Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[УПЪТВАНЕ] Как да усилим силата на звука при ALCATEL STAR/IDOL в "Engineer Mode"
#26

И на Alcatel Idol Mini (6012X) работи :whistle: :listen:

Alcatel OT6012X Android 4.2.2 RIP
Цитирай
Аксесоари
#27

При Alcatel pop c3 ми отваря менюто променям стойностите и няма никаква разлика в пуснатата музика (чрез Mort plear ако има значение)!

Alcatel One Touch Pop C3
Цитирай
#28

Alcatel One Touch Pop C3 4033X - Работи :thumbup:

Android [url]Galaxy Ace (GT-S5830i) "SG3 Rom" & 2GB[/url] Android
Android http://Alcatel One Touch Pop C3 4033X & 16GB Android
Цитирай
#29

ramsess написа:При Alcatel pop c3 ми отваря менюто променям стойностите и няма никаква разлика в пуснатата музика (чрез Mort plear ако има значение)!

Виж кои стойности променяш при тебе може да е различно.

DONATE МЕ : цък



Цитирай
#30

marrto написа:
ramsess написа:При Alcatel pop c3 ми отваря менюто променям стойностите и няма никаква разлика в пуснатата музика (чрез Mort plear ако има значение)!

Виж кои стойности променяш при тебе може да е различно.

Промених всички и всички не работят ...
незнам как става...

Alcatel One Touch Pop C3
Цитирай
#31

Свалих МТК engineer mode от Google Play сторето и ръгнах Нормал моде-то на левъл 6 с 254 степен, сетнах промените, пробвах, същия тих звук си вади пак по време на разговор.... А и като вляза повторно в програмката, виждам я пак се е върнала на Левъл 0 но със запазени степени. Така и не може да се сейфне с левъл 6

Alcatel Onetouch Idol X+, 4.2.2, Octa-core, 2 GB RAM, 5" Full HD 1920*1080 IPS, 13 mpx
Sony Experia S Black, 4.1.2, stock, 38-ма седмица производство 2012
Цитирай
#32

Има ли начин от тук да се усили тихата аларма или не?

Motorola G5s XT1793
Цитирай
#33

Здравейте на всички .
Виждам че съответната тема е основно за звука на говорителя за алкател.
Интересува ме от това меню може ли да се повиши чувствителността на GPS_a, да се свързва по бързо?
Alcatel one touch T-pop 4010x
Цитирай
#34

Благодаря! Информацията ми беше много полезна за С5
Цитирай
#35

Някой знае ли как се влиза в сервизното меню на алкател идол 6035р пробвах с кодът *#*#3646633#*#* но не става
Цитирай
#36

На Idol Alpha не работи кода :/
Цитирай
#37

Здравейте,имам същия проблем.От настройките всичко е усилено на макс,а някой като ми звънне ако телефона ми е в джоба няма да го чуя.Какво ли не пробвах последните 2 дни,приложения,кодеве.Някои кодове щом ги напиша просто изчезват самите символи все едно сега ще започвам да пиша а на други инвалид ММИ,някои приложения не тръгват,други се стартират и щом цъкна Engineer/ing mode  телефона ми изписва"Cannot find EnginnerMode app".Телефона е Htc desire 820 на 2 седмици от технополис с последна версия андроид(мисля че беше киткат)дали е руутнат не мога да ви кажа нищо не съм запознат с операционните системи.Гаджето има същия проблем на Desire 816 telenor-ски.Благодаря ви предварително! Smile
Цитирай
#38

Това е за всеки един телефон не е специално за алкател ;-)
Цитирай
#39

При Alcatel OneTouch Idol3 5.5 този код включва съвсем друго меню - DRx превключвател , нищо не ми говори това за какво е . Пише някви приемници и т.н.

 не много доволен собственик на :   Alcatel OneTouch Idol3 5.5   
Цитирай
#40

Някой ако знае как да се направи активно менюто в мобилни мрежи избор на 3G за 2-та карта да сподели. Аз и за това моя го пуснах в продажба, защото не мога да си пусна 3G на 2-та карта. Там менюто е в курсив и е недостъпно.
Алкател IDOL X+ и Алкател IDOL 2 Mini мога да си го пускам. Предположих, че и на този телефон може, ама преди да вкарам картите в него нямаше как да разбера, а в магазина не разрешиха да пробвам с карти.
Цитирай
#41

Защо при мен не става? Правя всичко както трябва, но не се запаметява Левъл 6 на Медията, а си стои на 0 като вляза пак в менюто и няма никаква разлика със звука?
Цитирай
#42

(2015-06-21, 16:53:42)nice0ne! написа:  Здравейте,имам същия проблем.От настройките всичко е усилено на макс,а някой като ми звънне ако телефона ми е в джоба няма да го чуя.Какво ли не пробвах последните 2 дни,приложения,кодеве.Някои кодове щом ги напиша просто изчезват самите символи все едно сега ще започвам да пиша а на други инвалид ММИ,някои приложения не тръгват,други се стартират и щом цъкна Engineer/ing mode  телефона ми изписва"Cannot find EnginnerMode app".Телефона е Htc desire 820 на 2 седмици от технополис с последна версия андроид(мисля че беше киткат)дали е руутнат не мога да ви кажа нищо не съм запознат с операционните системи.Гаджето има същия проблем на Desire 816 telenor-ски.Благодаря ви предварително! Smile

И аз го имам същият проблем 
Някой да помогне ?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)