми е останало време.

Ето едно скинче, което може да се види в комплект с плъзгач за отключване и тапет в темата за скрийншотове.
[Изображение: opt1372662515g.png]

LG G2 + SGS⁴ Active + Galaxy Note III                                
                                                                             UCCW Skins
Цитирай
#79

Нещо не става или не си го направил както трябва ... В архива има само weather icons.
Не не отказвам се Angry туй UCCW само бъгове прай, нямам думи... Едно приложение като хората няма да направят :X

Iphone
Цитирай
#80

Приложението си е наред, а съм ти дал и точно weather icons(това имах предвид под тема за времето), което си е ако питаш мен, много повече от скин.
Не се отказвай толкова лесно. Но щом не можеш да се справиш, довечера като се прибера ще имаш скинче за две мин работа. :cheers:

LG G2 + SGS⁴ Active + Galaxy Note III                                
                                                                             UCCW Skins
Цитирай
#81

Аз мога да се оправя ама не ми излизат иконките .... :Д И в последно време се пръскам от нерви не знам защо Big Grin Е понякога си има и причини де ...

Iphone
Цитирай
#82

С нерви не става. А пък за мен е още по-голямо предизвикателството, когато нещо не е наред и да го накарам да стане.
Ето ти го този за времето на готово. Оразмерявай си го както сметнеш за добре.
[Изображение: bwy1372758540q.png]
Ето и още няколко, правени да паснат в разни съчетания. Тук може да се види как изглеждат.
За този е нужен и тапета, но може да си го напаснете и към друг.
[Изображение: bwy1372758777n.png]

Час и дата в пъзелче.
[Изображение: jdv1372759204i.png]

Прогноза за времето от утрешен, до пети ден.
[Изображение: cqs1372759987o.png]

LG G2 + SGS⁴ Active + Galaxy Note III                                
                                                                             UCCW Skins
Цитирай
#83

Перфектен е скина, мерси много, сега остава и часовничето.

Iphone
Цитирай
#84

Не е точно същият, а малко по мой вкус. Секундарникът съм го сложил за украса, не е активен.
[Изображение: jdv1372839722p.png]

Нещо, което бях направил да го залепя на някой тапет, но в последствие го направих на скин, който да се слага в-у всеки тапет. Скина е само картинка(камионетката за мляко от шотчето Big Grin ) и нищо друго. Другият скин все още не е готов, но като го направя и него ще го постна.
Линк.

LG G2 + SGS⁴ Active + Galaxy Note III                                
                                                                             UCCW Skins
Цитирай
#85

Прогноза за времето(само картинките) от утрешен до пети ден(от ляво на дясно).
[Изображение: viu1373005007h.png]

Дата и проценти батерия.
[Изображение: jdv1373005098j.png]

Това е един скин-предизвикателство лично за мен. Подобно нещо е правено, но от два скина един в-у друг. Исках да съчетая дневна прогноза(лесно се променя на моментна) + моментна температура и аналогов часовник, като стрелките/циферблата на аналоговият часовник, да не застъпва картинката за времето. Падна доста играчка с фотошопа на 100+ икони за времето, както и за другите неща, но накрая останах доволен, надявам се и вие. Версията на скина е 11-та, защото с предишните имаше доста нагласяния, напасвания за да стане перфектен(поне за мен).
Циферблата за час е застопорен и се мърда само на всеки час, за разлика от минутите, които се движат на минутка. Анимацията от въртенето на минутките мен лично ме кефи много.
Обикновено на по-готините си творения слагам почти невидим подпис, но този прави изключение, няма никът ми или друг знак в-у него.
[Изображение: opt1373006326h.png]


[Изображение: Enjoy.gif]

LG G2 + SGS⁴ Active + Galaxy Note III                                
                                                                             UCCW Skins
Цитирай
#86

darksiders написа:... може ли да те помоля да измислиш плъзгач и евентуално придружен с някво тапетче и скинче за UCCW на тема автомобили Пежо - и по точно лъвчето на марката.
Набързо за скин сътворих това долу. Ако искаш нещо да променя по него, казвай. Ето ти и подходящ тапет, който в комбинация и с локера който ще направим, ще стои мисля добре.
[Изображение: bfi1373285633j.png]

LG G2 + SGS⁴ Active + Galaxy Note III                                
                                                                             UCCW Skins
Цитирай
#87

pikpik написа:
darksiders написа:... може ли да те помоля да измислиш плъзгач и евентуално придружен с някво тапетче и скинче за UCCW на тема автомобили Пежо - и по точно лъвчето на марката.
Набързо за скин сътворих това долу. Ако искаш нещо да променя по него, казвай. Ето ти и подходящ тапет, който в комбинация и с локера който ще направим, ще стои мисля добре.
[Изображение: bfi1373285633j.png]
Благодаря, за бързата работа.

