Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

PRESTIGIO MultiPhone 4500 DUO, 3G-представяне и софтуер

satmann написа:За шотовете,натискаш бутон POWER и бутон за намаляване на звука отляво на телефона.

Появи ми се съобщение,за инсталиране на НАВИТЕЛ с 90-дневен пробен период,дадох да се инсталира и нищо...


Това за шотовете не успявам да го направя Sad . Намлявам звука, изкл. тела ... ама не и шот =(
Цитирай
Аксесоари

натискаш ги едновременно
Цитирай

... и задържаш докато се чуе щракане и видиш шота. Не става мигновено, както може би си мислиш. Ако се намаля звука, значи синхрона на пръстите не е точен Wink

Alcatel One Touch 302 » Sony J70 » Nokia 7250i » SE K700i » SE T700i » SE Xperia X8 » Prestigio 4500T » Samsung Galaxy S3 Neo » Samsung Galaxy A5 (2017)
Цитирай

Ползвам съм и двата... всъщност, един, но му смениха дъното в сервиза. Не съм усетил някаква разлика между двата чипсета като скорост, единствено JellyBean прави доста по-добри снимки, но (както писаха някои други) изглежда наистина нещо приглушава звука. Firmware .24, последният засега.

И със "залежала" бройка, въобще не са те прекарали, освен на чисто психологическо ниво. Tongue

Имам един въпрос - търся си weather widget, който да не заема много пространство, а и да ми оставя часовника. На всички промоционални картинки на 4500 (виж и аватара ми) си има някакъв стандартен Prestigio widget.

Аз такова нещо нямам, нито като бях с ICS 4.0, но с "желето". Някой има ли идея откъде да го сваля? На сайта на Prestigio дава "Error 404 Not found". Sad

За да е напълно ясно, питам за ето този widget.


EDIT: Нещо, което пропуснах да спомена по въпроса с избора на Prestigio телефон. Лично за мен 4500 твърдо е най-добрият им вариант, дори в сравнение с новия Intel-ски процесор на 5430. 4500/4500T имат най-добрия дисплей от всичките им телефони и като резолюция, и като качество на панела. Всъщност даже е един много добър IPS панел. Сравнявал съм го с IPS дисплея на Nexus 4, кото има един приятел и въпреки, че отстъпва като резоюлция, като цветове и особено като ъгли на видимост твърдо бие Nexus 4-ката.

Всичките им останали дисплеи са не само с по-ниска резолюция, но и евтин TN дисплей.

Черен Prestigio Multiphone 4500 TDUO Jelly Bean 4.1.1
Цитирай

Здравейте, изчетох тука всичко и явно телефончето си заслужава много...
Интересува ме, дали някой го е ползвал само с 1 сим карта, и сим карта за пренос на данни ???
имам 3G флашка, ня която има сим карта, казаха ми че мога да я позлвам на телефон.Интересува ме , дали мога да ползвам 4500 , само с Боб-ската си карта и картата от флашката ми , за достъп до интернета???

П.С : Намерих , явно по-нов модел с четири ядрен процесор, но го има само в официялния сайт,Интересно е че технополис го предлагат на нашия пазар вече...

ето линк : http://www.technopolis.bg/b2c/details/57...NE-5300-WH

и към официялния сайт : http://www.prestigio.com/catalogue/Multi...e_5300_DUO

Надявамс е някой да ми обясни за по-горе въпроса ми !!!
Цитирай

Здравейте! Надявам се да не ви е омръзнало да отговаряте на въпросите! Big Grin

Вчера си купих този модел и за сега съм доволен. Имам само един въпрос - При вас телефона почвали да се загравя след около 10 минути работа?
Цитирай

Някой има ли проблем с новият Скайп? От както ъпдейтнах, скайпа постоянно force close-ва веднага след стартиране.

Samsung Galaxy S7 Edge G9350
Цитирай

Banditoo написа:Здравейте! Надявам се да не ви е омръзнало да отговаряте на въпросите! Big Grin

Вчера си купих този модел и за сега съм доволен. Имам само един въпрос - При вас телефона почвали да се загравя след около 10 минути работа?


