Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ръководство за флашване на официалният 4.1.2 JB за България + няколко
#76

През Рековърито се трият допълнителни неща. Смея да твърдя има значение. Руут-нал ли си телефона?

'Love and sex are two things that really hang people up. And why that is..... I’ll, I’ll never fully understand.'
Stay open minded and... Be paranoid
Цитирай
Аксесоари
#77

Здравейте. Преди да съм направил някоя глупост искам да попитам следните неща.
Имам Nоте N7000 Но понеже тук не прочетох дали има разлика във версията на софтуера а той е със Корейска версия N7000_LXKJ8 и започна ли да следвам стъпките, да не стане така че не се отнася за този модел. Във мрежата попаднах на Root Korean Note via Tegrak Kernel Setup тема във Хda-developers. Ако може да ми помогне някой ще съм му много благодарен.
Искам да му сменя андроида или да го руут-на поради факта че wifi-то хваща от половин метър най много. Ползвах помощни програми и започна до 1 метър. По форумите пише че е заради Корейската версия.
Цитирай
#78

Със препоръчания метод за руут,ми се изключва телефона и ни приема,ни предава.С третия вариант се получи.Отделно супер юзър и т.н.
Цитирай
#79

Бърз въпрос.. Note-то ми е n7000xxlt3.. А пък не знам от коя държава идва.. Не е брандиран към никой оператор.. Кой firmware да тегля? Гледам за BG има n7000xxlt5..
Цитирай
#80

Здравейте може ли някой да ми помогне да отключа телефона за други сим карти,ако се изисква роот вече е направен
Цитирай
#81

Най-лесния начин е оператора, от който си го купил да ти го отключи.
Цитирай
#82

здравейте,отключих си телефона за други сим с galaxy s unlock,има ибхват но когато набера някой изчезва и като затворя пак се появява и при всеки опит така.някой знае ли нещо по вапроса
Цитирай
#83

Здравейте.! Може ли някой да ми изпрати линкче към  Kit Kat.ром който да се инсталира през ОДИН?

Телефонът ми е Samsung Galaxy note 1. В момента съм с 4.1.2 Juli Bean

Не ме разбирайте погрешно,не че ме мързи да търся,а го прявя с цел да не сгафя нещо защото не съм много веща в тези работи.
 
благодаря ви :  Венцислава
Цитирай
#84

Няма Smile последния стоков ти е 4.1.2

С Один се инсталира само стоковия от Самсунг в твоя случай 2.3.6 и 4.1.2 За къстъм РОМ първо ще трябва да рутнеш после да си инсталираш къстъм рековъри и то препоръчаното от разработчика на РОМа

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)