Samsung Galaxy S I9000 + 32 GB Samsung Micro SDHC Class 10+
Google Nexus S (Stock Jelly Bean 4.1.2 ) + Galaxy Nexus I9250 (Stock Jelly Bean 4.3 ) 16GB
Цитирай
#88

За нищо. :cheers:
Ето два скина, от моментният ми изглед на телефона.
Прогноза от утрешен до пети ден. Фона може да си го настройте да не е толкова прозрачен, но при мен така трябваше.
[Изображение: klz1373306886y.png]

Час, моментна температура, дата, проценти батерия и дневна прогноза най-долу.
[Изображение: viu1373307121y.png]

LG G2 + SGS⁴ Active + Galaxy Note III                                
                                                                             UCCW Skins
Цитирай
#89

Прогноза от утрешен до пети ден с различни икони за времето.
[Изображение: bfi1373525862z.png]

Скин тип всичко в едно. Аналогов часовник, дневна прогноза за времето с моментна температура, ден от месеца, проценти батерия+battery circle и останалото има хотспот функции.
[Изображение: arx1373526159t.png]

LG G2 + SGS⁴ Active + Galaxy Note III                                
                                                                             UCCW Skins
Цитирай
#90

Лек карбонов вид и малко по-изчистен дизайн на горните два скина. Тук може да се вият в комплект с други нещица.



[Изображение: opt1373709899r.png]





[Изображение: bfi1373710086v.png]



И един аналогов часовник
[Изображение: rgh1373711917r.png]

LG G2 + SGS⁴ Active + Galaxy Note III                                
                                                                             UCCW Skins
Цитирай
#91

По молба на колега, тъмен мод на един от горните скинове. В комбинация с един от тези тапети, скинчето стои много добре на телефона
[Изображение: klz1373786116b.png]

LG G2 + SGS⁴ Active + Galaxy Note III                                
                                                                             UCCW Skins
Цитирай
#92

Хора как се правят тези скинове? Може ли някой да постне помагало?

Няма не мога, а има не искам.
Цитирай
#93

В първият пост на темата съм написал от къде може да получиш насоки. Останалото е работа с изображения на фотошоп и подобни програми.

Eдит: Едно семпло скинче с гледка от Града под тепетата.
[Изображение: klz1374063848k.png]

LG G2 + SGS⁴ Active + Galaxy Note III                                
                                                                             UCCW Skins
Цитирай
#94

Здравейте,ето нещо и от мен.Поиграх си малко, но мисля че се получи добре. Wallpaper-a е от pikpik,за което му благодаря.

Xiaomi Redmi Note 9 Pro
Цитирай
#95

Много е добро. Благодаря.

SGS 6 [Stock 6.0.1]

Цитирай
#96

Прогноза за времето от утрешен до пети ден.
[Изображение: bfi1374388667r.png]



Комбиниран скин с live icons и хотспот функции. Аналогов часовник, дневна прогноза за времето с моментна температура, ден от месеца, проценти батерия+battery bar в иконката за батерията.

[Изображение: cqs1374388969w.png]

LG G2 + SGS⁴ Active + Galaxy Note III                                
                                                                             UCCW Skins
Цитирай
#97

Много полезно !
http://www.youtube.com/user/mycolorscreen

Smile

Nexus 4  16gb - > Mi4 & Note 3
Цитирай
#98

Супер е, абонирах се. Заребих се и аз по тез скинове.
Ето ми го и първия:
[Изображение: 6370476G.png]
Свали

 LG G3 32GB 5.0.1 Stock + Nexus 7 Chroma 5.1.1


Цитирай
#99

MIUI скин с 4 live icons(аналогов часовник, дневна прогноза за времето с моментна температура, ден от месеца, проценти батерия+battery circle) и хотспот функции, които може да промените по ваши предпочитания.

[Изображение: klz1375260265v.png]

LG G2 + SGS⁴ Active + Galaxy Note III                                
                                                                             UCCW Skins
Цитирай

Семпло скинче тип живи икони(нещо са ми станали слабост в последно време) - проценти батерия+battery circle, дневна прогноза за времето с моментна температура, календар, аналогов часовник и хотспот функции, които може да промените по ваши предпочитания. Зелената иконка е хотспот многофункционална. Big Grin

[Изображение: jdv1377512717a.png]

LG G2 + SGS⁴ Active + Galaxy Note III                                
                                                                             UCCW Skins
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)