Ммм..... даа Smile .Загрява ,около камерата . :proud:

Nokia X2
Honor 7 - Grey 64GB
Huawei M2 10.1" 64GB
Цитирай

cveteca написа:Някой има ли проблем с новият Скайп? От както ъпдейтнах, скайпа постоянно force close-ва веднага след стартиране.


Ехоо, никой ли тук не ползва Скайп? Wink

Samsung Galaxy S7 Edge G9350
Цитирай

Аз нямам проблем .

Nokia X2
Honor 7 - Grey 64GB
Huawei M2 10.1" 64GB
Цитирай

Колеги, ако някой си е купил ЧЕРЕН 4500 от магазин "gps-6", моля да потвърди, че наистина е TDUO както го рекламират в сайта си в "ОПСАНИЕ" - "ЗАБЕЛЕЖКА".
http://gps-6.com/895-%D1%82%D0%B5%D0%BB%...00-duo.htm
Гледам в сайта на престижио, че са им партньори, ама малко не ми се вярва никъде, поне аз, да не мога да открия черно ТДУО, освен в техния магазин.

Prestigio 4500 TDUO Black
Цитирай

Нали знаеш, че ако е с двуядрения процесор има проблем с GPS?
Цитирай

vaso22 написа:Нали знаеш, че ако е с двуядрения процесор има проблем с GPS?

?!? то и двата са двуядени и 1 Гхз и 1,2 Гхз?!?

Prestigio 4500 TDUO Black
Цитирай

Тоя на 1,2 има проблем
Цитирай

Какъв пък ще да е тоя проблем и защо аз го нямам.....

Samsung Galaxy S7 Edge G9350
Цитирай

новия чипсет има проблем с gps. ти с кой чипсет си?
Цитирай

vaso22 написа:новия чипсет има проблем с gps. ти с кой чипсет си?

Не мисля, че 4500 го има с друг чипсет освен МТ6577. От тук следва, ако съм прав де, че всички по твоята логика трябва да имат проблем ?!?! Може и да бъркам :angry: :cheers:

Prestigio 4500 TDUO Black
Цитирай

Прочети. Има писано по въпроса. МТ6577Т на 1,2 има проблем с GPS. Жената има 4505 с въпросния чипсет и проблема е налице. При други модели със същия чипсет също има проблеми

6577 - 1 ghz
6577T - 1,2 ghz

Дори ако погледнеш заглавието на раздела ще видиш, че го има в 2 варианта
Цитирай

според мен 6577Т е просто овърклокнат 6577 , разликата е само в честотата иначе всичко друго им е еднакво. Може и да греша.

Prestigio 4500 TDUO Black
Цитирай

Според тебе може и така да е, но фактите са други
Цитирай

Имам от скоро Пестижио 4500Т ДУО 'много загрява дори при външна температура 34 градуса като поработи изключва се сам ,трябва да истине и тогава мога да го включа . Излиза ми надпис 'че андроида е изключил телефона и т.н. Някой може ли да ми каже нещо по въпроса .
Цитирай

George BG написа:Имам от скоро Пестижио 4500Т ДУО 'много загрява дори при външна температура 34 градуса като поработи изключва се сам ,трябва да истине и тогава мога да го включа . Излиза ми надпис 'че андроида е изключил телефона и т.н. Някой може ли да ми каже нещо по въпроса .

Според мен трябва да го смениш гаранционно. Моят не прави такива проблеми. Разбира се понякога загрява малко около камерата, но това е при много телефони, а и никога не е угасвал сам.

Samsung Galaxy S7 Edge G9350
Цитирай

Днес си поръчах TDUO, утре го чакам, пък да видиме дали ще има здраво псуЯНИЕ :cheers: :cheers: :cheers:

Prestigio 4500 TDUO Black
Цитирай

iupi написа:Днес си поръчах TDUO, утре го чакам, пък да видиме дали ще има здраво псуЯНИЕ :cheers: :cheers: :cheers:

мдаааа, ще има............т.е. ИМА =( =( ( Offtopic )

Prestigio 4500 TDUO Black
Цитирай

И защо ?

Nokia X2
Honor 7 - Grey 64GB
Huawei M2 10.1" 64GB
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)