Оценете темата:
  • 17 гласа - средно 4.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Актуализация / ъпдейт
#51

Забелязах, че сега като си сложиш преки пътища си остават и в менюто с приложения ( преди ъпдейта не се дублираха, имаше ги само на едното място ) Android

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай
Аксесоари
#52

Само не ми е ясно това Daydream за какво служи............ пълна простотия е!!!

HTC Desire HD ----------- > HTC One
Цитирай
#53

Hard reset се прави, за да се инсталира целия ром на чисто, който сега се състои частично от стария ром + кръпката, която го допълва и също така частично е направила промени в него. Така сега тая инсталация при хард ресет би се инсталирала на чисто. Тоест трие се всичко и се слага на ново. Нещо като от RUU. Но не си го взимайте при сърце, особено щом няма причина и всичко си е ок. Ако всичко се е получило както трябва и не забива някое приложение и т.н. няма нужда от по-горното.

Наполеон може да е изглеждал дребен по нощница пред леглото на Жозефина. Но в барутната буря при Аустерлиц той съвсем не е изглеждал дребен.
Цитирай
#54

Boby13 написа:Offtopic На поставящия ми непрекъснато минуси :cheers: Засега при ъпдейта всичко е наред, като при zoe има нови теми Smile

Той е един редовен (няма да ползвам определение, за да не се наложи да си пратя наказание), който кисне в този раздел, с цел да поставя минуси на мненията за модела. Той си се знае кой е. Има ги и такива. Не заслужават да им отделяш внимание.

А по темата - и аз правя ресет след голям ъпдейт. Малко е досадно, но ... въпрос на навик и избор.

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
Цитирай
#55

brabus написа:Аз имам два проблема след ъпдейта: 1.Когато си зареждам телефона ми изписва че го зареждам с неправилно зарядно и да съм включил оригиналното.
2.WI-FI след като заспи телефона не се изключва, въпреки че е включена отметката за изключване на данните там ала бала.
Някой да споделя същите проблеми?


При мене не е така...... просто WI FI се изключва доста по - късно от мобилния интернет!!!

EngiBarov написа:Забелязвам също че менюто Developer Options е изчезнало!!!
Аз от там си правех някой други отметки!!!
Daydream не ми е ясно каква функция е?

Не пускай поредни мнения, редактирай предното.

HTC Desire HD ----------- > HTC One
Цитирай
#56

EngiBarov написа:Забелязвам също че менюто Developer Options е изчезнало!!!...

По-назад е обяснено как точно да си го активираш :
ЗА телефона - информация за софтуера - още - цъкаш няколко пъти на номер на компилация ( така три пъти )
И вече си разработчик ( менюто се появява )

П.П:
Какво ползваш от опциите там?

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай
#57

GAD написа:
Boby13 написа:
GAD написа:А как го направи това ?
Няколко пъти съм го обяснил Smile Просто виж Smile
След като питам значи съм прегледал темата споменава се на 2 3 места, но не и пълния начин и момент как се прави а точно в твоите мнения няма обяснение.
Точно съм обяснил : Настройки-Дисплей-Бутон начало-втората отметка Smile Пиша го за втори път :cheers:
Цитирай
#58

Здравейте колеги бихте ли споделили дали осветлението на екрана се намалява в тъмна среда след ъпдейта когато не е в режим автоосветление и режим икономия на батерията.

HTC Wildfire--> HTC One M7--> HTC 10 
Цитирай
#59

miteto88 написа:Здравейте колеги бихте ли споделили дали осветлението на екрана се намалява в тъмна среда след ъпдейта когато не е в режим автоосветление и режим икономия на батерията.

При мен с тези зададени настройки интензитета не се променя.

