Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Урок: Как да оправим проблема с Wi-Fi

Направих го, но пак същото...

Samsung Galaxy S IV
Цитирай
Аксесоари

venchy написа:Направих го, но пак същото...



Някой би ли ми помогнал???

Samsung Galaxy S IV
Цитирай

Пробвай с 3 или 4 файлов ром /във 4 pda има /, ако не, виж с кой ром си и флашни за съответния ром модем, бутлоадер и имаше wi fi fix в "пакета". Мисля, че Дегман беше дал линк към xda developers, където има за всички ромове. Сега не мога да се сетя в коя тема беше, но потърси. /Аз съм от телефона и не мога да ти помогна повече /. Имах същия проблем с един къстъм и така се оправи.

Samsung Galaxy S 21 Ultra 5G
Цитирай

gogon написа:Пробвай с 3 или 4 файлов ром /във 4 pda има /, ако не, виж с кой ром си и флашни за съответния ром модем, бутлоадер и имаше wi fi fix в "пакета". Мисля, че Дегман беше дал линк към xda developers, където има за всички ромове. Сега не мога да се сетя в коя тема беше, но потърси. /Аз съм от телефона и не мога да ти помогна повече /. Имах същия проблем с един къстъм и така се оправи.

Би ли ми дал линкове?

Samsung Galaxy S IV
Цитирай

Добър вечер,
Искам да попитам за какъв проблем говорите в тази тема свързано с Wi-Fi защото 2 пъти инсталирам Firmware(BGL- 4.4.2 и GLB 4.4.2) с Odin 3.09 със сложена отметна Auto reboot и до сега съм нямал проблем с Wi-Fi ?
Цитирай

Sh3f4e7o написа:Добър вечер,
Искам да попитам за какъв проблем говорите в тази тема свързано с Wi-Fi защото 2 пъти инсталирам Firmware с Odin 3.09 със сложена отметна Auto reboot и до сега съм нямал проблем с Wi-Fi ?

То този проблем е за тези, които си го имат и се оправя по този начин с 2 флашвания едно след друго без отметка на Auto reboot, а не, че като имаш отметка на Auto reboot ще имаш проблем с WiFi-то.

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай

Стига с това 2 пъти поред флаш! НЕ става ! И аз съм го пробвал много пъти не минава номера при някой, при други може да стаава...
Цитирай

Здравей те колеги взех samsung galaxy S4 I9505 втора рака но ми спестиха да ми кажат че е рутнат или нещо такова а аз нямам никаква идея как се правят те я работи Grater има нещо инсталирано S5 ultra pack V3.4 (xxugnk4) от 21.01.2015 и wi- fi то не иска да се включи.Дайте съвет какво да правя като имате на идея че изобщо не съм в час с те я неща.Ако има някой от Русе да помогне ще съм много благодарен
Цитирай

телефона от горния пост е вече в моите ръце.. Та някой с идея ако го флашна с официалния BGL 4.4.2 от Sammobile дали има смисъл? Искам да махна всичко омазано и да го върна в сток състояние без руут и подобни..
Цитирай

Качвай си направо изтеклия лолипоп и не се занимавай с 4.4.2 това е моето мнение.

Mi 11 Lite 5G
Цитирай

(2015-03-11, 23:38:43)stiebel написа:  Качвай си направо изтеклия лолипоп и не се занимавай с 4.4.2 това е моето мнение.

Въпроса е да подкарам Wifi-то Big Grin
Цитирай

Процедурата отнема 8 минути. Пробвай и ще видиш. Флашни първо BGL 4.4.2(според мен няма сми) и ако се оправи отделяш още 8 за 5.0.1. Следваш стъпките и няма проблеми.

Mi 11 Lite 5G
Цитирай

Всмисъл? Флашнах според темата 2 пъти със стоков ром.. 4.4.2 но никаква промяна..
Цитирай

Е щом не се е оправил с прринсталирането, значи проблема е хардуерен и каквото и да флашнеш - все тая... Сервиз, гаранция има ли?

Mi 11 Lite 5G
Цитирай

Мнем.. няма нищо.. Общо взето си го взех за слушалка Wink
Цитирай

Здравейте,
С неруутнат галакси с4 съм, версия на андроид 5.0.1.
От известно време насам се саморестартира, но само при включен WiFi или мобилен нет.
Някой с подобен проблем или някакви идеи .. от какво може да страда?
п.п. Правила съм хард резет и преди предишното обновяване на андроида имах същия проблем.
Цитирай

Възможните според мен са ... лоша сим, лоша карта памет, GSM модул за смяна, лошо приложение което всеки път инсталираш, бъг в стоковия браузър, лоша батерия.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай

Моля помогнете! Имам проблем с моя i9505. Проблема е, че wifi работи, но е много слаб сигнала. В другата стая съм и ми е на 1 черта сигнала, докато на братовчед ми му е на 3 черти. Другия проблем е, че постоянно губи обхват и мобилния интернет работи само на "Е" а пък, ако сложа сим картата в неговия телефон при него си е на "Н"
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)