Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

PRESTIGIO MultiPhone 4500 DUO, 3G-представяне и софтуер

bore написа:Здравейте. Възнамерявам да закупя PRESTIGIO MULTIPHONE 4500-черен за моята съпруга.Ще се ползва основно за разговори,малко ще снима предполагам и може би почти никакъв интернет.Дали това ще е подходящ телефон за жена?Дайте малко мнения.

Благодаря.

Камерата не е чак толков добра, така че за фотоапарат не става, за разговори все пак става, нали е телефон. и според мен не е подходящ телефон за жена.
Цитирай
Аксесоари

Здравейте колеги!
И аз вече съм собственик на Prestigio 4500 TDUO.
Моля за помощ. Знам, че повечето неща ги има, но нямам достатъчно време да ги търся. Затова моля за помощ.
Дайте линк за работещ GPS. Viber-a не иска да ми даде код, някой имал ли е подобен проблем. Може ли при входящи разговори, да се нагласят различни мелодии за отделните карти.
За сега това. Още съм в процес на разучаване.
Още веднъж се извинявам ако ги има въпросите, но наистина нямам време да изчета всичко.

Huawei Mate 20 Pro / Lenovo Vibe Z2 Pro / Samsung Galaxy S9 Duos
Samsung Tab S 8.4 / Huawei MediaPad M5
Цитирай

Как да спра автоматичното инасталиране на ъпдейти на програми, който дори не използвам?
Цитирай

Влизаш в Маркета, от там на инсталираното приложение, след което бутон "Меню" и махаш отметката за ауто ъпптодате :capitulation:

Huawei P30pro - Android 10
Huawei P9lite - Android 6.0
Prestigio 4500 - Android 4.1
LG Optimus GT540 - Android 2.1
Цитирай

Предполагам, че не е нормално белия вариант да лагва през половината от времето (замръзва за по една две секунди преди да регистрира какво съм натиснал и в повечето случай греши след това). Някой има ли решение за този проблем?
Цитирай

immortal_bg написа:Предполагам, че не е нормално белия вариант да лагва през половината от времето (замръзва за по една две секунди преди да регистрира какво съм натиснал и в повечето случай греши след това). Някой има ли решение за този проблем?

Вариант 1: Мръсен дисплей - много са чувствителни към мръсотията - препоръчвам кърпичка за очила.
Вариант 2: Претакован touch screen - сервиз

Препоръчвам ти да е вариант 1 Wink
Цитирай

Днес и утре в Карфур Стара Загора всичко е с 20% отстъпка включително и техниката,престижио телефони и таблети също,далавера си е.

Samsung A52s 5G
Цитирай

icokostow написа:
immortal_bg написа:Предполагам, че не е нормално белия вариант да лагва през половината от времето (замръзва за по една две секунди преди да регистрира какво съм натиснал и в повечето случай греши след това). Някой има ли решение за този проблем?

Вариант 1: Мръсен дисплей - много са чувствителни към мръсотията - препоръчвам кърпичка за очила.
Вариант 2: Претакован touch screen - сервиз

Препоръчвам ти да е вариант 1 Wink

Оказа се Вариант 1. Интересно, че много лесно се омазнява/изпотява този дисплей. Има ли въобще олиофобно покритие?
Цитирай

immortal_bg написа:
icokostow написа:
immortal_bg написа:Предполагам, че не е нормално белия вариант да лагва през половината от времето (замръзва за по една две секунди преди да регистрира какво съм натиснал и в повечето случай греши след това). Някой има ли решение за този проблем?

Вариант 1: Мръсен дисплей - много са чувствителни към мръсотията - препоръчвам кърпичка за очила.
Вариант 2: Претакован touch screen - сервиз

Препоръчвам ти да е вариант 1 Wink

Оказа се Вариант 1. Интересно, че много лесно се омазнява/изпотява този дисплей. Има ли въобще олиофобно покритие?

Верно е - много бързо се цапа - дет се вика само да го извадиш от калъфа и вече имаш мазен пръст на дисплея.
Не съм чул да има някакво покритие.
Ако някой знае читаво фолио дето не се цапа толкова - моля да сподели
Цитирай

Давам мнение от второ лице - приятелката ми, която е с един доста стар Samsung го харесва много. Колегите й имат iPhone, брат й Samsung Galaxy S3, така че има с какво да го сравнява.

Може би за жена е малко неудобен предвид големите размери, евентуално погледни нещо от типа на 4041. Но ако й харесва голям телефон с много глезотии е добро решение, особено с оглед ниската цена, дълга гаранция и софтуерна/сервизна поддръжка.

Черен Prestigio Multiphone 4500 TDUO Jelly Bean 4.1.1
Цитирай

Какво е 4041
Цитирай

Колеги и Аз съм вече собственик от около 1-2 седмици с Prestigio 4500 TDUO, но не мога да се оправя с това: "няма свободно място във вътрешното хранилище" ? По принцип телефона ми е с 32GB мемори кард, но не мога повече да местя приложения в тази карта и ми излиза това съобщение давайте съвети как да се оправя с това.