HTC hd2 /Htc-one-m7
Цитирай
#60

За екраните забелязвам, че може да се разместват. При мен преди не можеше, което беше доста неудобно, ако си наредил сума приложенийца и решиш, че искаш вместо 2ри да е 3ти този екран. Естествено blink feed си остава най-ляв екран.
Цитирай
#61

Boby13 написа:Външният вид няма какво да се промени, тъй като е същия Сенс 5 , само има добавка, когато телефона се зарежда да не бъде тъмен екрана, а да избереш няколко възможности Smile

Къде е тази добавка че не мога да я намеря

Samsung Galaxy  S8+  
Samsung Galaxy S7 Edge
Huawei Watch W1  
Huawei MediaPad M3 10''

Цитирай
#62

И нея съм я обяснил преди : Настройки - Дисплей - Мечта :cheers:
Цитирай
#63

Някой друг да сподели дали осветлението на екрана се намалява в тъмна среда след ъпдейта когато не е в режим авто осветление и режим икономия на батерията.

HTC Wildfire--> HTC One M7--> HTC 10 
Цитирай
#64

Пробвах и не забелязах промяна Smile
Цитирай
#65

В автоматичния режим определено екрана става по-тъмен от преди при тъмна околна среда.

искам = мога
Цитирай
#66

Boby13 написа:Пробвах и не забелязах промяна Smile

Мерси, защото прочетох по-назад,че на един двама (май който са рутнати) се намаля осветлението повече от преди за това и се чудя дали да правя ъпдейта Big Grin . Не виждам логика след ъпдейта да има нещо което да е по "зле" Smile

HTC Wildfire--> HTC One M7--> HTC 10 
Цитирай
#67

Да пишат и други как е при тях Smile Но дори това да се наблюдава някъде не бива заради него ъпдейт да не се прави Smile
Цитирай
#68

По отношение на яркостта... Когато е автоматична, нивата ѝ определено са по-ниски, отколкото бяха преди ъпдейта. Което лично за мен е положителна промяна! По-добре е за батерията, пък и преди на автоматична беше прекалено ярък.
Цитирай
#69

На мен нещо ми пише че няма актуализация,дали защото тел. а е внос от англия
Цитирай
#70

Възможно е - очаквай го всеки момент обаче, ако това е вярно: http://www.androidauthority.com/htc-one-...uk-240526/

HTC Desire ====> HTC ONE
Цитирай
#71

Ти да видиш, дошъл е при нас преди Англия - не е зле

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай
#72

Boby13 написа:Да пишат и други как е при тях Smile Но дори това да се наблюдава някъде не бива заради него ъпдейт да не се прави Smile

bobytsekov написа:По отношение на яркостта... Когато е автоматична, нивата ѝ определено са по-ниски, отколкото бяха преди ъпдейта. Което лично за мен е положителна промяна! По-добре е за батерията, пък и преди на автоматична беше прекалено ярък.

miteto88 написа:Мерси, защото прочетох по-назад,че на един двама (май който са рутнати) се намаля осветлението повече от преди за това и се чудя дали да правя ъпдейта . Не виждам логика след ъпдейта да има нещо което да е по "зле"

Потвърждавам - след ъпдейта се намалява яркостта на дисплея, когато наоколо е осветеността е по-слаба, но само когато яркостта е нагласена на автоматичен режим. Когато е изключен автоматичният режим и е избран някой от другите нива на яркост, то тогава си е според избраното ниво без да се намалява. Телефонът ми е стоков, не е рутван. По моите предпочитания си промених яркостта от автоматичен режим на най-ниското ниво и ми се струва да е както преди ъпдейта. Утре ще си го донастройвам евентуално и на дневна светлина.

На прима виста много ме кефи като дръпнеш надолу нотификейшън бара ('бах ли го как се превежда разбираемо Big Grin) и вече вдясно вместо иконката за сетингс има нова икона за бърз достъп до разни системни опции.


Цитирай
#73

Сега го пробвах в тъмна стая, наистина екрана стана по-тъмен от преди ъпдейта, което на мен лично ми харесва повече. Едно, че не дразни очите и второ - би трябвало да пести повече батерията. Smile

The One
Цитирай
#74

За автоматичния режим е така, но въпроса не беше за него Smile
Цитирай
#75

Boby13 написа:И нея съм я обяснил преди : Настройки - Дисплей - Мечта :cheers:

Видях я тази опция ,но като я включа и излизат някакви цветове като дъга...незнам какво общо има със заряда Wink

Samsung Galaxy  S8+  
Samsung Galaxy S7 Edge
Huawei Watch W1  
Huawei MediaPad M3 10''

Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)