Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Благодарност
#26

И аз искам да благодаря на всички , че ми изтърпяха глупавите и новобранските въпроси !!!

LG Optimus 2X Official 2.3.4
HTC Tatoo
Цитирай
Аксесоари
#27

Аз искам да благодаря на всички във форума за желанието да има едно наистина добре подредено кътче за Андроид в Бг мрежата.

Специални благодарности към @GHOSTFACE (Killah Smile ) и на @mystic за помощта, която са ми оказвали :bow: respect

Xiaomi Mi Max
Цитирай
#28

Благодаря на всички който гласуваха за моя скин на форума. Благодарение на вас спечелих хостинг и домейн предоставени от Host Bulgaria , и съм на път да си спретна портфолио :bow:

Make Mondays Awesome!
Цитирай
#29

Искам да благодаря на Мама и Тате! Без тях нямаше да съм същия човек... АХАХХАХАХААХХАХХАХА Lol Lol Lol
Цитирай
#30

Благодаря на Господ, че ме има !!! Lol Lol Lol А сега сериозно - множество са хората, благодарение на които съм се справял с проблемите възникнали при ползването на любимия ми телфон, но бих искал да отлича Деси (за помощта когато бях ламер) и PikPik (за множеството игри, които качва) :thumbup: :cheers: Както и евала на всички останали андроиди, споделили опита си с нашата общност :bow: :thumbup: :cheers:

Samsung Galaxy S -> Lg Optimus 3D -> Samsung Galaxy Note -> hTc One -> Samsung Galaxy Note 3 ->  Samsung Galaxy Note 4 ---> Iphone 6 Plus 64GB and
iPad Air 64GB
Цитирай
#31

Искам да Благодаря на някои от екипа на ръководството на този форум, те си знаят :cheers:
Благодарности на всички мои приятели с които се познавам лично и задочно, със задочните ще се запознаем живот и здраве :cheers:
Благодарности на тези, които са ми помагали по един, или друг начин :cheers:
Благодарности на тези, които са ме подкрепяли :cheers:
Не на последно място, искам да благодаря на mazy, въпреки че не е част от този форум вече :cheers:

Обобщено:Благодарности на целият форум, с леки изключения :cheers:

LG G2 + SGS⁴ Active + Galaxy Note III                                
                                                                             UCCW Skins
Цитирай
#32

Аз искам да включа и suffer в благодарността си, върши несравнима работа в раздела за нащо чудо на техниката :thumbup:


GT540, G2, G4, S8+, Note9, Galaxy Tab S4, Note10+

Цитирай
#33

Трогнат съм. И аз благодаря на всички за всичко, иначе нямаше да има за какво да се карам с приятелката ми:
"К'во правиш по цял ден в този форум?" - Винаги има какво да се прави.
БЛАГОДАРЯ!
Цитирай
#34

Искам да Благодаря на mooncalf и TopGun, че днес ми помогнаха да съживим едно умряло Tattoo. Oще е мъртво горкото, но не се отказвам. Блгодаря и на viper7470 и tso4ev пак за същият телефон.

Брей списъка ми расте постоянно - благодаря и на UnlockHTC за отделеното време. :bow:

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#35

Искам да Благодаря на всички модератори,админи,съфорумници и на тези,които поддържат раздела за Самсунг Галакси С. Искам да Благодаря и на s3v3n за страхотната тема как да си руутнеш галактиката Smile искам да Благодаря и на dessyteneva за страхотните теми и мнения в раздела за галакси и искам да Благодаря не на последно по важност място на pikpik за страхотните игри,които качва и на PROXIMO за страхотния сървър с програми Smile Благодаря !
ЕДИТ: Искам да Благодаря и на колегите от СПАМ темата,която много ме разтоварва след работа Smile
Цитирай
#36

Искам да благодаря на всички, писали тук и дали съвет.
От днес съм с Галакси С и имах няколко въпроса, на които само тук намерих отговор.
Благодарение на Вас сега вече галаксите е ок!!!
БЛАГОДАРЯ!!!
Цитирай
#37

Нали за това сме тук , за да си помагаме взаимно ! Smile

LG Optimus 2X Official 2.3.4
HTC Tatoo
Цитирай
#38

Благодарности за любезното съдействие на Пикпик и Зинедин Зидан :bow: :bow: :bow: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :cheers: Много ми помогнаха да се сдобия с 2.2.

