Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем при root на Samsung Galaxy Ace GT-S5830
#1

След стартиране с Power + Home, давам "apply update from sdcard" и ми изписва
- can't access to '/system/csc/GBL/system'.
E: failed to mount /sdcard (No such file or directory).
И не ми показва никакви файлове да избера, а само този надпис в жълто, моля някой ако знае нещо по въпроса да помага. Благодаря предварително. :thumbup:
Цитирай
Аксесоари
#2

Маняк трябва да си направиш партитишън на СД картата и аз имах същия проблем виж в търсачката пише как се прави партитишън и си готов,там пише и какво точно означава партитишън Smile

Samsung Galaxy Ace S5830i (руутнат) версия на андроид 4.1.1 JellyBlast
Цитирай
#3

Ивайло Генчев написа:След стартиране с Power + Home, давам "apply update from sdcard" и ми изписва
- can't access to '/system/csc/GBL/system'.
E: failed to mount /sdcard (No such file or directory).
И не ми показва никакви файлове да избера, а само този надпис в жълто, моля някой ако знае нещо по въпроса да помага. Благодаря предварително. :thumbup:

Сложи друга sd карта. Не се изискват никакви партишъни. Ако ползваш тази инструкция https://www.androidbg.com/forum/topic165...overy.html. Това е за 5830 не за 5830i.

I've learned that iOS is what Apple wants it to be and Android is, for better or worse, what you make of it
Цитирай
#4

Когато си направих СД картат ми да е ФАТ32 чак тогава започна да ми я маунтва затова съм сигурен в това което казвам просто нека направи бекъп да форматира картата и след това да създаде дял ФАТ32 и това е...нищо повече сигурен съм че ще стане

Samsung Galaxy Ace S5830i (руутнат) версия на андроид 4.1.1 JellyBlast
Цитирай
#5

Сложих друга карта и стана ,благодаря и на двамата ,че се отзовахте Smile
Цитирай
#6

някои дали може да ми помогне не мога да си руутна телефона   пробвах това с карта  и ранаме  не се получи  какви ли не варианти пробвах не става и не става пробвах с програма супер оне клик  програма забива като пробвам винаги стигам до едно и сащо положение 
исписва ми това cant open /sdcartd/update.zip (no such file or direcory) installation aborted. моля ако можете да помогнете че не ми останаха нерви от мачене благодаря предварително Smile аааа мoделат е samsung galaxy ace GT-S5830 Android 2.2.1
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)