Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Sony Xperia Tablet Z
#1

SONY EXPERIA TABLET Z вече е и в България.
Аз си взех 16Gb wi-fi версия - черен от Sony - център, наличен е и 16Gb 3G версия. 32Gb все още не е наличен
Аксесоари, докстанция и калъф от Sony-център обещаха след 20 дни т.е. 20. Юни.

Sony Xperia Z ; Sony Xperia Tablet Z ; HTC Nexus One ; Asus Nexus 7
Цитирай
Аксесоари
#2

каква му е цената колега ? В Деком гледам е 1000 лв. Сподели отзиви че съм му хвърлил око и аз .
Цитирай
#3

Цената е 999лв без 3G. Аз не съм разбиращ човек така,че това което ще споделя като впечатления е много субективно.
1-во Външен вид - перфектен е, едно към едно с Xperia Z е дори е една идея по тънък. Гърба на таблета е матов не е като на телефона, но това е по скоро предимство защото не остават отпечатъци. Има допълнителен диод до старт бутона който показва когато таблета се зарежда. В ръката стои много добре т.е. не е тежък но пък и не създава усещане за евтина пластмаса. Както и при телефона не се нуждаете от протектор защото предния панел си идва с оригинален такъв.
2-ро Таблетчето върви доста сносно, има минимален лаг, който дори е трудно доловим спрямо Nexus 7 / сравнявам го с Nexus7 защото нямам друг опит/. Учудващо няма widged за настройките на Wi-Fi,GPS,Bluetooth и т.н., та някой ако знае от къде да го сваля този на Sony ще съм много благодарен, защото нещо не мога да го открия.Всичко останало е като при телефона с изключение, че батерията държи повечко/по-точен ще съм след ден два след като направя поне 3 цикъла на зареждане/. Моето мнение е, че таблета е отличен както визуално така и хардуерно, предимствата са както и при GSM-а във външния вид /несравним/, водо и прахо устоичив, отличен екран за тези които не харесват amoled и не на последно място много добър хардуер. Голям гъдел е когато имате и Sony телевизор, прехвърлянето към екрана на TV-то е наистина лесно макар и не като в рекламата за 1-2 секунди Wink /предполагам, че тази функция ще става и на други марки смарт телевизори но не съм сигурен/ . В кутията има само зарядно, което е едно към едно като на телефона.
Като цяло моето мнение е, че таблета е на същото ниво като телефона. Ако харесвате Sony Xperia Z то няма как да ви разочарова Sony Xperia Tablet Z

Това е моето мнение като човек ползващ Xperia Z и Xperia Tablet Z и не споря, че миродавно.

Sony Xperia Z ; Sony Xperia Tablet Z ; HTC Nexus One ; Asus Nexus 7
Цитирай
#4

какъв е тоя лаг който имаш , при нексус 7 не съм изпитал лаг никога ?
Цитирай
#5

Когато се движиш между екраните, понякога леко накъсва, забавя и при Нексуса го има. Виж при ябълките това го няма, затова предполагам, че може и да е от андроида. Нексуса е страхотен, но Xperia Z си има своите предимства.
10-те инча си дават много добро основание, за да се замислиш, плюс четириядрен процесор и 2Gb рам си е разлика. Ако чакаме ябълката да пусне РЕТИНА с Андроид, да няма да се замисля, но уви това няма да стане никога, затова залагам на Sony.
Днес за първи път си изпуснах XPERIA Z телефона на плочките, калъфът е мармалад, но на апарата му няма нищо, ако беше Галаксито, гаранця пластмасите щях да ги събирам с метлата.

Sony Xperia Z ; Sony Xperia Tablet Z ; HTC Nexus One ; Asus Nexus 7
Цитирай
#6

поразгледах видея в тубата и има чат пат лек лаг между екраните , вероятно от уиджетите на сони . Сподели впечатления ако имаш , батерия ,проблем и тн.
Цитирай
#7

Батерията е повече от добре засега 8часа и 36минути работа в нета предимно и ми остават 27%

Sony Xperia Z ; Sony Xperia Tablet Z ; HTC Nexus One ; Asus Nexus 7
Цитирай
#8

Che One как е WiFi -то , чета много хора се оплакват ,че връзката се разпада , слаба и тн .
Цитирай
#9

И аз нещо се прехласнах поо Сонито. Ако може все пак да каже кое по доброто Сонито или Азус Инфинитито?
Цитирай
#10

Има ли някои друг с Такъв таблет, че да сподели мнение :/

Sony Xperia Z ; Sony Xperia Tablet Z ; HTC Nexus One ; Asus Nexus 7
Цитирай
#11

Аз си взех въпросния таблет. Засега всичко с него е супер. Батерията си му държи доста прилично време игрите му вървят супер.
Цитирай
#12

И аз ползвам таблета от 2-3 седмици. Страхотен е, нямам никави забележки към него Heart

Sony Xperia Z Tablet; HTC Wildfire S
Цитирай
#13

Днес си купих докстанцията добра е макар, че освен за зареждане за друго не става. Качеството е отлично и определено си заслужава за разлика от калъфа, цена/качество нещо не се вързват, да не говорим, че избор на цвят е ограничен.

