Оценете темата:
  • 17 гласа - средно 4.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Актуализация / ъпдейт
#26

Да, обикновено така става, когато всичко не е стоково Smile Опитай пак Smile Има два ъпдейта-първо малък от няколко МБ, след това идва основния Smile
Цитирай
Аксесоари
#27

Да, това при основният. Вероятно ми е прекъснал нета, докато се е свалял (сега махнах отметката да е само през wifi) и нещо се е сбозило.
Цитирай
#28

Подобни ъпдейти само през Wi-Fi Smile
Цитирай
#29

Интересно... и при добра Wifi връзка ми дава грешка в сваления ъпдейт.
Идеи? :unknw:
Цитирай
#30

mazy, влез в стоковото рекавъри. power + vol. down за буутлоудър, после избираш рекавъри. ще се рестартира и ще ти излезе един удивителен, тогава натискаш vol. up + power (може и да не успееш от първото натискане, така че пробвай), за да ти зареди стоковото рекавъри. Поне такава е процедурата за влизане в сток рекавъри при One X, но не вярвам да са сменили нещо.

От там дай wipe cache и след това си рестартирай и пробвай пак да изтеглиш ъдейта. Само това ми идва на ум за сток телефон.

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
Цитирай
#31

Същият удивителен ми излезе, когато се опитва да инсталира ъпдейта.
Направих каквото ми каза, сега ще опитам пак.
Цитирай
#32

Идеята ми е да изтриеш файла с ОТА ъпдейта, ако евентуално се е счупил нещо при тегленето, за да пробваш да го изтеглиш наново.

При Nexus-а съм 100% сигурен, че го слагаше в cache директорията, тук при HTC-тата не съм проверявал лично.

А принципно на не руутнат телефон, единствения начин да изтриеш cache директорията е през рекавъри.

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
Цитирай
#33

Моят проблем се реши...с връщане на фабрични настройки.
Цитирай
#34

При рутнат не може ъпдейт Smile
Цитирай
#35

Аз го ъпдейтнах днес, но освен, че показва батерията в проценти и на notification менюто са изкарали и widgets други подобрения невиждам...

HTC DesireHD и HTC One
Цитирай
#36

И аз вече съм с 4.2.2. Честито на всички ни :-)
И неразбирам какво подобрение очаквате..... кое да се подобри?
За да подобриш нещо, то преди това трябва да не е било добре, а при One всичко си беше ОК и с 4.1.2.
Разочарован съм само, че остана пукането,... ама за сега го търпя :-*

LG Optimus E720 >> hTC ONE M7 >> Xiaomi Mi4 >> Xiaomi Redmi Note 3 Pro
Цитирай
#37

BAndroid написа:Аз го ъпдейтнах днес, но освен, че показва батерията в проценти и на notification менюто са изкарали и widgets други подобрения невиждам...
Обща оптимизация ( 4.2.2 ), премахването на трите точки, тема когато телефона се зарежда, AF фокус при заснимане, нови теми за Zoe и може нещо да пропускам Smile Не е нужно всичко ново да е свързано само и единствено с интерфейса и да е видимо от пръв поглед Smile
Цитирай
#38

Как точно се махат трите точки, направих да отварям менюто с 'хоум' бутона, но те си седят горе в дясно :confused:

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай
#39

Отиваш в настройки - дисплей - бутон начало и поставяш отметка на втората възможност ( тя по принцип е на първата ) Smile
Цитирай
#40

Boby13 написа:
BAndroid написа:Аз го ъпдейтнах днес, но освен, че показва батерията в проценти и на notification менюто са изкарали и widgets други подобрения невиждам...
Обща оптимизация ( 4.2.2 ), премахването на трите точки, тема когато телефона се зарежда, AF фокус при заснимане, нови теми за Zoe и може нещо да пропускам Smile Не е нужно всичко ново да е свързано само и единствено с интерфейса и да е видимо от пръв поглед Smile


Слайдване с два пръста върху нотификейшън бара отваря скрийна с уиджетите.

HUAWEI MATE 9 MHA-L29
Цитирай
#41

Boby13 написа:Отиваш в настройки - дисплей - бутон начало и поставяш отметка на втората възможност ( тя по принцип е на първата ) Smile

Да, да това го активирах, но самите точки си седят не се скриват?!

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай
#42

OGIER написа:Да, да това го активирах, но самите точки си седят не се скриват?!
Колега, става дума за трите точки, които се появяват в долния край на "телевизора". Например когато отвориш фейсбук, при избрана първата настройка, долу ти се появява една летна с трите точки. При избрана втората опция, тази лента я няма и за меню ползваш хоум бутона.

Edit: С меню бутон (първата опция)
Без меню бутон (втората опция)

iPhone 14 Pro
Цитирай
#43

defoit написа:първото нещо което направих е да му пусна AnTuTu Benchmark

:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
Не, не, не, не мога!

он топик - за 6 часа батерията падна със 17%, което за мен е уау.
Цитирай
#44

Константинов написа:
OGIER написа:Да, да това го активирах, но самите точки си седят не се скриват?!
Колега, става дума за трите точки, които се появяват в долния край на "телевизора". Например когато отвориш фейсбук, при избрана първата настройка, долу ти се появява една летна с трите точки. При избрана втората опция, тази лента я няма и за меню ползваш хоум бутона.

Edit: С меню бутон (първата опция)
Без меню бутон (втората опция)

Благодарско, аз останах с впечатление че става въпрос за менюто и точките горе в дясно ( защото с хоум бутона и там се отваря менюто )
:thumbup: Жив и здрав

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай
#45

Има ли нов baseband или е старият?
Цитирай
#46

А забелязвате ли, че при ниска околна осветеност, дисплея е доста по-тъмен от преди. Което ме дразни много.

Наполеон може да е изглеждал дребен по нощница пред леглото на Жозефина. Но в барутната буря при Аустерлиц той съвсем не е изглеждал дребен.
Цитирай
#47

iuly_vn написа:А забелязвате ли, че при ниска околна осветеност, дисплея е доста по-тъмен от преди. Което ме дразни много.
С включен Power Save или без? Аз не забелязвам разлика след ъпдейта.
Цитирай
#48

Без включен. Определено това ми направи впечатление. И след ъпдейта веднага и после в спалнята на тъмно като си гледам часа. И друго, получихме ъпдейта, ама сега ще трябва и хард ресет.

Наполеон може да е изглеждал дребен по нощница пред леглото на Жозефина. Но в барутната буря при Аустерлиц той съвсем не е изглеждал дребен.
Цитирай
#49

Принципно си прав за хард ресета, но в момента нямам проблеми и ще се въздържа Smile
Цитирай
#50

Защо Хард Ресет?Аз сутринта ъпдейтнах и досега си го ползвам като типично HTC-гладко,пъргаво,без грам лаг!Нямам никакво желание,а и няма и нужда от хард ресет или пропускам нещо?
@ajax не че му е тука мястото,ама като искаш стария СЕНС си го намери и си го тури на телефона.Имаш вариант като външен лаунчър с тема СЕНС,или си има СЕНС версии всякакви,които се инсталират и като APK и още много варианти,толкова ли пък не си се сетил?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)