Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Благодарност
#76

Аз пък благодаря на s3v3n, че ми каза как да си ънбрикна телефона :bow:

Motorola Milestone -> HTC Desire -> Desire HD -> LG Optimus 2X -> Galaxy Nexus -> Galaxy Note -> HTC One M7 -> Galaxy Note 3 -> iPhone 6 -> Galaxy S6 -> iPhone 6s -> Galaxy S9+
Цитирай
Аксесоари
#77

Искам да благодаря на kova4a, centur, RichardV, s01o, mcmlxx, vladdark, че помогнаха при flash на 2.3.4.
Благодаря! Ако някой е в София - може да пием бира :cheers:

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#78

st34 :bow: :bow: :bow:

Samsung Galaxy S20 Plus

Цитирай
#79

По-добре късно от колкото никога: Искам да благодаря на pikcho, s3v3n, GHOSTFACE, didonikolov и mystic. Без вас нямаше да съм толкова навътре в нещата, и все още вместо да помагам щях да търся тъпи отговори. Мерси :cheers:

Xperia X8 ->Samsung s4 -> S7 Edge 
Web developer
Цитирай
#80

Голяма благодарност към @admin, эа бързата реакция! :cheers: :bow:
Цитирай
#81

Искам да благодаря на всички вас за това, че направихте този форум едно приятно и полезно място.

Powered by PLCNeT DM
The power of dreams...
Цитирай
#82

+1 Smile
Цитирай
#83

black`d3vil написа:Искам да благодаря на всички вас за това, че направихте този форум едно приятно и полезно място.
И аз Wink
Цитирай
#84

Едно голямо благодаря и евала на suffer
Цитирай
#85

Искам да благодаря на kova4a, че знае какво говори и ни помага Wink
Цитирай
#86

Благодаря на kova4a , че споделя опита си :thumbup:

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
Цитирай
#87

Аз пък искам да благодаря на Shadee, че се занимава с разработката на български ром за ZTE... :cheers:

Lenovo s90-u L_SevenMaxs 5.0.1 ROM
Цитирай
#88

Искам да изкажа благодарностите си към Bæ6i4 и emski_vas за страхотното им отношение като модератори. На emski_vas искам да благодаря и за съветите относно ROM-a, който разработвам.

Благодаря на globetrance за това, че създаде много (изключително) полезни теми относно ZTE Blade и за това, че помага и дава съвети на всички в раздела (а може би и не само там). Да не забравя и това, че ми даде ценни съвети и материали за по-нататъшна разработка на Androidbg Z3.

И не на последно място, благодаря на всички от раздел ZTE Blade, които го попълват с нова информация, както и на всички потребители и екипа на AndroidBG, заради които този форум е едно от най-добрите места, където може да се намери помощ при проблем и много друга информация.

Запознайте се с Правилата на форума. | Устройства: ZTE Blade III, Sony Xperia Z (dead)
Предишни: Nexus 7 2012, ZTE Blade, Samsung Galaxy SII NFC | Други: Toshiba Encore, Nokia Lumia 630, Apple iPad mini
Цитирай
#89

Искам да благодаря на s3v3n и на TopGun, затова че ми помогнаха да си флашна къстъм ром на ДХД (беше преди 5 месеца, но го правя чак сега, защото все забравям Big Grin ) . Благодаря Ви много :bow: :bow: . Без помощта Ви сигурно щях да си брикна телефона Big Grin .

Intel Core i5-4690K | Asus Maximus VII Hero Z97 | EVGA GTX 780 SC ACX 3GB | Corsair Vengeance Pro 8GB
WD 1TB | Crucial MX100 256GB SSD | Corsair RM750 | NZXT H440 | Windows 8.1 Pro
Цитирай
#90

Даже когато благодаря ли ми давате минуси? Пфф...

Intel Core i5-4690K | Asus Maximus VII Hero Z97 | EVGA GTX 780 SC ACX 3GB | Corsair Vengeance Pro 8GB
WD 1TB | Crucial MX100 256GB SSD | Corsair RM750 | NZXT H440 | Windows 8.1 Pro
Цитирай
#91

DesireHD-_-Pain написа:Даже когато благодаря ли ми давате минуси? Пфф...
Offtopic Дадох ти + и сега резултатът ти е 0 :thumbup:

Verizon Samsung Galaxy S4 SGH-I545 with Eclipse TW 4.4.2
Цитирай
#92

Offtopic :thumbup: и от мене Big Grin

Xperia X8 ->Samsung s4 -> S7 Edge 
Web developer
Цитирай
#93

Специална благодарност на колегите от Пловдив за бързата реакция и светкавичната организация на Андроид среща. Страшни сте. Изкарахме си добре и се надявам да дойда пак скоро и да пийнем по бира/и. :thumbup: :bow:

Google Pixel 4 XL + Amazfit Bip
Историята ни учи, че нищо не научаваме от историята. ( Георг Хегел )
Цитирай
#94

Благодарности на @papalin4o за отношението си към мен като клиент :cheers:

LG G2 + SGS⁴ Active + Galaxy Note III                                
                                                                             UCCW Skins
Цитирай
#95

искам да благодаря на pikcho, s3v3n, GHOSTFACE, didonikolov, d3, stoyandim, SPARCO, racer1, pikpik и mystic,защото те ми помогнаха да разбера много неща за андроид

Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Violet 512GB
Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 512GB
Samsung Galaxy S21 Ultra Phantom Brown 512GB
Samsung Galaxy Note 10+ Aura White 256GB

Цитирай
#96

Благодаря на armadillo за коректното отношение, ако всички бяха точни и честни като него, щяхме да живееме в един по-хубав свят :cheers: :thumbup: !
Цитирай
#97

Време е и аз да благодаря Smile
Едно голямо :bow: за TopGun
Всичко, което някога съм посмяла да направя по телефона е благодарение на него!
Голям си! :bow:
Цитирай
#98

Специални благодарности на @Gunplay, @pwf(на срещата живот и здраве ще се черпим :cheers: ), @killer4o и на @style34, за това, че се отзоваха при нужда за услуга :bow: :bow: :bow:

LG G2 + SGS⁴ Active + Galaxy Note III                                
                                                                             UCCW Skins
Цитирай
#99

Аз искам да благодаря на целия екип и всички съфорумници които са направили нещо добро или са ми помогнали със нещо. Heart

Samsung Galaxy Ace Plus GT-S7500 android 2.3.6 waiting for 4.1 SD 16GB CLASS 10
Цитирай

Специални благодарности на emski_vas, pikpik, RG_PankO, AC Milan 1899, Bae6i4,petyo.tsanov, mooncalf,pwf, killer4o, desito и още др(пропускам още доста хора за което се извинявам)... без вас форума нямаше да е същия..съжелявам ако съм ви обидил с нещо... :cheers:

Asus Zenfone 2 и Asus Transformer T100 Tah
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)