Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ръководство за флашване на официалният 4.1.2 JB за България + няколко
#51

От тук може да свали стоков ром. Току що проверих, има и 2.3.6
http://www.sammobile.com/firmwares/1/?mo...L#firmware

Samsung Galaxy Note 8
Цитирай
Аксесоари
#52

Преди да помоля тук, проверих посочения адрес. На линка за сваляне пише, че Hotfile е бил затворен и сега прехвърлят архивите на Terafile, това съобщение стои от около седмица и смятам, че няма да качат 2.3.6.
Цитирай
#53

Здравейте, вчера си купих Самсунг Галакси Ноут 4г ЛТЕ. Като тръгвам да правя ъпдейт от 2.3.6 на по-горна ми иска някаква усим карта. Телефона е правен за Англия.
Цитирай
#54

sapiora написа:Преди да помоля тук, проверих посочения адрес. На линка за сваляне пише, че Hotfile е бил затворен и сега прехвърлят архивите на Terafile, това съобщение стои от около седмица и смятам, че няма да качат 2.3.6.
ilieff ако не ги триеше файловете по-точно линковете тук щяха да се намират полезни файлове които дори в xda няма
ясно телефона е стар и не всичко вече е потребно,но точно 2.3.6 factory image ром с много файлове поствах поне 20 пъти с линкове към SamMobile и други дискове
(триеш триеш,но поне на едно место го остави,а не на всеки който стигне до флаш на такъв да му казваш имам еди какво си)

Google Drive папка с някои файлове за Note https://drive.google.com/folderview?id=0...sp=sharing

(2.3.6 е трифайлов - инсталирах да видя какъв е)

★★★★★ Galaxy Note GT-N7000 ★ Galaxy S4 I9505 ★ iPhone 4S ★★ Samsung GALAXY Note3+Gear ★★★★★ Sony Xperia Z1 ★★★★★ Nexus 5 ★★★★★ Nokia Lumia ★★★★★ Samsung Galaxy S5 ★★★★★
Цитирай
#55

Благодаря много, axx2012! Весело посрещане на Нова година!
Цитирай
#56

sapiora написа:Благодаря много, axx2012! Весело посрещане на Нова година!
За Нищо
Няма проблем за теб винаги
Понеже Knox прави проблеми при другите ще си поиграя с Note отново,но един два леки рома без модове и глупости
Като ги кача ще ти пратя линкове да погледнеш
Весели Празници и от мен

★★★★★ Galaxy Note GT-N7000 ★ Galaxy S4 I9505 ★ iPhone 4S ★★ Samsung GALAXY Note3+Gear ★★★★★ Sony Xperia Z1 ★★★★★ Nexus 5 ★★★★★ Nokia Lumia ★★★★★ Samsung Galaxy S5 ★★★★★
Цитирай
#57

Класирам се и аз за линкове на ромовете ако не е проблем.Весели празници SmileSmile

Honor Magic 5 pro Black
Цитирай
#58

galev_90 написа:Класирам се и аз за линкове на ромовете ако не е проблем.Весели празници SmileSmile
Не е проблем но подчертавам БЕЗ модове - за мен са вече - няма да коментирам отдавна се занимавам с тези глупости

Начало (отново) https://plus.google.com/u/0/100865641732...sts?tab=mX

★★★★★ Galaxy Note GT-N7000 ★ Galaxy S4 I9505 ★ iPhone 4S ★★ Samsung GALAXY Note3+Gear ★★★★★ Sony Xperia Z1 ★★★★★ Nexus 5 ★★★★★ Nokia Lumia ★★★★★ Samsung Galaxy S5 ★★★★★
Цитирай
#59

Някой може ли да ме насочи за чист официален ром за рутнат galaxy note със бг език ,изтеглих един от xda чист ром ,но се оказа че няма бг език . Christmas благодаря

Mac os x
Цитирай
#60

Страхотно, е че колегата ахх е решил да ни обърне малко внимание.
Цитирай
#61

AXXROM_N7000XXLSZ_v10.zip
От доста време съм с този ром ,но се надявам колегата да е имал време и за някоя подобрена версия

Mac os x
Цитирай
#62

ScatheBeast написа:Страхотно, е че колегата ахх е решил да ни обърне малко внимание.
Писах на две страници разни простотии,но мисля да направя както казах един два рома по-чисти,но за това трябва да му измисля някакво име и име в Гугъл+ страниците
това което поствам на някои е просто така
Трябва да направя чиста подредена страница - Самсунг няма да ни зарадва - така изглежда поне в този момент (ако не се промени нещо)
krasimir76 написа:AXXROM_N7000XXLSZ_v10.zip
От доста време съм с този ром ,но се надявам колегата да е имал време и за някоя подобрена версия
по-подобрена надали - Самсунг не ни дава нищо ново вече за този телефон

Това е offtopic ще ви помоля да не ми пишете и да не пишете за мои неща тук
Можете да ми пишете на имейл (по-сигурно е рядко поглеждам тук)
Отговора ми беше пак казвам не пишете в тази тема за мен и мои неща и най-вече да пожелая Весели празници и Весело посрещане на Новата година

★★★★★ Galaxy Note GT-N7000 ★ Galaxy S4 I9505 ★ iPhone 4S ★★ Samsung GALAXY Note3+Gear ★★★★★ Sony Xperia Z1 ★★★★★ Nexus 5 ★★★★★ Nokia Lumia ★★★★★ Samsung Galaxy S5 ★★★★★
Цитирай
#63

krasimir76 написа:Някой може ли да ме насочи за чист официален ром за рутнат galaxy note със бг език ,изтеглих един от xda чист ром ,но се оказа че няма бг език . Christmas благодаря
чисти без модове Full версиите deodex,root,zipaligned заповядай https://plus.google.com/u/0/104043152999514089555/posts
Lite са с тема и изтрити приложения

