Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Guess Who Celeb Edition
#1

Най-новата ми гричка за познаване на знаменитости Smile
[Изображение: 09blz1MZFVwHYirQpFiN8jBB3lrt1zUPewR_eV9j...Nyn88=w705]
Цитирай
Аксесоари
#2

Интересно изглежда Smile Довечера ще погледна Засега +1
Цитирай
#3

Би било добре да са разделени по категории...филмови звезди, музикални и т.н. Smile За всеки да има по нещо.
Иначе играта е супер...от първия път направих 22 грешки...смятам, че е приемливо Tongue Имам две звезди вече... Lock
Благодарско за играта.

П.П. Качих и баскетболчето, но още не съм го разцъкал..Има ли тема за него?

*hTC Desire HD* --> *hTC Sensation* --> *hTC One(M7)*
*BB Curve* --> *BB Bold* --> *BB KeyOne*
*Huawei P10 Lite*
Цитирай
#4

Има тема https://www.androidbg.com/forum/topic595...ooter.html
Имаше и сайт, но го премахнах. Все пак ако имаш желание мога да кача някъде, за баскетбола има и pc версия (exe) има и flash версия Smile Ако имаш препоръки пиши там, ако искаш и на лично може да ми пишеш, както и в google play на email-а на developer-a в случея мен Smile
Цитирай
#5

Имам 5 звезди Smile И ти имаш Wink

*hTC Desire HD* --> *hTC Sensation* --> *hTC One(M7)*
*BB Curve* --> *BB Bold* --> *BB KeyOne*
*Huawei P10 Lite*
Цитирай
#6

Май доста бързо се превъртя от някои хора, трябва да добавя още известни личности и да го измисля по малко по различен начин, да може по дълго да се играе. Ако имате идеи споделете Smile
Цитирай
#7

Ами аз предлагам като за начало да се направят категории...музика филми спорт. И да се сложат 3 степени на трудност. Като не снимките са размазани, ами примерно хората са по-малко известни (по-малко, а не неизвестни Smile ) Карай лека по-лека в тази насока и ще станат нещата. Идеята ми е, за всеки да има по нещо. Някой хора са добри в футбола, някой в филмите ( както аз). За това изкарах лесно 5 звезди, защото познавам всички филмови звезди (но правя грешки при музиката и спорта примерно).

*hTC Desire HD* --> *hTC Sensation* --> *hTC One(M7)*
*BB Curve* --> *BB Bold* --> *BB KeyOne*
*Huawei P10 Lite*
Цитирай
#8

Абе и аз си го мислех това, да го направя на няколко части и всяка част да са малко по известни. Ама нали се сещаш, че за мен едни ще са суер известни, за теб ще са някакви, които не си ги чувал повече от 2 пъти Big Grin Ще помисля нещо иначе... Smile
Цитирай
#9

Абе и ти си прав...ама сега примерно Барак Обама е малко по-известен от Кери ан Мос Big Grin Това имам предвид Tongue

*hTC Desire HD* --> *hTC Sensation* --> *hTC One(M7)*
*BB Curve* --> *BB Bold* --> *BB KeyOne*
*Huawei P10 Lite*
Цитирай
#10

Играта е напълно обновена. Вече няма снимки на известни, а са описани с едно изречение и вие трябва да ги познаете. Играта е на английски или на български според езика на телефона ви. Успех! Smile
https://play.google.com/store/apps/detai...tion&hl=bg
[Изображение: wAq3Gb7HBaxgG4Oxjvt0Qc2JFwMDrKMSlhPzjTV-...ZmiQQ=w300]
[Изображение: xoj5kOFp2eu6OtsVGgf7HewmUahX-RqE_hz0JBCT...6DwUw=h310] [Изображение: WyG_Yfmd786o0g_rQqXJ_gh99HIbYui6blrLQy-Z...AMvJE=h310]
Цитирай
#11

нова версия на игричката с малки подобрения Smile
Цитирай
#12

Играта получи пълен редизайн и много други подобрения. Пробвайте новата версия и я оценете, ако ви харесва.

https://play.google.com/store/apps/detai...eb.edition

[Изображение: MmAtKQZYGBYwVdTxlhzeZdBW-rbLlG-_kB3jhOw0...w1366-h632] [Изображение: jiER-CV1NH8yh1VcyKeADA1k4Ra4tP4b-UsyzoIv...w1366-h632]
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)