Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Sony Xperia Tablet Z
#26

Има калъфи за 10 инчови таблети ( универсални) с клавиатура за около 40лв. На места намалени и на под 30лв. Яд ме е много защото си купих вече калъф пак за 40лв. и ме е яд за този с клавиатурата. Ето този ви купих. ЦЪК За въпроса с мишките си купи ОТГ кабел и няма мишка която да не ти тръгне. Дори съм пробвал безжична и пак я разчита Wink

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай
Аксесоари
#27

Много неочаквано въпреки твърденията, че е здрав, като го поусуча се активира тъча по ъглите.

Samsung Galaxy Z Fold4 & Samsung Galaxy Tab S6
Цитирай
#28

За какво ти е да го усучваш Huh ?

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай
#29

Не ми трябва, но винаги като си взема телефон или таблет го поусуквам (имам предвид се опитвам, а не че го напъвам докато се усуче Smile ) и веднага си личи качеството на изработката. Калпавите пукат, скърцат, усеща се движението на панелите, а стабилните не помръдват. Този уж стабилен - не пуква и не скръцва, но за пръв път ми се случва да се активира тъча.

Samsung Galaxy Z Fold4 & Samsung Galaxy Tab S6
Цитирай
#30

Вече е наличен ъпдейт 4.2.2
Версия: 10.3.1.А.0.244
Цитирай
#31

Но за 321 LTE таблата, за Wifi версията все още чакаме Wink

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай
#32

Получих ота за 4.2.2 Вече и WiFi варианта е ъпнат Cool

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай
#33

Привет,
имам таблета от няколко седмици и забелязах, че окото на предната 1.2 МП камера не е съвсем центрирано спрямо отвора. При мен то е леко в дясно, проблем с камерата нямам.
Как е при вас?
Цитирай
#34

Такова е Smile

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай
#35

С това обновяване 4.2.2 се случват някои неприятни неща:
Понякога в управление на захранването-Използване на батерията-Екран, въпреки, че дисплея е включен, не се отброява време, не помага обновяването в прозореца. Това не го правеше при предишната версия.
Има неприятно премигване при използване на Хром, при някои сайтове.
Как е при вас. Хубав ден.
Цитирай
#36

Това при хрома го има и при мен на Nexus 4 с 4.3
Цитирай
#37

И на нексус 7цата подскача хрома. Иначе батерията се саботира буквално с 4.2.2 С гледане на филми правех 8+ часа екран и при играене на реал рейсинг 3 около 5 часа екран. Сега при филми или браузване не мога да прескоча 5.30 часа екран, а при играене 3.30 часа. Правих и пълен системен формат но батерията почти двойно се влоши.

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай
#38

Здравейте, снощи си ъпдейтнах таблета към новата версия на андроид. Въпросът ми е как най-лесно мога да го върна към старата версия?
Цитирай
#39

Единствено и най-лесно връщане към по-стара версия е с флаштуул. Намираш си ftf и го флашваш.
Цитирай
#40

След ъпдейта се оказа, че долните три виртуални бутона са преместени в центъра, което е супер неудобно. Как да ги върна отново вляво?
Цитирай
#41

Някой получил ли е Android 4.3?
Цитирай
#42

Може ли някой да ми каже коя е версията на walkman приложението от последния ъпдейт на софт-а?

Xperia Arc S™   Xperia Z™    Xperia XZ1
Nexus 7 II 16GB
Цитирай
#43

Liani написа:Някой получил ли е Android 4.3?
През ОТА не но когато го закачих за ПЦ-то изпищя 4.3 Smile

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай
#44

Здравейте, аз имам проблем с ъпдейта към 4.3. Имам инсталирани на PC-то SPC и SUS. Следвам инструкциите за ъпдейт, но когато стигна момента, в който трябва да държа volume бутона надолу и едновременно да сложа USB кабела, компютърът забива. Някаква идея как да го подкарам? Мерси Smile
Цитирай
#45

Хм просто както си работи таблета го връзваш към компютъра и трябва да зареди приложението на Сони в компютъра и ще изпищи че има нов ъпдейт и всичко си прави автоматично.

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай
#46

Да това беше първото, което пробвах, но не ми излезе съобщение за нов ъпдейт. Взех таблета от Мтел и вероятно затова се забавя ъпдейта при мен. Исках да пробвам дали няма да стане чрез SUS, но там забива по гореописания начин.
Цитирай
#47

Може някой от притежателите на този таблет да провери с коя версия на Walkman е ?

Xperia Arc S™   Xperia Z™    Xperia XZ1
Nexus 7 II 16GB
Цитирай
#48

Версия 8.1.A.0.3 е моята.
Цитирай
#49

Наличен е ъпдейта 4.3 от М-тел

SAMSUNG Galaxy Note 20 ULTRA
Sony Xperia Z TABLET
Цитирай
#50

През SUS ли го инсталираш, че компаниъна нищо не ми показва?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)