Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Благодарност

Благодарности на Марио(@aktavis), за отзивчивостта и коректното отношение! Супер точен колега. :bow: :cheers:

LG G2 + SGS⁴ Active + Galaxy Note III                                
                                                                             UCCW Skins
Цитирай
Аксесоари

Благодаря за коректното отношение и доверието което ми е гласувано откакто съм регистриран в този форум :thumbup: :bow: :cheers:
Цитирай

Здравейте, моето мнение за форума е:
1-Тук цари много приветлива атмосфера.
2-Високо ниво на взаимопомощ,
Много помощ съм получил от форума.
Благодарности на абсолютно всички, опитващи се да помагат!

Xiaomi Mi3 16GB
Цитирай

Огромни благодарности на @suffer за съпорт-а ,отзивчивостта и отделеното време в една необичайна ситуация.

Благодаря! Smile

Samsung Galaxy S4 mini
Цитирай

Много благодаря на Деси за опита да събудим една умряла с4-ка. Big Grin

Choosing...
Цитирай

Stargate - изключително точен колега Cool
Цитирай

@VGR-Благодаря за РАМ паметта Smile .
Цитирай

Отново изявявам благодарност към Luba6ky, който винаги се отзовава. :cheers:


[b][Изображение: 355814.jpg][/b]
Цитирай

Искам да благодаря на mitakvd за трите теми които написа в раздела на Lenovo, за които го помолих! Евалата! :bow:

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай

Специална благодарност на fenato!!!

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай

Благодарности към колегата @mdjurov, за активността и представянето(за мен лично е такова, защото не използвам от доста време нелегален софтуер на дроидчетата си) на нови теми за дадени лаунчери, живи тапети ... в разделът Визуални модификации на Android, както и за отзивчивостта му към мои прищевки!

LG G2 + SGS⁴ Active + Galaxy Note III                                
                                                                             UCCW Skins
Цитирай

Огромни благодарности към @vargala81 и @jorrddan за помоща, търпимостта и отзивчивостта, които проявиха към мен относно лавината от въпроси, с които ги "заринах" в подраздела за LG-P880. :bow: :cheers:

LG Optimus 4X HD 1/16 -> S3 Neo 1.5/16 -> Huawei P10 Lite 3/32 -> Samsung A50 4/128 -> Redmi Note 9 Pro 6/128 -> Mi 10T 5G 6/128 -> S23 Plus 8/512
Цитирай

Отправям специалните си благодарности към Наско (pikpik) за поредната услуга, която ми направи вчера! Страхотен човек и приятел! :cheers:
Най-искрено му желая късмет и стискам палци (той си знае за какво)!
Цитирай

Огромни благодарности на Be6i4 :bow: :cheers:

Google Pixel 4 XL + Amazfit Bip
Историята ни учи, че нищо не научаваме от историята. ( Георг Хегел )
Цитирай

Аз Благодаря за пожеланията на Администраторите, че се сетиха за мене и най вече за рожденият ми ден!!!

Аз ползвам Sony Xperia Z1 Compact
Цитирай

големи благодарности на mitakvd...........
Цитирай

Огромни благодарности на bodonance!!! :cheers: :cheers: :thumbup:

Huawei Pad T3,Huawei 10 Pro,Huawei P30 Pro
Цитирай

Искам да благодаря на модератора centur .Много точен и отзивчив.Винаги помага с каквото може и знае. :cheers: :bow: :cheers:


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай

Благодарности към всички автори на теми в раздел Samsung Galaxy SII за изчерпателната информация, без която сигурно щях тотално да си брикна телефона. :cheers:

Запознайте се с Правилата на форума. | Устройства: ZTE Blade III, Sony Xperia Z (dead)
Предишни: Nexus 7 2012, ZTE Blade, Samsung Galaxy SII NFC | Други: Toshiba Encore, Nokia Lumia 630, Apple iPad mini
Цитирай

Искам да благодаря на vargala81 за напътствията за 2 телефона LG и за бързата реакция.

Също така благодаря и на Nairda за направеният подарък от негова страна! :bow: :bow:

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай

А аз ти благодаря на теб :bow: Знаеш си защо. Много стана да черпя май.

Google Pixel 4 XL + Amazfit Bip
Историята ни учи, че нищо не научаваме от историята. ( Георг Хегел )
Цитирай

Искам много да благодаря на Be6i4 за помощта която ми оказа. Да, не тръгна WM, но поне телефона отново работи. :cheers:
Цитирай

А аз ти благодаря не теб, че поне има хора, които оценяват това, което всички модератори се опитваме да правим - а именно да помагаме. :bow: :thumbup:
Поста мои е продиктуван от грозните писания, които получих от определен човек в FB, след като му спрях достъпа до форума, забележете за спазване на правилата тук.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай

genko_kars написа:Лични благодарности към Божидар в понеделник му пратих телефона си Lenovo P780 купен чисто нов от китайски сайт,но с много смотан софтуер.Днес си получих ЧИСТО НОВИЯ телефон рутнат работещ перфектно със отлично меню.
Още веднъж лични благодарности !!!
Весело посрещане на празниците!!! Christmas
Цитирай

Весело посрещане на новата 2014г на целия екип на Android.bg Smile

Apple iPhone 7
Lenovo
VIBE P2; 
XDA= Mitky82
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)