Оценете темата:
  • 17 гласа - средно 4.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Актуализация / ъпдейт

Би трябвало да имате ъпдейт на камерата
https://twitter.com/LuisFilipeRudy/statu...6565925888
Едва ли ще реши "лилавия" проблем, но дано тези със сменените сензори да са по-добре Wink
Цитирай
Аксесоари

При мен още няма ъпдейт, но камерата почти не я ползвам заради тоя гаден проблем с лилавото. Единствено снимам документи като pdf или някой чарк, сериен номер или подобни на вместо бележник Sad
Цитирай

(2016-02-02, 20:09:26)stambo82 написа:  Би трябвало да имате ъпдейт на камерата
https://twitter.com/LuisFilipeRudy/statu...6565925888
Едва ли ще реши "лилавия" проблем, но дано тези със сменените сензори да са по-добре Wink

Инсталирах го, НЕ вижда, никакви подобрения, Лилавото сиго има, но то отдавна е ясно че не е софтуерен проблем

pepi0804 написа:Аз на моя вече почти нищо не чувам. Преди ми беше усилен до половината, сега е до край и е много слабо /имам предвид при разговор /.
При мен беше така, но след много хубаво почистване на решетките на говорителите с малка четчица и силно издухване нещата са силни както и в наалото

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай

Днес получих ъпдейта,но не забелязах промяна.И аз рядко ползвам камерата обаче нямам проблем с цветовете,снима си супер.
Цитирай

(2016-02-02, 23:11:11)Mirkata написа:  Днес получих ъпдейта,но не забелязах промяна.И аз рядко ползвам камерата обаче нямам проблем с цветовете,снима си супер.

И при мен няма проблем с камерата

HTC ONE BLACK
Цитирай

Колеги , ще ви помоля за малко помощ. Понеже обмислям отново да се сдобия с това HTC искам да ви попитам как стоят нещата с последния ъпдейт. Най-много ме интересува Beats Audio-то дали си работи нормално , защото това е главната причина да го взема ( да не кажа единствената). Батерията как се държи също така. За камерата е ясно , че лилавее - ще гледам да няма този проблем , но и да го има не е толкова фатално. Я отворя камерата 1-2 пъти в месеца я не.

Iphone X Space Grey 
Цитирай

Beats audio - то си е нормално. Поне аз не усещам някаква разлика с преди.
Ако не го ръчкам много, зареждам през ден. С ръчкане - всяка нощ. Фейсбук нямам. Единствено Whatsapp.
Цитирай

Колеги,вчера си взех един One m7 чисто нов внос от Сингапур.Излиза ми една актуализация 197мб и като я сваля и почне да я инсталира и по средата г/д зацепва и не реагира повече.Някакъв съвет какво да правя?

Samsung Galaxy Note 8 Midnight Black
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)