Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Благодарност

Едно голямо БЛАГОДАРЯ и на колегата CENTUR :bow:
Страшно отзивчив е и помага винаги когато може! :cheers:

Samsung Galaxy S10+/ Prism White


Цитирай
Аксесоари

Още веднъж едно СУПЕР ОГРОМНО БЛАГОДАРЯ на колегата pwf, че го ангажирах няколко дни за услуга, а той бе търпелив за изникналите в последствие закъснения. Който ме познава малко или много знае, че аз винаги се реванширам по един или друг начин и никога не забравям подобни неща Wink :cheers:

LG G2 + SGS⁴ Active + Galaxy Note III                                
                                                                             UCCW Skins
Цитирай

Благодарности на екипа за иконката :facepalm:
:bow: :cheers:

Samsung Galaxy S IV Mist Black - AOSP KitKat
Asus Transformer Prime - CM 11 KitKat
Цитирай

Благодарности на @s3v3n! Сключихме много добра сделка за хубав телефон!
Цитирай

varsea написа:
black`d3vil написа:Искам да благодаря на всички вас за това, че направихте този форум едно приятно и полезно място.
И аз Wink

+1 :cheers: :cheers: :cheers:

регистриран съм, чета и пиша в много форуми, и никога никой не ми е бил толкова полезен да свърша дадена работа, колкото този. Благодаря на всички за отзивчивостта и отговорността !
Цитирай

Благодарности за Galaxy Gio разделa! :bow:

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай

Искам да Благодаря на emski_vas за подаръка,който ми направи ! Благодаря :Smile Живот и здраве,ако се видим ще почерпя Smile

Подписът е променен от екипа на АндроидБГ
Цитирай

Искам да благодаря и на колегата suffer за коректното отношение към мен,времето което ми отделя и помощта,която ми оказва Smile Благодаря !!

Подписът е променен от екипа на АндроидБГ
Цитирай

Искам да изкажа огромната си благодарност на колегата Suffer , за помоща , която ми оказа ! Винаги на линия и много коректен ! Като каже , че нещо ще стане - то става ! :proud:


Цитирай

Да изкажа публична Благодарност на Слави(s3v3n) и баща му за услугите днес :bow: :bow: :bow: ...
Утре или в неделя кафето е от мен :thumbup:

LG G2 + SGS⁴ Active + Galaxy Note III                                
                                                                             UCCW Skins
Цитирай

Айде и аз да се впиша ... Искам да изкажа моите БЛАГОДАРНОСТИ към колегата centavar , за усилията, които положи да ми помогне да си руутна телефона ! :bow:

Devices: Sony Ericsson Xperia Neo 4.0.4  *rooted* ,  iPhone 3GS 16 GB Black *jailbroken* , iPhone 5S 16GB *jailed*, LG L70
OS: Windows 8.1, 10;
Цитирай

Благодаря на целия екип на форума и най-вече на Bæ6i4 затова, че направи темата ( https://www.androidbg.com/forum/topic168...-acea.html ) ВАЖНА. Въпреки, че вече пострадах ще ми се набива на очи занапред преди да си играя със РОМ-а Smile

Samsung Galaxy Ace GT-S5830 Android Gingerbread 2.3.3 16GB CWM Root
Цитирай

Искам да благодаря на TopGun, който отново доказа колко е голям :bow: :bow:
Цитирай

Благодаря на Koko0o^^, за това, че ме зарази с болеста наречена Custom Rom.Също така благодаря на всички от раздела Sony Ericsson xperia x8.

Samsung Galaxy Ace Plus GT-S7500 android 2.3.6 waiting for 4.1 SD 16GB CLASS 10
Цитирай

Благодарности към @e34v8 за iКабелчето :bow: :bow: :bow:
Вече го тествах и бачка перфектно :thumbup:

LG G2 + SGS⁴ Active + Galaxy Note III                                
                                                                             UCCW Skins
Цитирай

Супер щом работи :thumbup: Притеснявах се да не се набуташ с доставката за нищо, понеже не го бях пробвал пробвал.

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
Цитирай

Специални, огормни благодарности на Picpic, за винила, който ми изпрати и си облепих телефона. Стана страхотно, след 3 дни играчка. Picpic :bow: :bow: :bow: :bow: :bow: :bow: :bow: :cheers: :cheers:
Ето и как изглежда: https://www.androidbg.com/forum/post314838.html#p314838 пост #428

Google Pixel 4 XL + Amazfit Bip
Историята ни учи, че нищо не научаваме от историята. ( Георг Хегел )
Цитирай

Искам просто да похваля колегата Roshav^, за труда и времето, които е вложил в тази тема. Нямам време в момента, но при първа възможност, ще я прочета!
Благодаря колега! :cheers:

| Sony Xperia S |
Цитирай

Благодаря на Bæ6i4 затова, че само той отделя време на нашия раздел (Galaxy Ace). Може да не е много често, но винаги когато е нужен е на линия.

[highlight=blue]Samsung[/highlight] Galaxy Ace 16GB | CWM5 Root | Android Stock Gingerbread 2.3.6 |
Цитирай

Ако пропусна нещо - пишете на ЛС. :cheers:
Мерси!

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай

В този форум има определени хора, на които много държа и един от тях е @vladdark. Искам публично да изкажа Благодарности към него, за едни думи към мен, които никога няма да забравя.

п.п. @vladdark, очаквай Дедо Коледа превъплътил се в служител на Еконт да ти донесе нещо :cheers:

LG G2 + SGS⁴ Active + Galaxy Note III                                
                                                                             UCCW Skins
Цитирай

:cheers: Изпревари моя Дядо Коледа, но той ще те настигне... Все пак скоро ида към майнинген.
Цитирай

Само ако дойдеш и не се обадиш да си кажем по едно наздраве, ще ти идвам аз на гости у Шопландия :cheers:

LG G2 + SGS⁴ Active + Galaxy Note III                                
                                                                             UCCW Skins
Цитирай

Ами вероятността преди, около и след НГ да съм в Карлово е 99.99%... Christmas
Цитирай

Moже да си спретнем една импровизирана андроид среща в карлово. :cheers:

 Samsung Galaxy S8 Plus 64GB Midnight black
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)