Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Благодарност

Да не спамим повече в тази тема, предлагам да се разберем на лични или да пуснем темичка, може и други хора да изявят желание. Аз съм за Карлово.

LG G2 + SGS⁴ Active + Galaxy Note III                                
                                                                             UCCW Skins
Цитирай
Аксесоари

Благодаря на главния от мое име и предполагам от името на всички други в групичката "под наблюдение" които загоряхме заедно, че е разбран :thumbup: Весели рпазници Christmas


GT540, G2, G4, S8+, Note9, Galaxy Tab S4, Note10+

Цитирай

Най сърдечна благодарност от мен към CENTUR за това, че ми помага със своя опит и професионализъм. :bow: Желая на него и на всички, Весели празници Christmas

 Xiaomi Redmi Note 3 Pro - ROM  Xiaomi.eu
 Xiaomi Redmi 4x
 Xiaomi Mi A2 Lite


http://nick-name.ru/nickname/id911368/




Цитирай

искам да Благодаря на pikpik за стикерите със запазена марка - s3v3n =)

Подписът е променен от екипа на АндроидБГ
Цитирай

Благодаря на TopGun без чиято помощ, щеше да ми е много трудно да изклася по един не много приятен за някои предмет !! Rock :bow: :bow:


GT540, G2, G4, S8+, Note9, Galaxy Tab S4, Note10+

Цитирай

Аз благодаря за това че тук има достатъчно кадърни хора, от които научих неща които иначе нямаше как да науча, бъдете живи и здрави! Желая ви весели празници, аз ще празнувам след като сдам наряда си на 01.01.12 г.

Google Galaxy Nexus 4.3 root
Цитирай

Искрени Благодарности на колегата @yankoa, за отделеното време и сътвореного лого на Клуб "Samsung Galaxy Note" :cheers:

[Изображение: GNClub.png]

LG G2 + SGS⁴ Active + Galaxy Note III                                
                                                                             UCCW Skins
Цитирай

Благодаря на всички във форума, че ми помогнахте да се забавлявам пълноценно цяла година, а покрай това и научих разни неща. Супер сте всички :bow:

Google Pixel 4 XL + Amazfit Bip
Историята ни учи, че нищо не научаваме от историята. ( Георг Хегел )
Цитирай

Благодаря за подфорума SE Ray :coffee: :coffee:
Цитирай

Искам да благодаря на @suffer , за брилянтния съпорт, който ми даде за пореден път !


Цитирай

Малко ще повторим постовете , но какво да се прави ... Има хора които заслужават моята благодарност Smile

Искам да благодаря на всички колеги от Пловдив , по специално на @suffer @pikpik @ZinedineZidane @georgekodinov , за това че сме си изградили нещо повече от просто писане във форума и вече не сме само хора зад никове , а реални личности , които наистина като колеги гледаме да си помагаме един на друг :thumbup: Благодаря ви хора! :bow:


Цитирай

Благодарности на колегата @xn3k за времето, което ми отдели в писането на лични съобщения с мнение за разни нещица :bow: :bow: :bow: ...

LG G2 + SGS⁴ Active + Galaxy Note III                                
                                                                             UCCW Skins
Цитирай

Благодаря на @centur за отделеното време,за помоща,за отговорите на многото въпроси и за смяната на ромовете :thumbup: . БЛАГОДАРЯ ТИ ! :cheers:

~ SΛMSUNG GALAXY NOTE ll White ~
Special thanks to: s3v3n - !Respect Bro! Smile , dessyteneva , centur , UnlockHTC and more Wink !
Цитирай

благодаря на администратора на форума за бързата реакция относно отварянето на табове с левия бутон на мишката. много полезна функция поне за мен и коректно отношение от негова страна така че пак благодаря! (само да си кажа че няма грам ирония в това което казвам!)
Цитирай

специални благодарности от мен на Bae6i4 ,че ми помогна да открия една тема :thumbup: :thumbup: :thumbup:

LG G2 16GB Black Stock 5.0.2 ... Nexus 7 (2013) 32GB WIFI Stock 4.4.4
Цитирай

Благодаря на всички колеги които са ми помагали. Особенно в Galaxy S раздела! :bow:
Цитирай

Благодаря на всички и най вече на модераторите защото знам че не им е лесно.
От форума се научих толкова много и получих безценна информация.
Дори си взех и нов телефон от който съм адски доволен.

Благодарности и поклон. :bow:

Samsung Galaxy Note II
Jelly Bean 4.3
Цитирай

Специални благодарности на колегата @splendor за отделеното време, бързата реакция и помощта за несвойствените работи с които се захванах.
Като идвам по ваше село непременно ще те издиря да пиеме по няколко бири :cheers: :cheers:

Nexus S with GINGERBREAD 2.3.7 based on CyanogenMod 7.1 + Matr1x kernel up to 1.3gHz
Цитирай

Благодаря на @suffer за помощта му при избиране на нов WiFi рутер и съответно за многобройните отговорени мои въпроси покрай конфигурирането му. Smile

Mi 10 Lite 5G
Цитирай

Брагодарности и респект към centur,Be6i4,pikpik,Bodonance,s01o и още други, които със описанията си и помощта си ми помогнаха да се науча да си инсталирвам ромчета, да си оправям телефона, когато имам проблем и за други неща, които съм научил до сега. :bow: :bow:

Galaxy S GT-I9000 JB CM10 Nightly 4.1.1 [Kernel: Semaphore 2.0.6] & Galaxy S III GT-I9300 JB I9300XXDLIB 4.1.1
Register to NeoBux and make money from your computer!
Цитирай

Благодаря на pikpik, че отговори на въпросите ми точно и ясно и ме насочи към правилния избор, че и за по-малко пари. :cheers:
Цитирай

Искам да благодаря на niksapz , че ми показа светът на Андроид!

Sony Ericsson Xperia Play 2.3.4 Assassins work in the dark , to serve the light
Цитирай

Искам да благодаря на suffer за помощта за един HTC Magic.

:bow: Мерси! :bow:

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай

Искам да благодаря на st34,че отделя от свободното си време да ми помага за едно старо галакси!

iPhone 12 mini Space Grey
Цитирай

Благодарности на emski_vas за насоките и помощта във форума.

|||ПРАВИЛА|||¸.·´¯Facebook, Twitter, G+, YouTube и Vbox¯´·.¸|||ЕКИП|||
@Luba6ky Задавайки въпроси на PM, унищожавате форума!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)