Sony Xperia Z ; Sony Xperia Tablet Z ; HTC Nexus One ; Asus Nexus 7
Цитирай
#14

Има ъпдейт за таблета.
Калъфите ги има без черния (бял, червен) си ги има. Черния и в Германия го няма. Явно са го забавили малко.
След ъпдейта, чустивителността на екрана се подобри доста, поне при мен имаше проблем. Сега всичко е перфектно.
Цитирай
#15

Какви са промените при този update ?
Цитирай
#16

И аз с купих това прекрасно чудо на чудесата 16Гб вифи от сони центъра във Варна и съм повече от впечатлен. Този ъпдейт който имаше при мен беше 3-4 Мб така че едва ли ще е имало някакви кой знае какви разлики. Само искам да попитам дали е плануван 4.2.2 ъпдейт скоро време ако има информация разбира се и дали скоро може да си видим собствен раздел?

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай
#17

CuBG написа:И аз с купих това прекрасно чудо на чудесата 16Гб вифи от сони центъра във Варна и съм повече от впечатлен. Този ъпдейт който имаше при мен беше 3-4 Мб така че едва ли ще е имало някакви кой знае какви разлики. Само искам да попитам дали е плануван 4.2.2 ъпдейт скоро време ако има информация разбира се и дали скоро може да си видим собствен раздел?

Ами ъпдейт се носят слухове, че ще излезе всеки момент. Искам да питам за таблета как се държи. Много се замислям да си го взема. Забива ли, има ли лаг(двете неща накарали ме да се откажа от sgs3 и да мина на lumia 920) натерията как е, защото има много противоречиви мнения по ревюта и т.н.? Пък Някой ми ли го вече? Tooth

XPERIA X10 mini >>> DESIRE HD >>> SAMSUNG GALAXY S III TITANIUM GREY>>>LUMIA 920
Цитирай
#18

Наистина само хубави работи мога да кажа за него, лаг има само и единствено на хоум скрийна като скролвам между екраните и то ако съм ги пренатрупал с уиджети и икони. Заради това съм изтрил всички екрани и съм си оставил само един който ми стига като пространство. Абсолютно никъде другаде няма лаг. Много съм го гърчил но перформънса е просто великолепен. За батерията не мога да кажа нищо лошо. 7-8 часа екран стигам спокойно ако браузвам и го ползвам нормално, при сериозно натоварване като играене на Real Racing 3 виж сам Smile имай в предвид че таблета ми играе ролята и на компютър защото наскоро ми обраха апартамента и ми взеха лаптопи и всичко и вместо да си купя лаптоп реших да си купя таблета и откровено не съм сгрешил Smile В този разход на батерия съм включил абсолютно всичко което притежава като екстри като синхронизаций, интеграций на фейсбук с xperia, интеграций на туитър, скайпове и тем подобни Smile

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай
#19

Да попитам подкарахте ли аvi файл на таблета. Какви ли не плеари не пробвах не тръгва.
Цитирай
#20

MX Player Cool

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай
#21

Слозих плеара и пак неще да тръгне видео. Някакви идеи?
Цитирай
#22

Тогава BS Player пробвай.
Цитирай
#23

И с него не става бях го сложил преди това. Не ще и не ще да възпроизведе нито един филм.
Цитирай
#24

Проблема е в твоя телевизор, аз нямам грижи. Пробвай да го ресетнеш, просто може нещо да е бъгнал, както виждаш аз нямам грижи аз Wink

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай
#25

Здравейте, вече и аз се сдобих с този таблет. Днес ми е първи ден с него. Ще видим как ще се представи през следващите 3-4 дни и ще дам повече информация. За сега съм доволен, макар че не съм се и съмнявал, че ще е повече от добра машинка.

Купих му карта памет, тази вечер ще търся за кейс и за клавиатура (+ мишка). Ако имате някакви идеи ще се радвам да споделите. Smile

HTC Desire HD
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)