Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Благодарност

И aз искaм дa блaгодaря нa jorrddan, помогнa ми дa решa 1 проблем който ме тормозеше от 5-6 месецa, но все не се решaвaх дa питaм зa него във форумa! Блaгодaря и нa този чудесен форум и нa всичките му потребители!!!


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
Аксесоари

Изказвам благодарноста си на iuly_vn за голямото пролетно почистване на темите ми! :cheers:

Wildfire S •  iPhone 4 S • Nexus 4 KitKat
•  Wildfire S UtilityMod RecoveryMS Utility  •
Цитирай

Специална благодарност на pikpik за това, че направи повече отколкото очаквах и по своя инициатива.
Специална водка или бира, в зависимост от сезона, са записани на сметка и чакат да ги и, консумира.
Благодаря!

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай

Благодарности на @Eastern, че отдели от времето си за моите прищявки! :bow:
По един или друг начин, ще върна жеста. :cheers:

LG G2 + SGS⁴ Active + Galaxy Note III                                
                                                                             UCCW Skins
Цитирай

Благодаря на vargala81 който винаги отговаря на въпросите ми. Smile

>> Huawei P8, Razer phone 1, Razer phone 2, Asus ROG phone 2 <<
Цитирай

Благодарности за vargala81 , за помощта и отделеното време ! Спаси ми optimus - а от сервиз ! Wink

# LG Optimus One # Moto G
Цитирай

Ииииии отново благодарности на pikpik, има много пиене по света и все за него предназначено.

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай

Много благодарности на ZaRko, който се занимава с мен за една приумица за десктопа ми :thumbup: :cheers:
Цитирай

Много благодаря на vladdark. Heart
Цитирай

НАЙ - ГОЛЕМИ БЛАГОДАРНОСТИ НА МОЯ УЧИТЕЛ В АНДРОИД ТЕЛЕФОНИТЕ - s-u-f-f-e-r . Човек, който РАЗБИРА от техника и е готов да ти помогне с каквото може! Dance Android Smile
Цитирай

Благодаря на @dido123 и на @olele39 за помагането в разрешаването на проблема ми с едни пешеходни пътеки :bow: :cheers:
Цитирай

Хиляди благодарности на tromto за това, че ми обясни как действат нещата с ромовете при LG Smile

Samsung Galaxy S6 | Stock 6.0.1
Цитирай

По принцип моето не е предложение, но сметнах за най-правилно да го напиша тук. Smile Поздрави на екипа за добрата работа напоследък, хубаво е че фейсбук страницата на сайта се по раздвижи малко и то с винаги свежи коментари и много точни. Браво и на @Luba6ky за интервюто с LG Bulgaria, което беше на доста добро ниво и без баластни въпроси. Keep that way! Smile

[note=jorrddan]
Преместих поста в подходящата, според мен тема.[/note]

'Love and sex are two things that really hang people up. And why that is..... I’ll, I’ll never fully understand.'
Stay open minded and... Be paranoid
Цитирай

Огромни благодарности на pikpik,за услугата която ми направи!Жив и здрав ,а ако се срещнем - бирата е от мен!
Цитирай

pikpik :cheers: :cheers: :cheers:

|||ПРАВИЛА|||¸.·´¯Facebook, Twitter, G+, YouTube и Vbox¯´·.¸|||ЕКИП|||
@Luba6ky Задавайки въпроси на PM, унищожавате форума!
Цитирай

Специални благодарности към @dedovec !


Цитирай

И аз искам да изразя огромни благодарности на vargala81,който спаси телефона ми от полет към кофата(образно казано)и естественно на колегата BE6i4 точен и отзивчив винаги. :bow:

LG G4 BL/LG L9 II/PRIVILEG MPC -1 Android 4.0.1
Цитирай

Искам да Благодаря МНОГО на jorrddan свърши ми работа и ми помогна веднага , жив и здрав :cheers: а ако се видим на живо няколко :cheers: те чакат от мен .....
Цитирай

Благодаря изключително много на Luba6ky за разбирането при една странна ситуация. Оценявам го! :thumbup:

nexus 6P
Цитирай

Добри впечатления от @jorrddan
Помага на всички, има добро отношение към потребителите, без да прави излишни "забележки" и да "поучава"..!
Много други могат да го вземат за пример...
:cheers:
Цитирай

Искам да изкажа огромни благодарности на хората, които днес ми помогнаха в начинанието ми : @ZinedineZidane, @GH0STFACE, @pikpik.

Благодаря ! Smile


Цитирай

Благодаря на @jorrddan, за споделянето на код за отстъпки.

Трудно е да си тъп, особенно за околните!
Цитирай

Благодаря на тези, които ми прочетоха поста, взеха си бележка и за няколко дни направиха този лек редизайн на блога Ви Smile Сега е доста, доста по-добре!

Etiam si omnes, ego non. 
Цитирай

Огрмони благодарности към колегата @bukich :thumbup:

Страшно точен пич Cool


Цитирай

Искам да изкажа мойте благодарности на колегата vargala81. Помогна ми да руутна, отключа bootloader, и инсталирам рековъри на LG Optimus 4X :cheers:
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)