Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблеми и въпроси свързани с Xperia E/dual (C150X/C160X)

Нужно ли е да имам роот за да отключа боотлоудъра?

Android Android Android Android Android Android Android Android Android Android Android Android Android Android Android Android Android Android Android Android Android Android Android Android Android Android Android Android
Цитирай
Аксесоари

(2015-03-27, 16:10:07)Gogo456 написа:  Нужно ли е да имам роот за да отключа боотлоудъра?

Не.
Цитирай

Здрасти хора. За Xperia E4 има ли някъде отделна тема/раздел във форума ? Не мога да открия :/
Цитирай

За момента няма отделен раздел, в предвид краткия срок, от който съществува устройството, както и все още недостатъчен /липсващи/ брой потребители.
Това е темата, където се коментира този модел за момента:
https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=70678

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай

Здравейте искам да попитам, тъй като устройството ми (C1505) работи с фърмуер за C1605. Това означава ли че например може да работи и с фърмуер за XJ?
Цитирай

Всъщност не означава, че може да работи с фърмуер за Xperia J.
От вариант на един модел апарат с две сим карти, скачаш към желание за софтуер от съвсем друг модел.
Може да предположим брик. Осве различен софтуер, с него флашваш и кернел, който си е за Xperia J.
Ти си знаеш обаче.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай

Не ми дава да запаметявам в картата памет приложенията модел c1605
Цитирай

Имам един проблем с Xperia E dual(C1605)- през неопределено време телефона не приема повиквания(когато от другата страна звънят дава, че телефона е изключен или извън обхват) и това се оправя след рестарт, та дали и как може да се оправи този проблем?

Sony Xperia M2 (D2303) 
Версия на компилацията: 18.3.1.C.1.17
Android 4.4.4 KitKat
Цитирай

Не оставяй мрежата на авто. Направи  я на 2G или 3G. При мен на 2G се реши този проблем.

Samsung Galaxy S3 --> HTC One X
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)