★★★★★ Galaxy Note GT-N7000 ★ Galaxy S4 I9505 ★ iPhone 4S ★★ Samsung GALAXY Note3+Gear ★★★★★ Sony Xperia Z1 ★★★★★ Nexus 5 ★★★★★ Nokia Lumia ★★★★★ Samsung Galaxy S5 ★★★★★
Цитирай
#64

Здравейте !!! От два дни притежавам Galaxy note 8 GT-N5110 Wi- Fi. Закупих го от Техномаркет. Със стоков ром е 4.1.2
Въпроса ми е ....тази тема и всичко написано в нея, отнася ли се с пълна сила за моя таблет.

xiaomi 13
Цитирай
#65

kalinaki написа:Здравейте !!! От два дни притежавам Galaxy note 8 GT-N5110 Wi- Fi. Закупих го от Техномаркет. Със стоков ром е 4.1.2
Въпроса ми е ....тази тема и всичко написано в нея, отнася ли се с пълна сила за моя таблет.
Здравейте.
Темата е конкретно за Samsung Galaxy Note GT-N7000 International и няма да стане за таблета. Единственото общо е, че при двете манипулации се ползва програмата Один и до тук. Всичко друго, като файлове и т.н. се различава.

'Love and sex are two things that really hang people up. And why that is..... I’ll, I’ll never fully understand.'
Stay open minded and... Be paranoid
Цитирай
#66

Здравейте на всички искам да попитам сега сам с Андроид 4.4.2 така го закупих днес телефона от продавалник . Искам да попитам как мога да си върна или дали може да се върне Андроид 4.1.2 .
Цитирай
#67

Rumbata96 написа:Здравейте на всички искам да попитам сега сам с Андроид 4.4.2 така го закупих днес телефона от продавалник . Искам да попитам как мога да си върна или дали може да се върне Андроид 4.1.2 .

може, следвай стъпките от първа страница

Samsung Galaxy Note - Note 3 - Note 4 - Note 8 - Note 9 - Note 10+ - Note 20 Ultra 
Цитирай
#68

Здравейте! Благодаря на автора на тази тема за изчерпателната информация. Този ром го ползвам от доста време и според мен върви точно толкова гадно както и немския но просто проблемите са различни :wall: Май няма да доживея андроид без проблеми. Както и да е. Та по същество:
Имам следния проблем. По принцип когато говоря по телефона предимно ползвам блутуд или говорител. Изключително често ми се случва по време на разговор (и при двата режима) телефона сам минава в режим слушалка въпреки че на дисплея показва че е на говорител или блутуд. (направо ми къса нервите :mad: ) С предишния ром (Стоков немски свален пак от този форум) го нямаше този проблем и блутута работеше по-добре. Някаква идея как да го фиксна това че ми писна да сменям ромова?
Благодаря предварително.
Цитирай
#69

ако съм с тази версия на рома кой метод за руут трябва да използвам
[Изображение: misc.php?item=41755&preview&secure_str=33848t66823]
Цитирай
#70

Най-добре и лесен е метод 2.2a! Телефона ти отговаря на изискванията(с LT5 си), така че смело напред. Smile Ако имаш въпроси пак питай.

'Love and sex are two things that really hang people up. And why that is..... I’ll, I’ll never fully understand.'
Stay open minded and... Be paranoid
Цитирай
#71

Колеги дайте малко акъл, че днеска при уж успешен опит за руут по метод 2.2A телефона взе яко да цикли и забива, като само вадене на батерията го оправя за 1 мин. и после пак на ново.Телефона беше бавен циклеше и преди руут с стоков ром 4.1.2 и кернел завършващ на края с LT5. По втория мод за руут в началото на темата флашнах това с уж безопасен кернел PhilZ-cwm6-XXLT5-OXX-5.03.0-signed.zip и после с 300 зора от забиване и рестарти направих zip на efs папката. Не съм пробвал да махам руут-а , кажете какво да направя за да работи нормално тела дори и без руут? Да флашна друг кернел , да махна руут-а първо, или заводски JB за да се оправи?
Цитирай
#72

Влез в Recovery от там wipe cache.

'Love and sex are two things that really hang people up. And why that is..... I’ll, I’ll never fully understand.'
Stay open minded and... Be paranoid
Цитирай
#73

Ако съм с тези данни като на шота на колегата от пост 69 мога ли да флашна това: http://www.sammobile.com/firmwares/3/?download=15029 защото ми се струва че имам бъгове в официалния, колкото и странно да звучи. Или са еднакви?
Цитирай
#74

Можеш ама няма нужда. Прехвърли си нещата, както е показано в първото мнение и направи Factory Reset от Рекавъри.

Ето как става с Рекорътито: Изключваш телефона! Натиснеш и задръж Бутон за увеличаване на звука + Хоум бутон + Бутон за включване. Задръж ги докато се появи логото на Самсунг на екрана и телефона извибрира, след това ги пускаш. Избираш Wipe data/Factory reset и го затвърждаваш, после Wipe Cache и Wipe Dalvin Cache. След като телефона си свърши работата избераш Reboot system now. Телефона ще се рестартира и ще се върна в заводско състояние.

'Love and sex are two things that really hang people up. And why that is..... I’ll, I’ll never fully understand.'
Stay open minded and... Be paranoid
Цитирай
#75

Има ли значение дали ще се направи през рековъри-то или през настройките на телефона? Защото ако е едно и също значи не ми помага.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)