Xiaomi 12T/8/128
Цитирай

jovanoty написа:Колеги и Аз съм вече собственик от около 1-2 седмици с Prestigio 4500 TDUO, но не мога да се оправя с това: "няма свободно място във вътрешното хранилище" ? По принцип телефона ми е с 32GB мемори кард, но не мога повече да местя приложения в тази карта и ми излиза това съобщение давайте съвети как да се оправя с това.

settings=> Storage=> Preferred install location - чекваш човката на SD Card, и местиш каквото можеш на картата.
Цитирай

icokostow написа:
jovanoty написа:Колеги и Аз съм вече собственик от около 1-2 седмици с Prestigio 4500 TDUO, но не мога да се оправя с това: "няма свободно място във вътрешното хранилище" ? По принцип телефона ми е с 32GB мемори кард, но не мога повече да местя приложения в тази карта и ми излиза това съобщение давайте съвети как да се оправя с това.

settings=> Storage=> Preferred install location - чекваш човката на SD Card, и местиш каквото можеш на картата.
Максимално съм преместил приложения в SD картата, но пак се получава дори съм задал по подразбиране да се инсталират приложенията в SD картата.

Xiaomi 12T/8/128
Цитирай

От десетина дена тествам телефона, като цяло съм доволен. Две неща ме притесняват.

Първо МНОГО загрява, от малко работа. Направо пари. В областта около камерата, предполагам процесора е там някъде? Как е при вас? Ако така е нормално предполагам няма да има много живот.

Второ, андроид ми казва, че Cell Standby и Phone Idle харчат общо над 60% от батерията(по над 30% всяко). GSam battery monitor казва, че Phone radio харчи 65% от батерията. Както и да го ползвам, със, без 3g. Екрана го дава само 6%. Много странно ми е разпределението спрямо други телефони, които съм пробвал. Телефона издържа около ден и половина не особено натоварен. Всъщност както и да го натоварвам толкова издържа някъде... При вас как са тези показатели?
Цитирай

Здравейте,

Някой ползва ли руутнат телефон и ако да, може ли кратки инструкции за рууут-а, както и впечатления от някой ром?

Поздрави
Цитирай

Някой успя ли да намери стабилен начин за рутване на телефона (конкретно за белия ме интересува)?

EDIT: Намерих и вече съм с руут. Сега ще търся начин за Repartition.

Samsung Galaxy S7 Edge G9350
Цитирай

Хора, изчетох буква по буква всеки пост в тази тема. Прегледах доста онлайн предложения за закупуване на 4500. В описанието дават различни характеристики, за бял, черен и т.н. И сега, извинявам се за лаишкия въпрос, обаче, аз като си го купя как може да съм сигурна, че са ми продали последната версия с 1200 MHz и Android 4.1 Jelly Bean, а не някакъв залежал? Къде по самия апарат го пише това и пише ли го изобщо?
Цитирай

Pet5 написа:Хора, изчетох буква по буква всеки пост в тази тема. Прегледах доста онлайн предложения за закупуване на 4500. В описанието дават различни характеристики, за бял, черен и т.н. И сега, извинявам се за лаишкия въпрос, обаче, аз като си го купя как може да съм сигурна, че са ми продали последната версия с 1200 MHz и Android 4.1 Jelly Bean, а не някакъв залежал? Къде по самия апарат го пише това и пише ли го изобщо?

Изпуснала си някоя и друга буква........... Wink ,на няколко места пише,изваждаш батерията и под нея трябва да има надпис: Prestigio 4500 TDUO.Това значи,че е с процесора на 1.2 Ghz.После можеш да инсталираш някоя програма,има много такива,които да ти дадат пълна информация.
Освен това всички 4500 вече са с Android 4.1.1 Jelly Bean. Това също го пише. Android

Xiaomi RedMi Note 5 , LENOVO A7000 , Lenovo K5, Lenovo K6 NOTE, Prestigio 4500 DUO,  LENOVO A536 ,X96 MINI ANDROID TV BOX, MXQ PRO 4K



 






Цитирай

На моя дори и на кутията си пише че е с 1200 процесор.

Samsung Galaxy S7 Edge G9350
Цитирай

Satmann, благодаря за отговора Smile . Прочетох, разбира се, че всички вече са с Jelly Bean, но при някои телефони, които разгледах в магазините онлайн прочетох в описанието Android 4.0. Затова си помислих, че може да има някъде залежали бройки от по-старите и исках да знам как бих могла да съм сигурна. Що се отнася до кутията ... хм ... все пак сме в България ... абсолютно допускам, че някои безскрупулни търговци не биха се поколебали да злоупотребят само и само да си шитнат стоката.
Още веднъж благодаря! Изключително полезен форум, научих страшно много неща! :bow:
Цитирай

Реално,който и модел 4500 да вземеш,няма да усетиш никаква разлика в работата!На този,който е с ICS му ъпдейтваш Андроида до JB.Ако искаш най-новото,можеш да изчакаш да дойдат в България тези с четириядрените процесори:
http://www.prestigio.com/catalogue/Multi...e_5300_DUO или тези с Интелския процесор :
http://www.prestigio.com/catalogue/Multi...Phone_5430. Android

Xiaomi RedMi Note 5 , LENOVO A7000 , Lenovo K5, Lenovo K6 NOTE, Prestigio 4500 DUO,  LENOVO A536 ,X96 MINI ANDROID TV BOX, MXQ PRO 4K



 






Цитирай

Готово! Якоооо! Даже няма такъв емотикон Big Grin . БГ клавиатура си му е сложена. Чува се по-глухо, от това на което съм свикнала, и мен ме чуват по-глухо. Ще докладвам пак след като го поексплоатирам малко.
Цитирай

Айде,честито! :cheers:

Xiaomi RedMi Note 5 , LENOVO A7000 , Lenovo K5, Lenovo K6 NOTE, Prestigio 4500 DUO,  LENOVO A536 ,X96 MINI ANDROID TV BOX, MXQ PRO 4K



 






Цитирай

Благодаря! :cheers:
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)