Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Благодарност

Честита Нова година на всички в форума и сайта! Да сте живи, здрави и щастливи! Специални благодарности на Божидар Be6i4, за многократната помощ и подкрепа, която ми оказа през изминалата 2013 г. Бъди жив и здрав, Be6i4! На илядиш :-) Наздраве :-) :thumbup:
Цитирай
Аксесоари

Искам да изкажа своята благодарност към колегата Bodonance който ми обесни доста неща които не знаех за компютърните компоненти и ме насочи към правилният избор който трябва да направя !

Redmi Note 7 3/32GB

Цитирай

Искам да благодаря на всички, които по един или друг начин са ми помогнали в форума, без вашата помощ нямаше да се справя. Винаги има какво да научиш още. :cheers:

ps Не изреждам имена, защото не са 1-2-3... и със сигурност ще пропусна някой, те си знаят кои са.

LG Optimus 4X HD 1/16 -> S3 Neo 1.5/16 -> Huawei P10 Lite 3/32 -> Samsung A50 4/128 -> Redmi Note 9 Pro 6/128 -> Mi 10T 5G 6/128 -> S23 Plus 8/512
Цитирай

Искам да благодаря на колегата ZinedineZidane за съдействието му по молбата ми от #41 в тази тема: https://www.androidbg.com/forum/post1153...l#p1153409 !

Xiaomi mi 9 lite
Xiaomi redmi note 4x
Цитирай

Искам да изкажа едно голямо БЛАГОДАРЯ на целия екип на Android BG, че ми отделихте време, за да ми помогнете кой телефон/таблет да избера! ! ! :cheers:

Apple iPhone 6s user  
Цитирай

Огромни благодарности към колегата Spellbound91 :bow: :thumbup: :cheers:
Дъщеря ми е във възторг от телефона.

Google Pixel 4 XL + Amazfit Bip
Историята ни учи, че нищо не научаваме от историята. ( Георг Хегел )
Цитирай

Благодаря на админите че ме върнаха във форума!
Цитирай

Благодарности (отново) към Бешич! :bow: :thumbup:

Google Pixel 4 XL + Amazfit Bip
Историята ни учи, че нищо не научаваме от историята. ( Георг Хегел )
Цитирай

И аз трябва да му благодаря на Бешич. Бързия отговор на ЛС обясни ми всичко и ми помогна да направя избора си :thumbup: :thumbup: :bow: :bow: Rock
Цитирай

Понеже съм прост, пиша чак сега.
Изкам да изкажа огромната си благодарност към колегата ИванМатин .
Няма такъв човек, просто.
Благодаря!

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай

jorrddan написа:Понеже съм прост, пиша чак сега.
Изкам да изкажа огромната си благодарност към колегата ИванМатин .
Няма такъв човек, просто.
Благодаря!
Колега, винаги Smile

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай

Големи благодарности към jorrddan! Изключително точен във всяко едно отношение!

Xiaomi 11T Pro 256GB Moonlight White
Xiaomi Mi 11 256 GB Midnight Gray
Honor View 20 128GB Sapphire Blue + Honor MagicWatch 2 42mm Agate Black
Цитирай

Големи благодарности към emski_vas и ZinedineZidane! Винаги точни и насреща да помогнат. :cheers:

Благодарности и подкрепа за YankoA! :thumbup:

'Love and sex are two things that really hang people up. And why that is..... I’ll, I’ll never fully understand.'
Stay open minded and... Be paranoid
Цитирай

Offtopic Искам да изкажа благодарности към mdjurov за активността и нещата , които винаги успява да сподели. Малко са тези хора и трябва да бъдат уважавани :bow:

Samsung Galaxy Note 4
Цитирай

dottysbb написа:Offtopic Искам да изкажа благодарности към mdjurov за активността и нещата , които винаги успява да сподели. Малко са тези хора и трябва да бъдат уважавани :bow:
Колега dottysbb, благодаря за хубавите думи. В крайна сметка, нали за това е нашият форум - да си помагаме и да си споделяме всичко от света на ОС Андроид. Опитвам се да бъда полезен на всеки и ще продължа да го правя. Благодаря на всички, които ме подкрепят! Много благодарности към целият екип на Android BG, за това, че съществува този изключително полезен форум и специално на моите приятели Божидар / Be6i4 /, Владо / vladdark / и Радо / rado__8 /. Весела Коледа и щастлива Нова Година момчета и момичета от Android BG форум! Christmas :bow:

Samsung SM-N975F Galaxy Note 10 Plus; Samsung SM-N9005 Galaxy Note III LTE Phronesis Rom N7 v7.0-Android 6.0.1

Цитирай

И аз искам да изкажа благодарности на mdjurov, преди вече доста време сигурно цяла вечер ми отдели да ми обясни как да работя с дадена програма, накрая даже и клип ми направи кое как се прави :cheers: :cheers: :cheers:
Цитирай

Специална, извънредна и свръхголяма благодарност на Claping Monkey за жеста!
Той е дядо Коледа за малката ми щерка.
Задължен съм много.
Весели празници!

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай

Големи благодарности на @johny! Помогна ми наистина много!

Xiaomi 11T Pro 256GB Moonlight White
Xiaomi Mi 11 256 GB Midnight Gray
Honor View 20 128GB Sapphire Blue + Honor MagicWatch 2 42mm Agate Black
Цитирай

Искам да благодаря на екипа за обновлението на форума.
Много е красиво и ми се иска и със сайта да направита така прекрасен интерфейса. Smile

Samsung Galaxy S6 64GB White 
Цитирай

Аз пък искам да благодаря на екипа да бързото справяне с бъговете на новата платформа Smile

времето е като парите - никога не стига
Цитирай
Thumbs Up 

Искам да благодаря на екипа на форума, за навремената работа по отстраняване на досадния z-index на login формата. Или казано на прост език, на оправяне на проблема, с формата за влизане във форума, където тя беше зад форумите в платформата. Cool

Трудно е да си тъп, особенно за околните!
Цитирай

Искам да благодаря на dedovec, че е един от малкото, които разбират какво искам да кажа!

iPhone 12 mini Space Grey
Цитирай

Благодаря на nmnikolov за помощта при смяна на линковете в темите на GPS раздела!


Мързелът всъщност е доста гадна работа, не можеш да спреш за да си починеш...
LG G2 16GB / Xiaomi Redmi Note 8
Цитирай

Целия екип ви е благодарен, за невероятната помощ, която ни оказахте в тази трудна задача.
Цитирай

Благодарности за колегата @mdjurov!
Много добра работа вършиш, дано не ти взима много от времето. Голямо браво и за поддръжката на темата за SolidExplorer!

'Love and sex are two things that really hang people up. And why that is..... I’ll, I’ll never fully understand.'
Stay open minded and... Be paranoid
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 11 гост(и)