Google Pixel 4 XL + Amazfit Bip
Историята ни учи, че нищо не научаваме от историята. ( Георг Хегел )
Цитирай
#39

Аз благодаря на всички, много хора са ми помагали и не мога да ги изреждам всички по отделно, но специални благодарности искам да изкажа на Деси-страхотна и изключително добра и приятелски настроена мацка, готова да помогне на напълно непознат човек, а също и на бога на галаксито-st34 :cheers:
Цитирай
#40

Благодаря на всички че ми помагате когато имам проблеми и се нуждая от помощ! :thumbup: :thumbup: :thumbup: Smile Smile :cheers:
Цитирай
#41

Аз искам да благодаря на hacker_didko Big Grin че в началото ме дразнеше, след това почна да ми става забавен :thumbup: Печеняга е момчето :cheers: Във форума трябва да има от всичко Smile Ахахах не мислехте, че ще има благодарност точно към него нали :rofl: Lol Но факт :bow: :rofl:

Samsung Galaxy S -> Lg Optimus 3D -> Samsung Galaxy Note -> hTc One -> Samsung Galaxy Note 3 ->  Samsung Galaxy Note 4 ---> Iphone 6 Plus 64GB and
iPad Air 64GB
Цитирай
#42

Нека и аз да благодаря на екипа на форума и главно на ТопГън. Той няма лг оптимус уан, но усърдно помага на собствениците му с всичко възможно. Също така благодарности лично на @DeCkard. :cheers: :cheers: :cheers:
Цитирай
#43

dessyteneva написа:Благодаря на Всички,за това,че Ви има!Без Вас форума нямаше да е това,което е,а именно-едно прекрасно място!


Споделям това мнение Smile Такава толерантност като в този форум никъде другаде из нета не съм виждал! Smile

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай
#44

xn3k написа:
dessyteneva написа:Благодаря на Всички,за това,че Ви има!Без Вас форума нямаше да е това,което е,а именно-едно прекрасно място!


Споделям това мнение Smile Такава толерантност като в този форум никъде другаде из нета не съм виждал! Smile
[spoiler= Offtopic ]Абе има един форум, пиши на ЛС, ако искаш да го видиш[/spoiler]
Аз искам да благодаря на : ПикПик, Емски, Некултурен, Съфър ми,Панко, Севън...
А ако има тема за оплаквания/оплювания, нека някой ми я покаже, а аз ще изредя целият екип (модове/админи), без деси тенева... Smile Wink Wink
Цитирай
#45

onesidecrew написа:А ако има тема за оплаквания/оплювания, нека някой ми я покаже, а аз ще изредя целият екип (модове/админи), без деси танева... Smile Wink Wink
Заповядай, - Оплаквания. Wink

П.П. dessytEneva! Tongue

Mi 10 Lite 5G
Цитирай
#46

TopGun написа:
onesidecrew написа:А ако има тема за оплаквания/оплювания, нека някой ми я покаже, а аз ще изредя целият екип (модове/админи), без деси танева... Smile Wink Wink
Заповядай, - Оплаквания. Wink

П.П. dessytEneva! Tongue
10х!!!
Ааа и ТопГън, че е най-якия мод, който съм виждал някога. Wink Wink Smile :thumbup: :cheers: Tongue
Цитирай
#47

Благодарности на всички които са ми помогнали и специални благодарности на Be6i4 :bow:

HTC Sensation XE, ViperS JB --->SGS IV, Stock, 4.4.2 --->Sony Xperia Z3 Compact --->Samsung Galaxy A3 2017 ---> Google Pixel 2 128GB
Цитирай
#48

Специални благодарности на колегата @galaxy-bg, за пореден път доказа супер коректното си отношение към мен и изпълни малко по-специалната ми поръчка в срок, който не съм очаквал :bow: :bow: :bow: :cheers:

LG G2 + SGS⁴ Active + Galaxy Note III                                
                                                                             UCCW Skins
Цитирай
#49

:bow: GH0STFACE и mooncalf! :thumbup: Smile

Meizu MX4 and Yoga Tablet 10 HD+
You shouldn't throw stones if you live in a glass house and if you got a glass jaw, you should watch yo mouth...
Цитирай
#50

Благодаря на всички колеги, които ми се доверяват. Благодаря на администраторите и модераторите за добрата поддръжка на форума.
:thumbup:
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)