Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Благодарност

Специални благодарности на @centur
Цитирай
Аксесоари

Огромни благодарности на Peshec и LG_User. Помогнаха ми за нещо, което нямаше да мога да направя сам. :cheers:

Intel Core i5-4690K | Asus Maximus VII Hero Z97 | EVGA GTX 780 SC ACX 3GB | Corsair Vengeance Pro 8GB
WD 1TB | Crucial MX100 256GB SSD | Corsair RM750 | NZXT H440 | Windows 8.1 Pro
Цитирай

Благодарности на rumo ! Много сериозен!

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
Цитирай

Специални благодарности на @Luda6ky затова че винаги помага.
Цитирай

Нaй-много благодарности за мен заслужава vargala81,тоя човек е много точен,търпелив и умен,ако не беше той нямаше да се справя,Благодаря му за отделеното време и всичко което прави,направо се прекланям пред него :bow: :bow: :bow: :bow:

да си жив и здрав и все така да помагаш на такива като мен :bow: :bow:
Цитирай

Като се замисля,аз никога не съм писал в тази тема,така че е време да го направя. Искам да изкажа искрени благодарности към създателите и модераторите на форума за това,че винаги са били точни,ясни и строги(което не се харесва от повечето потребители,но аз лично го уважавам много). Също искам да благодаря и на всички потребители,които малко или много са ми помагали! Благодарности и за тези,които са подкрепяли мои мнения и твърдения! :cheers:

Desire 500 + SanDisk 8GB class 10 microSD card // JVC HA-FX3X
Цитирай

Благодарности на @papalin4o, за доверието към мен, дано е било оправдано! :cheers:

LG G2 + SGS⁴ Active + Galaxy Note III                                
                                                                             UCCW Skins
Цитирай

Ейййййй, изпревари ме, тъкмо щях да пиша и аз тука. Всичко е шест :cheers:

Та ето какво щях да пиша:

Здравейте всички на този страхотен форум.
Надали има потребител които да не е засичал нито едно мнение на @pikpik
Искам да му кажа едно огромно БЛАГОДАРЯ. Това е Човек /с главно Ч/ на който може да се разчита.
Не го познвам лично, но без да разпитва, без да увърта се съгласи да свърши много важна за мен услуга.
Не напразно съм му гласувал доверие, което го спечели!
Задъжлително когато някой ден имам път през Пловдив ще се отбия да се запозная лично с него!
Благодаря ти Наско!
Жив и здрав да си, ти и твоето семейство и да посрещнете едни страхотни празници!

http://www.papalin4o.com
Аксесоари за всички мобилни устройства!
Цитирай

Искам да изкажа огромните си благодарности към vargala81! Човекът отдели няколко часа, в петък вечер, за да се занимава с брикнатия ми телефон. И успя да реши проблема! Ако не беше той - слушалката вече щеше да е полетяла към вечните ловни полета или поне от четвъртия етаж. Честно да си кажа, не вярвах, че все още има такива хора. Vargal, благодаря за отзивчивостта, благодаря за търпението, благодаря за усърдието! :bow:


Искрено се надявам, някой ден, по някакъв начин да успея да ти върна услугата.

Poco F1

Цитирай

И aз ти блaгодaря зa доверието Christmas


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай

Благодаря на @ivanski_2, че ми прати биографията на Стин Джобс :cheers:

Samsung Galaxy S2 4.4.2 NeatROM
Цитирай

Искам да благодаря на @italinea. Отново изключително точен, коректен... тия три неща :bow:
Цитирай

Благодарност на deffecto че ми помогна да си руутна телефона Smile Много добър човек и помага Smile

Iphone
Цитирай

Здравейте Smile И аз бих искала да подкрепя и да благодаря на vargala81
Винаги отзивчив и любезен! Smile
https://www.androidbg.com/forum/topic355...us-l3.html
Цитирай

maggik написа:Здравейте Smile И аз бих искала да подкрепя и да благодаря на vargala81
Винаги отзивчив и любезен! Smile
https://www.androidbg.com/forum/topic355...us-l3.html
Сподели го в тази тема.

iPhone 12 mini Space Grey
Цитирай

Благодаря на @suffer за пратката! :thumbup: :bow:

|||ПРАВИЛА|||¸.·´¯Facebook, Twitter, G+, YouTube и Vbox¯´·.¸|||ЕКИП|||
@Luba6ky Задавайки въпроси на PM, унищожавате форума!
Цитирай

Благодаря на dessyteneva, че се отзова на молбата ми веднага и разчисти обявата. Smile
Цитирай

Благодаря на Luba6ky и на inqubus за помощта за инсталиране на ADB и Fastboot Smile

Iphone
Цитирай

Благодарности към vargala81 . Отговаря ми на всеки тъп въпрос. Писаниците ни са на лично, затова не давам линк.

LG P970 > Nubia Z5s Mini > LG G2 > Huawei P7 > Redmi Note 3 Pro > Meizu M6 Note > Redmi Note 7 > Huawei P30 > Huawei P40 Pro

Цитирай

Искам тук да изкажа моята голяма благодарност към @TopGun, който с това свое мнение: https://www.androidbg.com/forum/post765098.html#p765098 разреши бързо и безпроблемно един "казус" възникнал от нищото. Нека бъде все така обективен и безпристрастен :bow: :thumbup:


Цитирай

Искам да благодаря на s01o за помощта днес. Той знае за какво. (linux командите са ми доста непознати) :thumbup:

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай

Искам да Благодаря на @Eastern и @quovadis, за помощта в тази тема : https://www.androidbg.com/forum/topic544...irama.html, те ми помогнаха да се свържа със сервиз и да си изпратя лаптопа :thumbup: :thumbup:

LG Optimus G  => Xiaomi redmi note 3=>Huawei p10 lite=>Xiaomi redmi note 8 pro=> Poco F3
Цитирай

Искам да благодаря на колегата papalin4o. Преди малко говорих с него и въпреки тъпите ми въпроси , той остана хладнокръвен, отговори ми точно и ясно на запитването, както по принцип го е правил винаги. Мога да кажа за него, че е един много точен човек и за напред ще продължа комуникацията си с него Smile


Цитирай

costi.kocev написа:Искам да благодаря на колегата papalin4o. Преди малко говорих с него и въпреки тъпите ми остри въпроси , той остана хладнокръвен, отговори ми точно и ясно на запитването, както по принцип го е правил винаги. Мога да кажа за него, че е един много точен човек и за напред ще продължа комуникацията си с него Smile

Аз също искам да му благодаря. На мен също ми отговаряше на всички тъпи въпроси без да каже нещо странично. Продължавай все така и очаквай поръчка :bow: през лятото Lol .

[highlight=#33b5e5] Black [/highlight][highlight=black] Sony Xperia SP [/highlight]
[highlight=#33b5e5] ---> [/highlight][highlight=white] JBL Tempo In-Ear [/highlight]
Цитирай

Благодарности още веднъж на @jorrddan, за navigation съпорта днес. Идвам ли пак към София, задължително почерпката е от мен. :cheers:

LG G2 + SGS⁴ Active + Galaxy Note III                                
                                                                             UCCW Skins
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)