Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Благодарност
#51

Благодарско на всички, които са помагали Smile
Цитирай
Аксесоари
#52

Благодарност към китайските работници, които се съсипват от работа за 2 долара на ден за да създадат електрониката, на която се радват готованковци като нас Blush

Samsung Galaxy S24 Ultra S928B/DS 512GB Titanium Violet
Samsung Galaxy Watch6 Classic 47mm LTE SM-R965F Silver
Samsung Galaxy Tab A 10.5 (2018) Wi-Fi SM-T590
Samsung Galaxy A52 SM-A525F/DS
Samsung Galaxy A5(2016) SM-A510F
Sony Xperia S LT26i
Samsung Galaxy S II GT-I9100
Цитирай
#53

dessyteneva :bow: :bow: :bow:

Meizu MX4 and Yoga Tablet 10 HD+
You shouldn't throw stones if you live in a glass house and if you got a glass jaw, you should watch yo mouth...
Цитирай
#54

Благодарности на колегата @mirox3m за услугата :bow: :bow: :bow: задължен съм му, почерпката живот и здраве си е едно на ръка :cheers:

LG G2 + SGS⁴ Active + Galaxy Note III                                
                                                                             UCCW Skins
Цитирай
#55

Благодарност на всички помогнали ми с избора ми на телефон :bow:

LG Optimus 2X Official 2.3.4
HTC Tatoo
Цитирай
#56

Благодарност :bow: на хората които са създали и поддържат този форум (модератори, администратори и вс.др.) благодаря че са ни събрали тук и тук се постват толкова много полезни неща !
Цитирай
#57

Амон.Ра написа:Мога да благодаря единствено на хората от спам темата, Гън, бившият адаш, Наско, Севън, Тенеке, Криско, Мистик и Сейшин, Йовко, Рошав и други които са малко. А за останалата част #$&#$&%$ Big Grin ГГ.

Не съм нацъкал още минуса, ама я кажи те с какво точно ти помогнаха в Андроид ограмотяването?
Цитирай
#58

GH0STFACE написа:
Амон.Ра написа:Мога да благодаря единствено на хората от спам темата, Гън, бившият адаш, Наско, Севън, Тенеке, Криско, Мистик и Сейшин, Йовко, Рошав и други които са малко. А за останалата част #$&#$&%$ Big Grin ГГ.

Не съм нацъкал още минуса, ама я кажи те с какво точно ти помогнаха в Андроид ограмотяването?
Offtopic
Аз пък си му цъкнах +-са ... Wink :thumbup: Просто, човека пише и казва истината... :capitulation: :capitulation: :| За първи път виждам такъв форум, като вашия, а съм мод в чуждестранен голям андроид форум ... Smile И там атмосферата е друга, екипа е оправен, админа го няма никакъв (влиза веднъж-дваж месечно, защото е с аЙфон4-ка ) , но има модове бол... Име няма да споменавам, дори на лични, защото не искам по измуканите от пръстите, Ви правила, да ме баннете... :capitulation: :capitulation: Offtopic
Искам да благодаря на @Petyo.tsanov за помоща му при избора на дроид и на килара, за съветите по скайп!
Цитирай
#59

Аз просто попитах да сподели с какво са му помогнали хората, какво си се разпенил така? Crazy
Цитирай
#60

Offtopic :capitulation:
GH0STFACE написа:Аз просто попитах да сподели с какво са му помогнали хората, какво си се разпенил така? Crazy
Аз пък пообесних, някои работи.. Wink Аз мога да ти кажа, кой с какво е помогнал на мен, а сигурно по-същия начин са помогнали и на него... Wink Offtopic Offtopic
Цитирай
#61

начу,иска да ми благодари,нали тфа е важно Big Grin

Подписът е променен от екипа на АндроидБГ
Цитирай
#62

Искам да благодаря на suffer, viper7470 и preslav91 за предоставените ми backup-и. Благодаря ви пак. :bow:
Сега отивам до Мтел, да видим какво става с гаранцията.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#63

Амон.Ра написа:
GH0STFACE написа:Аз просто попитах да сподели с какво са му помогнали хората, какво си се разпенил така? Crazy
С това,че не всичко е телефон батенце, не всичко е техника а понякога НО САМО ПОНЯКОГА ( да се уточня ) хората говорят за различни теми и имат общи неща а не само 1 тъп телефон... Трябва да си се сетил за какво иде реч. Peace От мене.


Мир :capitulation: . И аз обичам да разнообразявам с приказки извън телефоните, не споря тук. Просто е дразнещо да гледаш хора във форума, които нямат друг лаф, освен да поспамят тук там и нищо смислено да не са казали из форума. Имена е абсурд да назовавам, те хората са ги забелязали кои са. :cheers:

PS. Извинявай за редакцията, без да искам обърках бутоните Smile
Цитирай
#64

Благодарност към екипа,за отстраняването на проблема !

Подписът е променен от екипа на АндроидБГ
Цитирай
#65

Благодарности на Admin и TopGun за бързата реакция :bow:

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай
#66

искам да Благодаря, на човека, направилТемите Ми за Нексус С Важни :bow:

Подписът е променен от екипа на АндроидБГ
Цитирай
#67

s3v3n написа:искам да Благодаря, на човека, направилТемите Ми за Нексус С Важни :bow:
Моля! Wink

iPhone 12 mini Space Grey
Цитирай
#68

Мерси,деси!
Сега искам да благодаря и на ТопГън,че ми помогна да въведа в ред раздела за Нексус С

Подписът е променен от екипа на АндроидБГ
Цитирай
#69

Благодаря на pikpik, че ме разбра и ми подари калъфче Smile

LG Optimus 2X Official 2.3.4
HTC Tatoo
Цитирай
#70

:bow: Наско президент :bow: :bow:

Ако очакваш неочакваното...то не става ли неочакваното очаквано?. Samsung Galaxy NEXUS White 4.3
Цитирай
#71

krisko12 написа:Благодаря на pikpik, че ме разбра и ми подари калъфче Smile
Да си го ползваш със здраве колега :cheers:

LG G2 + SGS⁴ Active + Galaxy Note III                                
                                                                             UCCW Skins
Цитирай
#72

Много благодаря на всички и най вече на човека създал този сайт :bow:
Цитирай
#73

Аз Благодаря на тези които са скалъпили сайта ,че го има .
На тези които са активни тука , затова че винаги се опитват да помогнат с каквото могат.
Също така и на gaspacho , scorceni и stoianeminem , за коректността при сключените сделки Smile
:cheers:
Цитирай
#74

Много благодарности за e34v8. Успя да ми помогне, макар че знаеше какъв китаец съм със самсунг-а! :bow: :bow: :bow:

SIV
Цитирай
#75

Искам да благодаря на Bæ6i4 и suffer за това,че помагат в поддържането на раздела за Нексус С Smile

Подписът е променен от екипа на АндроидБГ
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)